Şimdi Ara

[PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam) (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.672
Cevap
85
Favori
402.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba bazen telefon kendi kendine gsm i kapatıyor full cekiyor gözükmesine rağmen arama yapmaya çalışınca "Yalnızca acil cagrilar" uyarısı veriyor ve mobil veriye de baglanmiyor. Bu durumu düzeltmek icin telefonu kapatıp açmam gerekiyor. Ayni sorunla karşılaşan çözümü bilen var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burkipower

Aktif ettin sanrim. Muzik player de spotify da cok guzel etkiliyor

ustten on konumuna alip equalizer degistiriyorum kurcaliyorum ama seste bi degisim yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayfan102

Merhaba bazen telefon kendi kendine gsm i kapatıyor full cekiyor gözükmesine rağmen arama yapmaya çalışınca "Yalnızca acil cagrilar" uyarısı veriyor ve mobil veriye de baglanmiyor. Bu durumu düzeltmek icin telefonu kapatıp açmam gerekiyor. Ayni sorunla karşılaşan çözümü bilen var mi ?

hic yasamadim boyle bi sorun..

• piyanist7781 kullanıcısına yanıt
    Bende cok guzel calisiyor cok enteresan baska bi arkadaslarda deneyebilirmi acep?

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadYaqz

quote:

Orijinalden alıntı: turbocharger41

quote:

Orijinalden alıntı: justasecond

quote:

Arkadaşlar araniza kahverengi deri modeli ile katılmış bulunmaktayım.LG Online Shop'tan 1999tl ye aldım cihaz vintekten geldi . Şimdi size soracaktım cihazı kontrol için neler yapmalıyım. Teşekkürler. Bu arada bir adette selfie çubuğu hediye ettiler.

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim, inşallah bahsedilen hiç bir sorunu yaşamazsın zira ben almaktan vazgeçtim..

Hocam şuan ilk şarjı bitti şarja koydum çok hızlı bir şekilde doldu. Güncellemelerini kurdum şuan bi donma kasma yok sistem gayet stabil bir şekilde çalışıyor. Ölü pixel, kasa açıklığı falan yok birde önceki sayfalarda bazı arkadaşların ekranlarında izler vardı benim telefonda ilk kutusunda üzerinde olan ekran koruyucusu var onu çıkarmadan baktım ne çizik ne de leke var tabiki çıkarıp bakmam gerek fakat cam koruyu alana kadar çıkarmayacağım maazallah çizilmesinden korkuyorum . Bence zamlar gelmeden almanızı tavsiye ederim.

Selamlar, öncelikle o leke sorunu bende de vardı. :) Yeni cihazım 10 günde geldi ve hiçbir sorun yok neyse ki. Camın çizilmesinden de korkmayın, Gorilla Glass 3 var.

Olsun hocam ya dikkat etmek lazım yine de büyük paralar döküyoruz sonuçta.Geçen sene g3 aldığımda kasa çatladı acıdım resmen verdiğim paraya.

• Slm arkadaslar.. Ben knock kodu aktif edemiyorum neden acaba? Kilit ekrani seceneklerinde knock code var ama gri pasif sekilde dokunamiyorum yani.. Daha once acabiliyordum. Tesekkurler

• Bir problem daha var ekran lekesi...orjinal jelatin varken hic farkedilmiyirdu..
    burayi okuduktan sonra soktum ve detayli inceledim sol ust kisimda kucuk lekeler farkettim..
    Ekrani silince kayboluyor ama biraz dokununca belirginlesiyor enteresan bi leke
    garantiye verecegim ama simdi degil bi kac hafta sonra..
    Arti bir diger problem iki defa basima geldi..oda kamerayla ilgili
    Kamerayi acip bi sure fotocekip kullandigimda bir anda kamera acik ekranda goruntu dalgalaniyor hareketli bi sekilde ve objektiften ses geliyor sanki takiliyormus gibi cizzt cizzzt diye taaki kamerayi kapatana kadar..sonra normale donuyor..teli bir aydir kullaniyorum ama iki defa basima geldi..
    Ama bunlar teknolojik aletlerde olabilecek seyler yeterki garantiden problem cikarmasinlar ve degissinler.. ben memnunum telden degisim talep edip yine g4 kullanmaya devam edecegim..iyi forumlar

