Şimdi Ara

Passat Modifikasyonları ( resimli açıklamalar ) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
798
Cevap
11
Favori
183.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

O günlerde gelecek. Bir gün bakacaksın baban okul kapısında seni bekliyor. Yüzünde hafif bir gülümseme.
    Arabaya bir biniyorsun içerde RNS 510 sana bakıyor. Navigasyon haritası yüklenmiş. Adeta kullan beni diye bağırıryor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boraun

öyle yapayım hocam, rcd310 la gelcek. Comfortline çünkü..

biraz öyle gideyim, arabaya ısınayım
    sonrasında rcd 510 mu rns 510 mu karar vereyim..

yardımlarınız için teşekkür ederim

2 urun arasında gorunus olarak sadece 2 tus fark var ama özellik bakımından cok eger aracını mutlımedya özellikli kullanmak istersende RNS 510..radyo , mp3 , dahili harddısk 30 gb(20 muzik / 10 Navi ) , Dvd , navigasyon , Sd kart , ipod .. yok sadece gorunus ve dokunmatık buyuk ekran ıstıyorum dersen RCD 510 işini gorur..radyo , mp3 , Sd kart , ipod..herhangı bı vıdeo oynatma ozellıgı yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertbasaran

Sercan'cım

O günlerde gelecek. Bir gün bakacaksın baban okul kapısında seni bekliyor. Yüzünde hafif bir gülümseme.
    Arabaya bir biniyorsun içerde RNS 510 sana bakıyor. Navigasyon haritası yüklenmiş. Adeta kullan beni diye bağırıryor.

Babam kesinlikle taktırıcam diyor ama şu aracın taksitleri biraz zorladığı için gecikme yaşanıyor , ama dediğin gibi olucak gibi geliyor neden diye sorarsan bizim araç 15 eylül trafik çıkış ve babam bana demişti bugün aracı alamıycam işim var diye akşam bir baktım babam okula gelmiş beni almaya aklımda hiç passat yoktu hayırdır dedim Pazartesi günü babam okula gelmez öylesine seni almaya geldim demişti, okulun bahçesinden çıktık önde babam yürümeye başladı otoparka girdiğimizde hemen köşede duran gümüş renkli ışıl ışıl bir Passat vardı baba dedim baksana ne güzel sıfır gibi ve babam elinde anahtarı çıkardı düğmeye bastı o sinyallerin yanışı beni çok etkilemişti :D üzerinden 10 sene geçsede unutamıycağım bir gün yaşatmıştı bana

EDIT:sanırım bu olayı çok fazla anlattım

• aman yarabbimm..

tamamen bambaşka bir araç gibi olmuş fark inanılmaz!

bu arada senin araç ne tam olarak tsi mi tdi mi?
  • Benim araç TDI 2.0 170 HP DSG highline
  • Arkadaşlar,

Necvox 939HD'nin TID7501 ile aynı cihaz olup olmadığı benim için çok önemli çünkü ona göre usb modifikasyonunu öğrenip taktırmadan yapmayı planlıyorum.
    Bu bilgiyi doğrulayabilecek kimse var mı aramızda ? Nereden öğrendiğiniz ile birlikte çok yardımı dokunacak.

Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmrmrmr

Arkadaşlar,

Necvox 939HD'nin TID7501 ile aynı cihaz olup olmadığı benim için çok önemli çünkü ona göre usb modifikasyonunu öğrenip taktırmadan yapmayı planlıyorum.
    Bu bilgiyi doğrulayabilecek kimse var mı aramızda ? Nereden öğrendiğiniz ile birlikte çok yardımı dokunacak.

Teşekkürler...

öğrenmeye gerek yok cunku herseyiyle aynı cihaz! nasıl bir modifikasyon yapacaksın

bu arada bende aldım necvox u
    1350 tl
  • 1350TL'e nereden aldığınızı paylaşabilir misiniz ?

bir de TID 7501 ile nasıl karşılaştırıp aynı olduğuna karar verdiniz ?

