Şimdi Ara

Passat Modifikasyonları ( resimli açıklamalar ) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
797
Cevap
11
Favori
183.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu gun Variantımın kaporasını yatırdım, ancak üstünde RCD 310 geliyormuş, başka bayide RCD510 standart demişlerdi, biraz hayal kırıklığğına uğradım öte yandan içime bir bit düşüt bir katakulli olabilir mi diye. BU konuda beniş bilgilendirimisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sry2002

herkese selam,
    Bu gun Variantımın kaporasını yatırdım, ancak üstünde RCD 310 geliyormuş, başka bayide RCD510 standart demişlerdi, biraz hayal kırıklığğına uğradım öte yandan içime bir bit düşüt bir katakulli olabilir mi diye. BU konuda beniş bilgilendirimisiniz.

Bildiğim kadarıyla yeni gelen Passat ve Passat Variantlarda RNS310 standart olarak geliyor (navigasyonlu ) Passat ve Variant Hıghlıne modellerinde ise RCD-510 standart geliyor (geniş ekran ama Navigasyonsuz)

Sizin ki büyük ihtimal RNS310 ile gelmesi gerek RCD310 lar bayağı oldu çünkü...
  • Merhaba arkadaşlar.

TID 7501 diye bilinen cihazı taktırdım, Necvox 939 hd ile aynı cihaz. İlk gün tecrübelerim şöyle:

1. Ekran kalitesi iyi. Fakat özellikle ayarlar kısmında dokunmatik ekran bazı düğmeler bazen çalışmıyor veya geç çalışıyor.

2. Telefon dahil direksiyondaki tüm tuşlar çalışıyor. Fakat bazen orjinaline göre biraz geç tepki verebiliyor.

3. MFD ekrana bütün bilgileri veriyor. Radyoda, navigasyonda gibi. Fakat radyo, parça vs. isimlerini vermiyor.

4. TV çamlıca, koşuyolu, 1. Köprü, maslak vs. Gibi yerlerde iyi, vericiye uzak yerlerde çok kötü çekiyor.

5. Radyo çekişi fena değil.

Cihazın üzerinde igo 8 geldi fakat 2009 şubata ait. Daha güncel versiyonu nereden indirebilirim? Bir de Eurasia.dem, turkey.ddl, Turkey_petrol.3dl ve speedcam ile ilgili dosyaların en güncel halini nereden bulabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: serdaracar77

Merhaba arkadaşlar.

TID 7501 diye bilinen cihazı taktırdım, Necvox 939 hd ile aynı cihaz. İlk gün tecrübelerim şöyle:

1. Ekran kalitesi iyi. Fakat özellikle ayarlar kısmında dokunmatik ekran bazı düğmeler bazen çalışmıyor veya geç çalışıyor.

2. Telefon dahil direksiyondaki tüm tuşlar çalışıyor. Fakat bazen orjinaline göre biraz geç tepki verebiliyor.

3. MFD ekrana bütün bilgileri veriyor. Radyoda, navigasyonda gibi. Fakat radyo, parça vs. isimlerini vermiyor.

4. TV çamlıca, koşuyolu, 1. Köprü, maslak vs. Gibi yerlerde iyi, vericiye uzak yerlerde çok kötü çekiyor.

5. Radyo çekişi fena değil.

Cihazın üzerinde igo 8 geldi fakat 2009 şubata ait. Daha güncel versiyonu nereden indirebilirim? Bir de Eurasia.dem, turkey.ddl, Turkey_petrol.3dl ve speedcam ile ilgili dosyaların en güncel halini nereden bulabilirim?

Hayırlı olsun. Cihazın resimlerini çektiğiniz zaman görmek isteriz.
    Cihazın dokunmatik ekranındaki sorun muhtemelen kalibrasyonla ilgiilidir. Tekrar kalibre etmeyi denerseniz düzelir diye düşünüyorum.
    Onun harcinde İgo ile ilgili tüm detaylara http://www.gpsunderground.com/forums/ forumundan ulaşabilirsiniz.
    Ben birçok şeyi orada buluyorum.

Tekrar hayırlı olsun
    Mert

• RNS 510 orjinal park kamerası ve arka kafalık uygulaması görüntüleri
     Passat Modifikasyonları ( resimli açıklamalar )

• quote:

Orijinalden alıntı: 512M

RNS 510 orjinal park kamerası ve arka kafalık uygulaması görüntüleri

Arka Kamera Orjinal ve Profesyonel olmsu (sanirm Orjinal Parca ?), güle güle kullan . Sadece Kafaliklardaki LCD Ekran güzel olmamis . Kafalik Orjinal degil herhalde ?

Arka Kamera yi Metin bey kaca takti ??? Ve Kamerayi takmak icin neler sökülüyor ?

Saygilar Yasin

• quote:

Orijinalden alıntı: mertbasaran

Benimki MT 6501'in 3.üncü versiyonu. Ama malesef HD ekranlı modeli değil.

