Şimdi Ara

Pasif Öğrenci Olduğum İçin KYK Kredim Kesildi. Başka Üniversiteye Kayıt Yaptırdığımda Devam Eder mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben KYK kredisi alıyordum. (Burs değil, geri ödemeli kredi) Üniversite sınavına yeniden hazırlandığım için 2. dönem kayıt yeniletmedim ve pasif öürenci durumuna düştüm. Dolayısıyla kredim kesildi. Bu sene üniversite sınavına girdiğim puan ile başka bir üniversitede başka bir bölüme kaydolacağım. Kaydolduğumda kredim devam eder mi? Benim bu durumda ne yapmam gerek? Kredimin devam etmesi için kyk'ya yeni üniversiteye kaydolduğumda bir dilekçe ya da baika bir şey vermem gerekir mi? Yoksa kaydolduğumda kredim devam eder mi? Yoksa hiç mi devam etmez? Hiç devam etmezse yeniden başvuru yapabilir miyim sıkıntı olur mu?

• Öğrenebildiniz mi acaba bende burs alıyorum bu yıl tekrar hazırlanacağım seneye tekrar başvuru yapabilir miyim burs çıkmaz ama kredi alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erden123

Öğrenebildiniz mi acaba bende burs alıyorum bu yıl tekrar hazırlanacağım seneye tekrar başvuru yapabilir miyim burs çıkmaz ama kredi alabilir miyim?
    kredim bu ay itibariyle devam ediyor. kredi nakil başvurumdan 1 ay sonra
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.