Şimdi Ara

Passat 1.4 TSI 122 PS Comfortline vs Insignia NB 1.4 140 HP Benzinli Edition Elegance + yeni stil (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  •  Passat 1.4 TSI 122 PS Comfortline vs Insignia NB 1.4 140 HP  Benzinli Edition Elegance + yeni stil
  • İkisi de pişman ettirmez bence ama ben Passat tercih ederdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsignia'nın Passat'tan çeyrek gömlek daha iyi olduğunu düşünsemde, Passat değerini uzun süre koruduğu için tercihim Das auto olurdu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biturbo -- 24 Ekim 2012; 16:32:27 >
  • Mühendislik = Passat
    Dizayn,donanım,gösteriş,karizma = Insignia

Yani bu, bir mühendisle mi yoksa bir mimarla mı evlenmek istersin gibi birşey.

Mühendis=Passat
    Mimar=İnsignia.

Seçim senin.
  • passat seneye kasa değiştirecek, insignia 2017de.
  • Passat bu sınıfın tüm gereklerini başarıyla yerine getiren ama biraz heyecansız (bana göre biraz fazla ağırbaşlı ve köşeli) tasarıma sahip bir araç, Insignia ise sunduğu sürüş kalitesi ve keyfi tasarımıyla destekleyen güzel bir otomobil, iki seçimde sizi mutlu edecektir.

Seçiminiz şimdiden hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSamet.

Acıklanabılecek en kısa sekılde acıklamıslar yukarıda.

Insıgnıa nın kendıne ozgu bır durusu var. Artı donanım fazlalıgıda. Yakıt tuketımı olarak benzer sekılde yakacaklardır. Insıgnıanın tek eksısı arka koltuktakı bas mesafesı uzun boylular ıcın.

Bu baş mesafesini bir türlü anlayamadım bende bindim çevremde kullananlarda var ama hiç şikayet duymadım ben
    bu arda yaşınız kaç bilmiyorum
    passat oturaklı araba görüntü olarak
    insignia sportif
    tercih sizin
    gönlünüzden geçeni alın şahsen benim gönlümden insignia geçiyor
  • İkisi de güzel araba, herhangi bir şikayetinizin olacağını zannetmiyorum. Ben bu forumdaki üyeleri anlamıyorum. D sınıfı arabalara A sınıfı arabaya yorum yaparmış gibi yorum yapanlar mı dersin, D sınıfı arabadan F sınıfı araba ihtiyacını arayan mı dersin, neler neler...

Ben olsam Passat tercih ederim. İnsignia tercih eden ve kullanan kitleye bakın, ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Ayrıca Passat mekanik anlamda daha iyi bir araba, ikinci el konusunda konuşmuyorum bile. Düşünürseniz 2010-2011 model B6 Passat Comofrtline bakın, oldukça donanımlı arabadır. Taner Göde ile iletişime geçin, en doğru bilgileri ondan alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH-ALEMDAR

Daha fazla konfora ve iç mekan hacmine ihtiyacınız varsa passat,

daha fazla sportifliğe ve passatla aynı paraya daha fazla donanım alabilme arzunuz varsa insignia..

İkiside kendi segmentinin gözde, kaliteli araçlarından, burda karar verecek olan sizin istekleriniz ve tabiki duygularınız..

Bu yoruma katılıyorum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.