Şimdi Ara

[PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam) (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.672
Cevap
85
Favori
402.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni 10c yazılımı ile pil şaha kalktı, bitmek bilmiyor resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendizmiR

Yeni 10c yazılımı ile pil şaha kalktı, bitmek bilmiyor resmen

Hocam bende de baya hızlı bitmeye başladı. Güncellemeden sonra şarjı fullenmeden kullandım ondan mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: bilek

selam arkadaşlar bu g4 lerin radio destegi var nasıl aktifleştirebiliriz

Hocam ben Türkiye sürümlerinde radyo desteği yok diye biliyorum ama

@WoLKovY hocam benimki de daha az gitti,biraz yoğun kullandim ama ondan da olabilir emib değilim.Ben de %100de baslamadim kullanmaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r.H -- 6 Ağustos 2015; 23:25:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recep Kalenderoglu

quote:

Orijinalden alıntı: bilek

selam arkadaşlar bu g4 lerin radio destegi var nasıl aktifleştirebiliriz

Hocam ben Türkiye sürümlerinde radyo desteği yok diye biliyorum ama

@WoLKovY hocam benimki de daha az gitti,biraz yoğun kullandim ama ondan da olabilir emib değilim.Ben de %100de baslamadim kullanmaya

Gece takarım şarja. Sabaha kadar şarj olur. Umarım yarın bu sorun kalkar. Baya hızlı bitiyor eskisine göre

• quote:

Orijinalden alıntı: WoLKovY

quote:

Hocam bende de baya hızlı bitmeye başladı. Güncellemeden sonra şarjı fullenmeden kullandım ondan mı acaba

bende de aynı şekil pil daha hızlı bitmeye başladı bugün ikinci şarja takışım

• arkadaslar bana hala güncelleme gelmedi :) 10b benimkiside bilgisayardan da bakıyorum telden de bakıyorum yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: viranufuk

quote:

quote:

Hocam fulledin mi peki sen? Güç tasarruf modundayım birde. Gerçekten çok sinir bozucu

• almak ısteyen arkadaslar medıamarktta suanda grı kapaklı modelını sectıgınızde kahverengı derı kapagı ucretsız verıyor 2200 e gelıyor almak ısteyen arkadaslara duyurulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: smoke6666

Güncelleme sonrasi arka planda çalışan uygulamalri kapattigimiz yerde istediğimiz uygulamayı sabitleyebiliyoruz kapatmiyor yapışıp kalıyor yenilik sayılacak birşey buldum sonununda

Hocam nasil yapiyoruz onu

• Guncelleme ile %30 dan sonra mobil veriye gectim, ekran surem suan 4.30 saat %15 kaldi, batarya konusunda suphesi olanlara duyrulur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: viranufuk

quote:

quote:

Hocam fulledin mi peki sen? Güç tasarruf modundayım birde. Gerçekten çok sinir bozucu

Benim ekran surem suan su sekilde
     [PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam) [PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam)

• quote:

Orijinalden alıntı: kaantalha

quote:

Güncelleme sonrasi arka planda çalışan uygulamalri kapattigimiz yerde istediğimiz uygulamayı sabitleyebiliyoruz kapatmiyor yapışıp kalıyor yenilik sayılacak birşey buldum sonununda

Raptiye isareti var o galiba

• Teşekkürler. Bu arada üstteki mesajlarda yanılmıyorsam telefonu 2200e aldığınızı yazmışsınız. Şu an goldda 2100. Web sitesindeki ilandan çıktı alıp mediamarkta başvurun. En iyi fiyat garantileri var diye biliyorum. Ben bimeksten aldım. 2200 dediler Goldda 2100 dedim baktılar çıktı alıp aynı fiyat yaptılar. Bu arada mediamarkt web sitesinde g4 sayfası açık bekleyin. Bu şekilde 200₺ indirim kazandım. Ama test ederek almak istediğimden indirimi kullanmadım. Bakarsınız şans size de güler

• quote:

quote:

Önce 4 saat ekran süresi vardı şimdi 5 i geçti , sabah % 84 teydi güncellemeyi yaptım aynı şarj. Ekran süresi Quick memodan galeriye kopyaladım burdan yüklemeye çalışıyorum ama malesef olmuyor resim ekleye tıklıyorum resimler yükleniyor yüklenen resimler bunlar diyor bu sayfayı kapatıp devam edebilirsiniz diyor orda kalıyor resimlerde yüklenmiyor.

• WoLKovY kullanıcısına yanıt
    aynen fulledim
  • Yarın sabahı beklicez artık. %100 şarj olduktan sonra umarım bu sorun kalkar. Sağolun ilginiz için

• quote:

Orijinalden alıntı: mimarbeyy

Teşekkürler. Bu arada üstteki mesajlarda yanılmıyorsam telefonu 2200e aldığınızı yazmışsınız. Şu an goldda 2100. Web sitesindeki ilandan çıktı alıp mediamarkta başvurun. En iyi fiyat garantileri var diye biliyorum. Ben bimeksten aldım. 2200 dediler Goldda 2100 dedim baktılar çıktı alıp aynı fiyat yaptılar. Bu arada mediamarkt web sitesinde g4 sayfası açık bekleyin. Bu şekilde 200₺ indirim kazandım. Ama test ederek almak istediğimden indirimi kullanmadım. Bakarsınız şans size de güler

Hocam normal fiyatı 2100TL ancak deri kapaklı modelde 100TL fark ettiğini söylediler o nedenle 2200TL fiyatı oldu telefonun

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇVK

quote:

Orijinalden alıntı: kaantalha

quote:

Raptiye isareti var o galiba

Gordum hocam sagolasin

• Son güncellemeden sonra batarya ömrü farkedilir arttı,ağır çekim zaten vardı ağır çekim video çekip bunu yalnız telefonda izleyebilmek saçma değil mi,kardeşimde iphone 6 var o çektiği videoyu bana yolluyor ağır çekim izliyorum ben ona attığımda normal video gibi izliyor...
  • şuanda teknosa da da mediamarkta da lg g4 seramık desenlıler derı kapak hedıyelı urun sayfasına gırdıgımızde belırtıyor lg nın mı bu kampanya yoksa bu fırmalara aıt bır kampanya mı fıkrınız var mı arkadaslar
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.