Şimdi Ara

Passat CC sipariş eden var mı ??? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • passat o beygiri turbo ile elde ediyor bmw turbo kullansa görürüz farkı
  • söylede kullansınlar o zaman

ezik kalmasınlar koysun turbosunu sonra konuşsun
    amcamda 5,20 var ş.içi 13-15 litre benzin yakıyor ve
    aşırı hantal başka bir akrabamda passat 10-12 ltr arası
    yakıyor kalksalar bmw 100 olana kadar passat garanti 130 olur

esas bmw nin yaptığı ayıptır geçsin turbolu motorlara
    teknolojisi neymiş görelim yapanlar ortada
    atmosforik hortumcular sizi

quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

passat o beygiri turbo ile elde ediyor bmw turbo kullansa görürüz farkı
  • quote:

atmosforik hortumcular sizi

• quote:

Orjinalden alıntı: sar2te

Benim sorum forumdan şu ana kadar Passat CC sipariş eden kimse var mı ??

Veya Passat CC için Doğuş ile görüşen/pazarlık yapan kimse oldu mu ??

Bir konuda Passat CC siparişi verdiklerini söyleyen arkadaşlar vardı...onlar fiyat ve tarih konusunda yardımcı olabilirlerse sevinirim

• Bugün işi gücü bırakıp sabah sabah Doğuş Otomotiv'e gittim...nihayet bir tane siyah renk 2.0 TDI Passat CC getirebilmişler showrooma...fiyatı tam 56.000 €

Araç uzun boylular için 2,kısalar için 4 kişilik bir araç...tasarım mükemmele yakın...ama fiyat inanılmaz yüksek...o paraya hem de aynı motora donanımsız Q5 alabilmek mümkünken Passat almak saçmalık olur...pazarlık sevmeyen doğuş aynı özelliğini koruyor...bu aracı almak isteyenler bence 1.8 TSI'dan başka seçeneğe yönelmemeliler...çünkü araç 100.000 YTL'yi -ve hatta üzerini- hak eden bir araç değil...ama 1.8 için 80.000 YTL çok da mantıksız değil

Yıl sonunda yeni araç için 407 + 50.000 YTL'ye yakın bir bütçe ayırmayı planlıyordum...sanırım 407'yi satmadan üzerine Yeni C5 alacağım...işim gereği ayda en az bir hafta uzun yol yapmak durumunda kalacağım...önümüzdeki yaza da evlilik gözüküyor...hatuna da araba gerekecek...bu yüzden 407'yi satmadan C5'i almak en mantıklı çözüm gibi duruyor...hayırlısı bakalım

• Ben de istinye parkta inceledim cok Elit bir araç olmuş. Direk 1.8tsi + xenon + sunroof baska bişey istemez. Aile arabası değil zaten genç-bekar işadamı arabası. Q5 almayı düşünen biri ne gider passata bakar hatta passat CCye hiç bakmaz ne de passat cc almayı düşünen adam gidip Q5 bakar, dünyaları farklı =)
  • Henüz gerçek hayatta incelem şansım olmadı. Gold Coast resimlerini ekledim (buraya ve diğer başlığa). Kapılarda direk olmaması, gerçek Coupé aracı, basık ve geniş, muhteşem bir otomobil olduğundan eminim. 56.000 € çok para, bunu Doğuş Otomotiv de biliyor. Fakat "sessiz kural" ÖTV'nin hayatımızın yer anına girdiği gerçeği ve "yapacak bir şey yok" cevabı. Motorlar yüzünden % 60 ÖTV'ye tabi, 3.6 V6 300 HP ise % 84 ÖTV'ye tabi! Kısmet diyelim. 56.000 Euro para vereceksem sanırım BMW 520d bana daha yakın, ama onun için de (gerçi Passat CC için de) yaşam tarzımı, ikamet ettiğim yeri vb. hepsini değiştirmem lazım. Kaldı ki şu anda bile pek rahat değilim, Passat evde aşağıda park ediyor ama, böyle zamanlarda insanların sağı ve solu belli olmaz. Yüreğim ağzımda değil diyemem...

Taner Göde
  •  Passat CC sipariş eden var mı ???

Passat CC sipariş eden var mı ???

Passat CC sipariş eden var mı ???

• Jantlar mükemmel
  • Önden fena değilde arka tasarımı kurbağa gibi duruyor farlar hoşuma gitmedi bence 55.000€ etmez. Söylendiği gibi Audi Q5 TDI almak daha mantıklı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.