Şimdi Ara

[PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam) (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.672
Cevap
85
Favori
402.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -KeepCalm-7

Telefon 4SAAT 45DK da sarj oldu eskiden 1 saat 20dk dedinmi %100 olurdu noldu bu telefona

Cokmus Sarj aletinizini dusurdugunu soylemistiniz ondan olabilir belki.Ayni sarj cihazini varsa başka telefonda deneyin sorunu anlarsiniz,umarim sarj cihazindadir sorun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: HomeScreen

quote:

Orijinalden alıntı: -KeepCalm-7

Telefon 4SAAT 45DK da sarj oldu eskiden 1 saat 20dk dedinmi %100 olurdu noldu bu telefona

Cokmus Sarj aletinizini dusurdugunu soylemistiniz ondan olabilir belki.Ayni sarj cihazini varsa başka telefonda deneyin sorunu anlarsiniz,umarim sarj cihazindadir sorun.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.Ailemde lg kullanan baska biri daha var aksam birde onla deneyeyim ayni sureyi verirse servisin yollari tastan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkesin kullandigi durumlara gore degisiyor hocam. Ben minimum 3saat maksimum 6saat 20 dakika aldim. Ama bunlar uc degerler kesinlikle her kullanimda alamassiniz.

Benim ortalamam 4.30

• WoLKovY kullanıcısına yanıt
    evet kardeş . rootlu da versen dert etmiyor ama diğer delta falan affetmez herşeyi roota baglar para ister

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar,

Kendi kullanmış olduğum LG G4 32gb telefonu satıyorum.
    Telefonu yaklaşık 2 ay önce Avea dan aldım, full kutulu ve faturalı.
    Siyah renkli.. Telefonun yanında yine avea dan alınma 120 küsür liralık kabı da hediye edeceğim.
    İstediğim fiyat 1700tl.

Pazarlık vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: rt_zubukzade

evet kardeş . rootlu da versen dert etmiyor ama diğer delta falan affetmez herşeyi roota baglar para ister

Anladım hocam. Çok sevindim buna. Bende rootlamayı düşünmüyordum garanti gider diye. Easy root çıksın rootlarım hemen :))

• beyler lg g4 ü alıcam ama serisi hakkında sizden yardım bekliyorum. en sorunsuz seri hangisi yada en güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şair-i Maderzat

Selam arkadaşlar,

Kendi kullanmış olduğum LG G4 32gb telefonu satıyorum.
    Telefonu yaklaşık 2 ay önce Avea dan aldım, full kutulu ve faturalı.
    Siyah renkli.. Telefonun yanında yine avea dan alınma 120 küsür liralık kabı da hediye edeceğim.
    İstediğim fiyat 1700tl.

Pazarlık vardır

Hocam 1700 liraya sıfır cihaz alınıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: AYSST

beyler lg g4 ü alıcam ama serisi hakkında sizden yardım bekliyorum. en sorunsuz seri hangisi yada en güncel

Hocam seriye bakmayın. Önemli değil. Her seride bozuk mal çıkabilir. Aldığınız siteye bağlı. Güvenilir siteden alın. Benim 505 seri numaralı hiçbir sorunum yok şuan

• Merhaba arkadaşlar
    LG G+ telefonumu bugün aldım.Kurulumunu vs yaptım 4-5 saatlik kullanım sonucunda aşağıdaki iki sorunla karşılaştım.Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

1.İlk başta akrana iki defa dokunma ile akran açılıyordu.Ama bir müddet sonra bu işlemi kesintili yapmaya başladı.Yani bazen açılıyor bazen açılmıyor.

2. Diğer sorunda.beni aradaıklarında veya ben aradığımda konuşmaya başlayınca ekran anında kararıyor ve konuşma bittikten yaklaşık 30 sn sonra ancak normale dönüyor.