Yapmak istediğim modifikasyon, Navigasyon bölümündeki board'ın USB çıkışını dışarı vermek.

Aşağıdaki forumda resmi var:

http://images.google.com.tr/imgres?imgurl=http://www.golfmkv.com/forums/attachment.php%3Fattachmentid%3D56160%26stc%3D1%26d%3D1260640696&imgrefurl=http://www.golfmkv.com/forums/showthread.php%3Fp%3D2146243&usg=__lMJRcZ7FAzpS2LALznwDzO5z4Bk=&h=601&w=800&sz=118&hl=tr&start=6&um=1&tbnid=qyGZnAvbSKlwzM:&tbnh=107&tbnw=143&prev=/images%3Fq%3DTID%2B7501%26hl%3Dtr%26sa%3DN%26um%3D1

• internette tid 7501 bazı ülkelerde ise tti 7501 in resimleri var.
    resimlerdeki cihaz ile necvox 939 birebir aynı.Videolarında da menüler aynı.
  • anladım fakat bu bana aynı olduklarını ispatlamıyor.
    ne de olsa bu cihazların dış görünümü aynoı olmak durumunda. menuleri de ne kadar farklı olabilir ki.
    hepsi birbirinin taklidi :)
  • ben bu gidişle pioneer yada kenwood alacak gibiyim. ender elektronik 2 ay garanti verdi rns 510 için..
    2 yıl garanti için 5.000 tl istedi total de nasıl yani falan oldum

necvox u hiç sevmedim koca koca yazmışlar necvox diye marka değeri de yok ki gururla taşısın dashboard
  • boraun,chiplettinizmi tsi yi .kaça malaoldu.nerede yapıldl.deneyimlerinizi paylaşın lütfen tüketim performans vb.
  • Bir aksilik olmazsa ben bu çarşamba arabayı chiplettireceğim.Herkez çok merak ediyor.Resim çekip,belki videoda çekerim.Yeni bir konu açacağım.Merak edilenleri görüp,bildiğimce yazacağım.Forumda çoğu kişi tsi araca chip yaptırmaktan korkuyor.Hadi bakalım hayırlısı.İyi forumlar...
  • aracı teslim almadım ki daha

ama aracı teslim aldığımda zaten AVEK de chiplettirilmiş olarak teslim alacağım. o yüzden chipli yada chipsiz tüketim performans karşılaştırması yapamayabilirim.

fakat performans ve 0-100 verilerini otobanda tek ve diğer aracım olan 5.20d ile kıyaslarak detaylı bilgileri verebilirim
  • arkadaşlar çok önemli uyarı necvox ile ilgili...

Yeni nesil beyaz fontlu MFD si olan vw araçlar ile şuan piyasadaki necvoxlarda direksyon tuşlarının uyuşmama sorunu var. (sadece ses tuşu çalışıyor, telefon falan çalışmıyor)

10 güne kadar yeni yazılımlı necvoxlar gelecek ve uyumlu olacaklar. yeni arabaya alacak olanlar dikkatli olsun bu hususta...
  • Necvox kullanan arkadaşlar, cihaz hakkındaki yorumlarınızı merak ediyorum. Aracıma uygun olan modeli yenilenmiş ve ekran kalitesi artmış, bu değişikliği beklediğim için bugüne dek almamıştım ama artık almayı düşünüyorum.

Kısaca merak ettiklerim;
    -Cihazın ses kalitesi
    -Görüntü kalitesi
    -Radyo ve TV çekim kalitesi
    -Menü kullanışlılığı
    -Navigasyon performansı (uydu bağlantı hızı ve navigasyon programının başarısı)
    -Bluetooth kullanışlılığı nasıldır?

Ayrıca 4x45W + bass çıkışı olduğu yazıyor, bu durumda twiter bağlantısı nasıl oluyor? Bass için ampfi gereklidir diye düşünüyorum, doğru mudur?