**sn mert hocam;MT -6501 in HD- yeni versiyonunu gördünüz mü ilanları sahibinden com da var-1.350 tl ve bayağı geliştirmişler gördüğüm kadarıyla .fikrinizi alabilirmiyim ,acaba ender elektronikte varmıdır?
     Passat Modifikasyonları ( resimli açıklamalar )[simage][/simage]

• Malesef daha inceleme fırsatım olmadı fakat güzel bir ürüne benziyor. Metin'de henüz yok. HD olarak Necvox'un getirdiği ürün mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogüst

quote:

Benimki MT 6501'in 3.üncü versiyonu. Ama malesef HD ekranlı modeli değil.

**sn mert hocam;MT -6501 in HD- yeni versiyonunu gördünüz mü ilanları sahibinden com da var-1.350 tl ve bayağı geliştirmişler gördüğüm kadarıyla .fikrinizi alabilirmiyim ,acaba ender elektronikte varmıdır?
     Passat Modifikasyonları ( resimli açıklamalar )[simage][/simage]

Benimde kafamı kurcalamaya başladı bu ürünler yani RNS-510 zaten bu ürünlere göre yüksek bri fiyatı var birde aracı multimedia yapmak istediğimiz de RNS olduğu için iki taına çıkıyor fiyat oysaki Necvox veya Mt6501 ürünler ile çok daha rahar işlem yapılabiliyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: mrmrmrmr

necvox 939 hd 'i orjinal kamerasıyla birlikte sonunda Eos aracıma monte ettirdim.
    MFD'de müzik bilgilerini görmek ve direksiyondaki telefon tuşunu kullanmak haricinde bütün fonksiyonları çalışıyor.
    arkaya kamerayı taktırmak zor oldu ama arka koltuğu kaldırarak o da takıldı. gayet başarılı.
    size bir sorum var:

direksiyondaki telefon tuşunu başarılı kullanabilen varsa bana setup'ta "answer" key altında görünen rakamı okuyabilir mi ?

mert bey size de IGO ile ilgili bir sorum var:

ido8 'i kurdum. türkçe sesler ve Türkiye haritasıyla oldukça başarılı çalışıyor.
    yalnız bazı POI ayarlarında "poi_brand.spr not found" diye hata alıp IGO'dan çıkıyor.
    bu dosya nedir ?
    nerede bulunur ?

merhaba arkadaşlar. ben de 5 mayıs itibariyle passat ailesine katıldım. :) şeker beyazı 1.4 tsi dsg comfortline (krom ızgaraya aldanmayın :D ) bir passattım var artık. necvox cihazını aracı cıkarmadan serviste taktırdım, ancak navigasyon yazılımı Mireo Black Edition. fena değil ancak ben iGo yapmak istiyorum. yardımcı olur musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcus -- 7 Temmuz 2010; 9:30:36 >

• Sevgili Marcus,

İgo'yu yüklemek son derece basit. Harhangi bir sorun olursa memnuniyetle cevap verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcus

quote:

Orijinalden alıntı: mrmrmrmr

necvox 939 hd 'i orjinal kamerasıyla birlikte sonunda Eos aracıma monte ettirdim.
    MFD'de müzik bilgilerini görmek ve direksiyondaki telefon tuşunu kullanmak haricinde bütün fonksiyonları çalışıyor.
    arkaya kamerayı taktırmak zor oldu ama arka koltuğu kaldırarak o da takıldı. gayet başarılı.
    size bir sorum var:

direksiyondaki telefon tuşunu başarılı kullanabilen varsa bana setup'ta "answer" key altında görünen rakamı okuyabilir mi ?

mert bey size de IGO ile ilgili bir sorum var:

ido8 'i kurdum. türkçe sesler ve Türkiye haritasıyla oldukça başarılı çalışıyor.
    yalnız bazı POI ayarlarında "poi_brand.spr not found" diye hata alıp IGO'dan çıkıyor.
    bu dosya nedir ?
    nerede bulunur ?

merhaba arkadaşlar. ben de 5 mayıs itibariyle passat ailesine katıldım. :) şeker beyazı 1.4 tsi dsg comfortline (krom ızgaraya aldanmayın :D ) bir passattım var artık. necvox cihazını aracı cıkarmadan serviste taktırdım, ancak navigasyon yazılımı Mireo Black Edition. fena değil ancak ben iGo yapmak istiyorum. yardımcı olur musunuz?

http://img696.imageshack.us/i/08052010270.jpg/

Bendede necvox var.Haritada aynı fakat bende haritadan memnun değilim.Bende igoya çevireceğimde zaman bulunca

• quote:

Sevgili Marcus,

... yüklemek son derece basit. Harhangi bir sorun olursa memnuniyetle cevap verebilirim.

sağolasın. gerçekten kolaymıs, ... 8.3.4.117940 versiyonunu calıstırdım kolayca.. yalnız başarr..softun son guncelleme haritası bana cok kotu geldi. sacma sapan adreslere yoneliyo harita. neyse orjinal ... 2009.12 haritasına dondum ancak 2010.3 olsa (2010 Q1) hiç fena olmaz. yardımcı olursan sevinirim. ya da Tom!Tom olsa cok guzel olur ama bulamadım bir turlu uygun programı...

ayrıca iiigoooo'nun bendeki Mireo Black Edition programından cok cok ustun bir tarafını goremediğim gibi bariz eksikleri bile vardı. mesala gidecegim yolun kac km kaldıgını gostermiyo ana ekranda. ya da goremecegim kadar abes bir yerlerde. tabi gorsellik acısından hakkını vermem gerekir.

