Şimdi Ara

Passat 1.8 TSI 250 HP (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ilker67

O performansı yürütmek, viraj almak ya da durdurmak için ne yapmışlar? Sadece motor mu koymuşlar?

koskoca vw mühendisleri düşünmüşlerdir herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtnkrsln

quote:

Orijinalden alıntı: mewluthday

Neyse begendim ancak VW e para vermem.

hele ki ülkemizdeki
    bu pazarlama anlayışı ile

evet 92 bin adet rekor satışı bu kötü pazarlamaya borçlular...
  • Arkası BMW'ye benziyor diyenler neyin kafasını yaşıyor acaba, cehalet kötü bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

quote:

quote:

hele ki ülkemizdeki

o bizim ülkemizdeki alanların başarısı
    satanların değil
    daha önce yazmıştım
    vw mantığını özetleyim
    2 hafta ankaraya gittim elimdeki aracı (2001 s40)
    elden çıkarmak için
    gezmediğim bayii kalmadı hemen hemen hepsi ilgilendi teşekkür ederim
    ama vw bayisi sanki millet ankamalı geziyomuş gibi araba arabayii sini geziyo yaklaşık 40 dk. dan sonra
    bi temsilci ile görüştük
    buyrun polo 1,6 veya 1,2 tdi varmı
    yok ne zaman gelir en erken mart
    iyi peki fiyat martta gelecek araç için şimdi fiyatveririz ama martta ki fiyat lar geçerli olur fiyatlar değişir
    iyi renk ve opsiyon tercihi yapabilir miyiz
    efendim martta gelecek araçlar saydı şu şu şu
    geriye şunlar kalıyor beyaz 1,6 tdi comfort yok
    oda iyi (ben bu arda vw alamamaya karar verdim ama aracım için ne fiyat verecekler merak ettim fiyat 14 000 opel 13500 reno (geçenyıl 14000 vermişti )bu yıl 12000 verdi) bayan servise yönlendirdi ben servise giderken
    başka biri oturdu aklıma golf yada jetta varmı diye sorayım dedim bu sırada ikisin konuşmasına şahit oldum
    adam gayet sakin bi şekilde 2011 passatı verip en erken nisan da gelecek olan cc için pazarlık yaptı pazarlık süresi 4 dk opsiyon listesini dolması süreye dahil 137 000 metalik renk açılır tavan
    adam ne varsa işaretledi
    kadın kapora istedi
    adam sanki bahşiş çıkarır gibi tuttu 25 000 kapora verdi
    hiç benim aracı kaça sayarsınız zam gelirse ne olur
    nisan da gelmezse ne yapacağız ekstradan ne veriyonuz garanti nedir demedi adam
    çıktı gitti sonra kadın dediki bakın beyfendiyi gördünüzmü dedi biz işte böyle araba satıyoz
    dedi
    deli oldum benim arabayada 9 000 tl verince vw almamaya karar verdim

• Guzel bir arac.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

quote:

quote:

hele ki ülkemizdeki

o bizim ülkemizdeki alanların başarısı
    satanların değil
    daha önce yazmıştım
    vw mantığını özetleyim
    2 hafta ankaraya gittim elimdeki aracı (2001 s40)
    elden çıkarmak için
    gezmediğim bayii kalmadı hemen hemen hepsi ilgilendi teşekkür ederim
    ama vw bayisi sanki millet ankamalı geziyomuş gibi araba arabayii sini geziyo yaklaşık 40 dk. dan sonra
    bi temsilci ile görüştük
    buyrun polo 1,6 veya 1,2 tdi varmı
    yok ne zaman gelir en erken mart
    iyi peki fiyat martta gelecek araç için şimdi fiyatveririz ama martta ki fiyat lar geçerli olur fiyatlar değişir
    iyi renk ve opsiyon tercihi yapabilir miyiz
    efendim martta gelecek araçlar saydı şu şu şu
    geriye şunlar kalıyor beyaz 1,6 tdi comfort yok
    oda iyi (ben bu arda vw alamamaya karar verdim ama aracım için ne fiyat verecekler merak ettim fiyat 14 000 opel 13500 reno (geçenyıl 14000 vermişti )bu yıl 12000 verdi) bayan servise yönlendirdi ben servise giderken
    başka biri oturdu aklıma golf yada jetta varmı diye sorayım dedim bu sırada ikisin konuşmasına şahit oldum
    adam gayet sakin bi şekilde 2011 passatı verip en erken nisan da gelecek olan cc için pazarlık yaptı pazarlık süresi 4 dk opsiyon listesini dolması süreye dahil 137 000 metalik renk açılır tavan
    adam ne varsa işaretledi
    kadın kapora istedi
    adam sanki bahşiş çıkarır gibi tuttu 25 000 kapora verdi
    hiç benim aracı kaça sayarsınız zam gelirse ne olur
    nisan da gelmezse ne yapacağız ekstradan ne veriyonuz garanti nedir demedi adam
    çıktı gitti sonra kadın dediki bakın beyfendiyi gördünüzmü dedi biz işte böyle araba satıyoz
    dedi
    deli oldum benim arabayada 9 000 tl verince vw almamaya karar verdim