Bu konulardaki tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz lütfen. Bir de nereden almamızı önerirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: rahan35

Necvox kullanan arkadaşlar, cihaz hakkındaki yorumlarınızı merak ediyorum. Aracıma uygun olan modeli yenilenmiş ve ekran kalitesi artmış, bu değişikliği beklediğim için bugüne dek almamıştım ama artık almayı düşünüyorum.

Kısaca merak ettiklerim;
    -Cihazın ses kalitesi
    -Görüntü kalitesi
    -Radyo ve TV çekim kalitesi
    -Menü kullanışlılığı
    -Navigasyon performansı (uydu bağlantı hızı ve navigasyon programının başarısı)
    -Bluetooth kullanışlılığı nasıldır?

Ayrıca 4x45W + bass çıkışı olduğu yazıyor, bu durumda twiter bağlantısı nasıl oluyor? Bass için ampfi gereklidir diye düşünüyorum, doğru mudur?

Bu konulardaki tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz lütfen. Bir de nereden almamızı önerirsiniz

Cihazın ses kalitesi aracın orjinal cihazından daha iyi.
    görüntü kaliteside çok iyi diyebilirim.rns 510 a yaklaşmış.
    radyo çekim kalitesi zayıf.zayıf derken aracın kendi cihazına gore zayıfçyoksa benim işimi goruyor.tv kalitesi diger cihazlar gibi.
    menü kullandıkca alışıyor insan.
    navigasyon yazılımını zaten isterseniz degistirirsiniz.
    bluetooth iyi.ses kalitesi iyi.sadece rehber senkronizasyonunu yapamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: diskriminant
    radyo çekim kalitesi zayıf.zayıf derken aracın kendi cihazına gore zayıfçyoksa benim işimi goruyor.tv kalitesi diger cihazlar gibi.

Dostum, teşekkür ederim
  • quote:

selam,

"rehber senkronizasyonu yapamadım" demenizden menüde böyle bir ayar olduğunu fakat sizin denemenizin başarısız olduğunu anlıyorum. doğru mu ?
    yoksa hiç böyle bir özellik bulunmuyor mu ?

eğer menüde varsa neden başarısız olmuş olabilir, fikriniz var mı ?

bu arada, tekrar sormuş olacağım ama, aracın MFD'sinde çalan MP3 'e ait bilgi görünüyor mu ? (parça ismi vs.) VW'nin orjinal CD-çalarında bu özellik var, necvox'a geçince kaybetmiyoruzdur inşallah.

ayrıca, cihazın kendi ekranında CD'den çalan MP3 'e ait parça ismi gibi ID3 bilgileri görünüyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrmrmrmr

quote:

selam,

"rehber senkronizasyonu yapamadım" demenizden menüde böyle bir ayar olduğunu fakat sizin denemenizin başarısız olduğunu anlıyorum. doğru mu ?
    yoksa hiç böyle bir özellik bulunmuyor mu ?

eğer menüde varsa neden başarısız olmuş olabilir, fikriniz var mı ?

bu arada, tekrar sormuş olacağım ama, aracın MFD'sinde çalan MP3 'e ait bilgi görünüyor mu ? (parça ismi vs.) VW'nin orjinal CD-çalarında bu özellik var, necvox'a geçince kaybetmiyoruzdur inşallah.

ayrıca, cihazın kendi ekranında CD'den çalan MP3 'e ait parça ismi gibi ID3 bilgileri görünüyor mu ?

Malesef Bluetooth ile rehber senkronizasyonu sadece bu cihazda değil birçok uzakdoğu malı cihazda düzgün yapılamıyor.
    Mutlaka düzgün çalıştığı telefon modelli vardır. Denemek lazım. örneğin bendeki Mt 6501 Samsung ve Nokia N97'de düzgün çalışıyor fakat N95 Blackberry ve p900'da düzgün çalışmıyordu.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.