Bu konularda fikir sahibi olanların yardımlarını bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: norax

Merhaba arkadaşlar
    LG G+ telefonumu bugün aldım.Kurulumunu vs yaptım 4-5 saatlik kullanım sonucunda aşağıdaki iki sorunla karşılaştım.Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

1.İlk başta akrana iki defa dokunma ile akran açılıyordu.Ama bir müddet sonra bu işlemi kesintili yapmaya başladı.Yani bazen açılıyor bazen açılmıyor.

2. Diğer sorunda.beni aradaıklarında veya ben aradığımda konuşmaya başlayınca ekran anında kararıyor ve konuşma bittikten yaklaşık 30 sn sonra ancak normale dönüyor.

1) Telefon yazılımınızı güncelleyin, ilk sürümde böyle bir sorun vardı.
    2)Ekrana taktığınız cam/jelatin koruyucu telefonun yakınlık sensörlerini kapattığı için böyle yapıyor, o koruyucuyu çıkarın
    Not: 1. soruna da ekran koruyucunuz neden oluyor olabilir zira yakınlık sensörü kapalıyken çift tıklama ile açılma çalışmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bunela? -- 8 Eylül 2015; 20:27:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: WoLKovY

quote:

beyler lg g4 ü alıcam ama serisi hakkında sizden yardım bekliyorum. en sorunsuz seri hangisi yada en güncel

Hocam seriye bakmayın. Önemli değil. Her seride bozuk mal çıkabilir. Aldığınız siteye bağlı. Güvenilir siteden alın. Benim 505 seri numaralı hiçbir sorunum yok şuan

gittigidiyordan alıcam. daha önce kardeşime g2 aldığım bi satıcı var. bugün konuştum 508 serisi var dedi. kullanan var mı 508
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WoLKovY

quote:

gittigidiyordan alıcam. daha önce kardeşime g2 aldığım bi satıcı var. bugün konuştum 508 serisi var dedi. kullanan var mı 508

Hocam aman ha güvenilir bir yerden alın. Ucuz olmasına filan aldanmayın. Sorun çıkarsa uğraşırsınız baya

• quote:

Orijinalden alıntı: norax

Merhaba arkadaşlar

10a ve 10b sürümünde dokunmatik sorunu vardı. Şuan 10d sürümü mevcut. Son sürüme kadar güncelleyin sorun ortadan kalkar

• Merhaba arkadaşlar. Benim telefonda 2 gündür yavaş sarj olmaya basladı. Telefonu gece yatarken sarja bırakır sabak 7 8 gıbı alırdım. 2 gundur uyandıgımda yuzde 80 cıvarında anca sarj olmus oluyo. Ayrıca Ttec easycrharhe mini 2800mahlık taşınabilir sarj cihazı kullanıyorum. Onunla sarj ederkende aynı şekilde yavaş sarj ediyo, telefonu kullanırken batarya oranı azalıyo bile duruma gore. Neden kaynaklı olabılır?
  • cepkask ile destekleyeceğim. 1 yıl kafam rahat olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYSST -- 8 Eylül 2015; 21:10:56 >
  • Arkadaşlar yardım teli pc ye bağlıyorum ama Lg pc yazılımı seçeneği yok.
    lg bridge görüyor ama seçenek çıkmıyor. pc yazılımı yüklensinmi diyor her seferinde yükle diyorum pc ye exe düşüyor yükle diyorum yüklendi diyor ama çıkarıp takınca gene soruyor ve lg pc yazılımı seçeneği hiç gelmiyor

• az önce v10d güncellemesini kurdum ne gibi yenilikler var bunda
  • Arkadaşlar telefonda ölü pikseller başgösterdi. Aldığımda sıkıntı yoktu iki saat test yapmıştım. Herhangibir darbe vs. olmadı neden olduğunu anlayabilmiş değilim. Ayrı Ayrı toplam 5-6 tane ölü piksel var. Yarın servis ile görüşeceğim. Sıkıntı çıkarırmı LG acaba bu konularda deneyimli olan varmı?
  • Volkanbaba kullanıcısına yanıt
    ölü piksel kontrolünü nasıl yapıyoruz
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.