kardeş iyi hoş diyorsunda bunun VW türkiyeyle ilgisi ne onu çözemedim. adamların elinde sınırlı kota var. belirli sayıda araç getirebilirler türkiyeye. haliyle her çeşit donnaımda araç getiremiyorlar. sen farklı araç istiyorsan fabrikaya sipariş veriyorlar ve 3 ay sonra geliyor. bu sadece VW ye özgü bir durum değil. Vw dünyada çok hızlı bir büyüme sürecine girdi ve taleplere yetişmekte zorlanıyor. VW türkiyeye daha fazla araç getirebilse daha da çok satar emin ol. ama üretim adedi buna engel şimdilik. adamın parası varsa sen niye sinir oluyorsun anlamadım.

• ulan çalınır da böyle mi çalınır bildiğimiz bmw arka taraf yavaş be vw kazığı iyice genişletti
  • Golf 7 direksiyonu gelmiş passat'a.

Passat 1.8 TSI 250 HP

Passat 1.8 TSI 250 HP

Passat 1.8 TSI 250 HP

Passat 1.8 TSI 250 HP

Passat 1.8 TSI 250 HP

Passat 1.8 TSI 250 HP

• O direksiyon 2 yıl içinde tüm vw ye adepte edilir. Ticariler dahil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.6 lt 140 hp dizel yada 1.4 lt 200 hp benzinli; gibi motorları Türkiye için düşünürlermi acep? Bence Türkiye için Passat performance 1.8 TSI 250 HP zor bir pazar stratejisi, satmaz pek.

Ama bu platformdaki basit karşılaştırma ve yorumlara bakılırsa diyer markalarla hiçde kıyas kabul edecek bir otomobil değil, unutmayın herşey prestij değildir, sonuçta servis problemi ve kronik sorunlar prestij marka falanda dinlemiyor, sorunları hep duyuyoruz görüyoruz. Nedir bu bizim milletin prestij takıntısı oda ayrı bir muamma. Eskiden bir Anadol bile almak bir ev almaktan daha zormuş, şimdi koşullar gayet iyi, geçmişte Mercedes bile parmakla gösterilirken şimdi adım başı görüyoruz. Yani şunu iyi anlamak gerekirki vasıf niteliği öyle otomobillle falan belirlenecek bir şey değil artık. Prestijmiş, yok etiketmiş

İçine oturunca hemen hemen, Vw Touareg genişliği ferahlığını yada ''yüksek açılı direksiyon ve yüksek göğüsün xxl'' olduğunu hissedeksiniz, unutmayın amerikaya gittiyse bu araç hafife alınmaz.

Ayrıca bu aracın satışının okyanusun butarafına yasak olduğunu ilk etapda duyup üzülenler vardı, bu kasanın ortadoğuda pazara sunulmasını dört gözle bekleyen bilinçli tüketicileride göz önünde bulundurmakta yarar vardır, onların yorumlarınıda baz almakta fayda vardır.

Bana sorarsanız küçük motor hacminin yanı sıra eksik olan bu araçta arkadan itiş olmamasıdır, pekde önemi yok gibi, fakat eğer oda olsa ve 1.6 dizel 140 hp motor ile kombine olmuş olsa işte ozaman satışı patlar.

Yorumlar pek nitelikli değil, herkese selamlar.

Passat 1.8 TSI 250 HP

Passat 1.8 TSI 250 HP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Örscü -- 25 Ocak 2013; 3:23:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Manuel viteslisi alınır. 70 kağıt eder.

yok artık lebron james. (Lebron demişken bu gece maçı var)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Pulse_

quote:

Şener arkadaşımızın fiyat tespitine hayranım. Keşke O'nun yazdığı fiyatlar olsa...

• quote:

Orijinalden alıntı: olorinthewhite

quote:

Orijinalden alıntı: _Pulse_

quote:

Şener arkadaşımızın fiyat tespitine hayranım. Keşke O'nun yazdığı fiyatlar olsa...

1800 cc bir motorla 70 bin liraya bu otomobil imkansız, ama silindir hacmi 1600 cc'yi geçmez ise ozaman başlangıç olarak 60 bin fiyatlarınında aşağısında olması bile büyük olasılıktır.

• 2 litre dizel 47.000 zaten.

Benzinli 1.8 Passat da 70000 anca eder. Başka söze gerek yok.

1.6 çapulcu 105PS Passatlara 90000 TL bayılanlar var maalesef ülkemizde.
  • Araca baktıkça esneyesim geliyor.

VW bu dümdüz ve sıradan çizgileri ne zaman terkedecek merak ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.