Aşağıdaki adreste Necvox için 2010 Q1 güncelleme mevcut. Ancak servis iki guncellemenin bedava oldugunu soyledi, onlardan
    haber bekliyoruz.
    https://www.naviextras.com/shop/portal/catalog?salesPackageCode=53052&view=item&priceListCode=4734373721477703&page=2&type=100&area=4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcus -- 7 Temmuz 2010; 9:31:36 >

• beyler, petrutms nickli bir romanyalı arkadasın yapmıs oldugu patch sayesinde şu an necvoxumun windows ce 6 işletim sistemini kullanabiliyorum. bu patch sayesinde otomatikman windows masaustune geliyosunuz ve tum programları buradan kullanabiliyorsunuz. bu ne demek? daha cok ve şık video müzik oynatıcısı birden fazla navi programını aynı anda kullanma, başka müzik ve video uzantılarını destekleme gibi ozelliklere sahip olmak demek. bir kaç fotograf ekleyeceğim daha net anlasılması için.. bu kendi hazırladıgı videosu, bir fikir edinmek icin..

http://www.youtube.com/watch?v=XFt3tC0DAIU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcus -- 22 Temmuz 2010; 9:49:35 >
  • Benim oğlan navigasyon kartını Sd kart yuvasına takmış.Ve navigasyon silindi.Nereden indirebilirim acaba?
    Saygılar Mert Sal
  • Ben GPS yazılımı ile ilgili her türlü dosyaya GPS Underground forum'undan ulaşıyorum.
    Çok kapsamlı ve güncel bilgi mevcut
    Link aşağıda.

http://gpsunderground.com/forum/
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lord_danger

Bir soruda ben sorayım.Şimdi bendeki necvox'un navi kartını silip,bende daha önceden cama yapıştırılan piranha marka cihazın navigasyon dosyalarını necvox'un kartına atsam olur mu??

Doğru çözünürlük ayarlarını yaparsan olur. Piranha marka cihazların çoğunda zaten igo yazılımı var.
    2 adet "ini" dosyasında gerekli düzeltmelerden sonra aynı yazılım başka cihazda da çalışır.
    Tabii igo dosyasındaki branding.zip dosyası içinde seçilen çözünürlükle ilgili tüm dosyaların bulunması lazım. Aksi takdirde program hata verip kapanır.

HOCAM bende necvox 939 cihaz aldım igo programı çalışıyor fakat ekrana tam oturmuyor sağ kısımda yaklaşık 3-4 cm siyah alan var

acaba bu cihazın çözünürlük ayarları nedir hangi igo sürümünü kullanmak gerekir yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: aykut11

quote:

quote:

Bir soruda ben sorayım.Şimdi bendeki necvox'un navi kartını silip,bende daha önceden cama yapıştırılan piranha marka cihazın navigasyon dosyalarını necvox'un kartına atsam olur mu??

Doğru çözünürlük ayarlarını yaparsan olur. Piranha marka cihazların çoğunda zaten igo yazılımı var.
    2 adet "ini" dosyasında gerekli düzeltmelerden sonra aynı yazılım başka cihazda da çalışır.
    Tabii igo dosyasındaki branding.zip dosyası içinde seçilen çözünürlükle ilgili tüm dosyaların bulunması lazım. Aksi takdirde program hata verip kapanır.

HOCAM bende necvox 939 cihaz aldım igo programı çalışıyor fakat ekrana tam oturmuyor sağ kısımda yaklaşık 3-4 cm siyah alan var

acaba bu cihazın çözünürlük ayarları nedir hangi igo sürümünü kullanmak gerekir yardımcı olursanız sevinirim

Cihazın desteklediği çözünürlük 800X480. İgo'nun versiyonu önemli değil her versiyonda çalışır.
    İgo klasöründe bulunan branding.zip dosyası bu çözünürlüğü destelemesi gerekir.
    Yukarıda linkini verdiğim forumda tüm gerekli dosyaları bulabilirsin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aykut11

quote:

quote:

Cihazın desteklediği çözünürlük 800X480. İgo'nun versiyonu önemli değil her versiyonda çalışır.
    İgo klasöründe bulunan branding.zip dosyası bu çözünürlüğü destelemesi gerekir.
    Yukarıda linkini verdiğim forumda tüm gerekli dosyaları bulabilirsin.

hocam link versen 2 haftadır uğraşıyorum bir türlü beceremedim

• İgonun son versiyonu 8.3.4.142975 aşağıdaki linkten indirebilirsin.
    Harita için link vermem doğru olmaz ücretli satılan bir ürün.

http://www.cemsforum.com/threads/25312-Yeni...Nav-N-Go-iGO8-8.3.4.142975-11-MAI-2010(Update)

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.