Şimdi Ara

[PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam) (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.673
Cevap
85
Favori
402.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ruşenamcanınoğlusedat kullanıcısına yanıt
    Evet hocam devam edebiliyorsunuz.
    Benimde bir sorum var üste yazdım kimse okumadı galiba düşük parlaklıkta beyazlarda hafif bir sarılık var panelde dolayı mı? Sizde de öylemi?
  • Uygulamaya ait guncelleme, hata nedeniyle indiremedi (489, diye bir hata aliyorum, sebebini bilen var mi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dardanel811

Uygulamaya ait guncelleme, hata nedeniyle indiremedi (489, diye bir hata aliyorum, sebebini bilen var mi acaba?

Aynısını bende alıyorum bir türlü çözemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orain

Arkadaşlar yardım teli pc ye bağlıyorum ama Lg pc yazılımı seçeneği yok.
    lg bridge görüyor ama seçenek çıkmıyor. pc yazılımı yüklensinmi diyor her seferinde yükle diyorum pc ye exe düşüyor yükle diyorum yüklendi diyor ama çıkarıp takınca gene soruyor ve lg pc yazılımı seçeneği hiç gelmiyor
     [PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam) [PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam) [PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam)

+++

• quote:

Orijinalden alıntı: aliemreyegin

quote:

Uygulamaya ait guncelleme, hata nedeniyle indiremedi (489, diye bir hata aliyorum, sebebini bilen var mi acaba?

Ayarlar uygulamalardan Google play store'un verilerini temizleyin, olmazsa google hesabınızı kaldırıp ekleyin veya bağlantı türünüzü degistirin mobilden wi-fi'a geçmek gibi veya tam tersi. Umarım ise yarar.

• quote:

Hocam vpn ile deneyin. Ben o sekilde indirebilmistim. Baska cihazda ekliyse gmail ondan da yapabilir.
    @aliyegin bende oyle degil. Sadece ekranin ust kosesinde gri renkte isik parlamasi var hafif

• quote:

Orijinalden alıntı: -dost-

quote:

Orijinalden alıntı: aliemreyegin

quote:

Ayarlar uygulamalardan Google play store'un verilerini temizleyin, olmazsa google hesabınızı kaldırıp ekleyin veya bağlantı türünüzü degistirin mobilden wi-fi'a geçmek gibi veya tam tersi. Umarım ise yarar.

Her şeyi yaptım hocam ara sıra yapıyor ama sürekli değil

• quote:

Orijinalden alıntı: apokhan

quote:

Hocam vpn ile deneyin. Ben o sekilde indirebilmistim. Baska cihazda ekliyse gmail ondan da yapabilir.
    @aliyegin bende oyle degil. Sadece ekranin ust kosesinde gri renkte isik parlamasi var hafif

Hocam görüntü atabilir misiniz dışardan çekilmiş seri 506k benimki bu arada. Videolardakiler falan canlı

• sesim karsı tarafa çok az gider oldu. görüşme sırasında sesi hoparlöre verdiğimde sesim karsıya canlı gidiyor. bu da mikrfonun bozuk olmadıgını gösterıyor. peki sorun nerede?
  • aliemreyegin kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam. bende dediğiniz gibi bi sorun yok bu arada
  • eski yazılımı nereden bulurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruşenamcanınoğlusedat

sağolun hocam. bende dediğiniz gibi bi sorun yok bu arada

Mümkünse mesela %20 parlaklıkta smart bulletin veya herhangibir beyaz yerin fotoğrafını atabilir misiniz dışardan çekilmiş olarak
    Sarı dediğim sapsarı bir sarı değil yani %100 beyaz değil sadece ama videolarda bu durum normal bembeyaz gözüküyor
  • WoLKovY kullanıcısına yanıt
  • Hocam biraz üzücü bir durum ama en azından erkenden haberdar olduk sizide haberdar edebildik yollayacağız bakalım biran önce umarım ikimizinkide değişir

@HomeScreen ; Eyvallah hocam inşallah bizimkide sorunsuz değişir.

@aliemreyegin ; Hocam o sarılık konusu ekranın kendiğinden sanırım parlaklığı kıstıkça doğal olarak renklerin doğallığı gidiyor gibi.
  • Arkadaşlar powerbank alacaktim ancak onun yerine orjinal batarya almayı düşündüm yedek olarak fakat bulamadim internette doğru dürüst bir şey.Var mı orjinal batarya alabileceğim link?

• Arkadaşlar bu modeli almamı tavsiye eder misiniz ? G3 düşünüyordum fakat kasa çatlaması sorunundan dolayı soğudum cihazdan. G4'te de kronik sorunlar var mı ? Biraz araştırdım görüşme esnasında sesin karşı tarafa az gittiği falan söyleniyor yukarıda da arkadaş bahsetmiş bunun gibi sorunlar var mı ? Deneyimlerinizi yazar mısınız ?

• Ben yakın zamanda kardeşime aldım " tp link 10400 " olan modeldi sanırım. Samsung galaxy s4 kullanıyor 4 kere falan şarj ediyor. Cihaz biraz kaba ama iş görüyor.

• Eski bir G2 kullancısıyım G4 e geçmek istiyorum fakat şarj konusunda tereddüt yaşıyorum.Benim gibi G2 den G4 e geçiş yapan varsa yorum yapabilir mi?G2 yi aratmıcak bir şarj performansı arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Eski bir G2 kullancısıyım G4 e geçmek istiyorum fakat şarj konusunda tereddüt yaşıyorum.Benim gibi G2 den G4 e geçiş yapan varsa yorum yapabilir mi?G2 yi aratmıcak bir şarj performansı arıyorum.

1 günlük g4 kullanicisiyim,bende g2 den geçtim şu anki ekran süremi yazıyım %10 şarjım kalmış 4 saat 40 dakika ekran süresi gösteriyor umduğumdan çok daha iyi çıktı hem belki 3- 4 sarjdan sonrada pil biraz daha açılır bence ( en az 1.30 saat you tube dan video seyrettim) bence hiç düşünme bile ben çok memnun kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Recep Kalenderoglu

Arkadaşlar powerbank alacaktim ancak onun yerine orjinal batarya almayı düşündüm yedek olarak fakat bulamadim internette doğru dürüst bir şey.Var mı orjinal batarya alabileceğim link?

Teknik servislerde olabilir.Arayip sormak lazim.

• 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.