• Bugün Note 4 den geçiş yapalı 2 hafta oluyor. Telefonumdan çok memnunum. Ayrıca ses konusunda Note 4 ün çok ilerisinde olduğunu söyleyebilirim. Cihazin2 grafik performansının yetmediğini söyleyen arkadaşlar gelip benden bedava oyun oynayabilirler:) iyi forumlar.

• Arkadaşlar bişey soracaktım benim şarjım 3 saatten önce dolmuyor ve telefon ısınıyor öyle ekstra uygulamalarda yok ama sizde de karşılaşılan bir problem mi bu ? Ne kadarda şarjı %5'ten yüzde %100'e doluyor.
  • Arkadaşlar ekranı kapatınca sanki bildirim varmış gibi bildirim ışığı yanıp sönüyor bazen mavi bazen de yeşil. Daha önce forumda başka bir arkadaş aynı sorunla karşılamıştı ama suan bulamadım.yardım ederseniz sevinirim.

Bir de bildirim ışığının hangi renkte neyi anlatmak istediğini nereden bulabiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksharky -- 16 Temmuz 2015; 18:25:10 >
  • Note4 ten gecme sebebiniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: ByMaNIaC

Gözün aydın telefon geldi galiba, yeni gelende sorun çıkmaz inşallah

Aynen hocam bayramdan önce güzellik yaptı LG, iyi dileklerin için teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ShadYaqz

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: justasecond

quote:

Arkadaşlar araniza kahverengi deri modeli ile katılmış bulunmaktayım.LG Online Shop'tan 1999tl ye aldım cihaz vintekten geldi . Şimdi size soracaktım cihazı kontrol için neler yapmalıyım. Teşekkürler. Bu arada bir adette selfie çubuğu hediye ettiler.

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim, inşallah bahsedilen hiç bir sorunu yaşamazsın zira ben almaktan vazgeçtim..

Hocam şuan ilk şarjı bitti şarja koydum çok hızlı bir şekilde doldu. Güncellemelerini kurdum şuan bi donma kasma yok sistem gayet stabil bir şekilde çalışıyor. Ölü pixel, kasa açıklığı falan yok birde önceki sayfalarda bazı arkadaşların ekranlarında izler vardı benim telefonda ilk kutusunda üzerinde olan ekran koruyucusu var onu çıkarmadan baktım ne çizik ne de leke var tabiki çıkarıp bakmam gerek fakat cam koruyu alana kadar çıkarmayacağım maazallah çizilmesinden korkuyorum . Bence zamlar gelmeden almanızı tavsiye ederim.

Selamlar, öncelikle o leke sorunu bende de vardı. :) Yeni cihazım 10 günde geldi ve hiçbir sorun yok neyse ki. Camın çizilmesinden de korkmayın, Gorilla Glass 3 var.

Olsun hocam ya dikkat etmek lazım yine de büyük paralar döküyoruz sonuçta.Geçen sene g3 aldığımda kasa çatladı acıdım resmen verdiğim paraya.

Hocam bizdeki sorun psikolojik aslında. Yoksa bir şey olacağı yok ekrana. :) Tabii düşürmek falan ayrı mesele.

• Arkadaşlar bir de sizlere birkaç sorum olacak.

1) Bugün köyüme gittim, kafama esince bir adet selfie çekeyim dedim, iyi hoş fakat Whatsapp profil resmi olarak ayarlamak istediğimde benden resmi kırpmamı istiyor. Acaba resmin tamamını nasıl profil yapabilirim?
    2) 2560x1440 boyutlarında bir resim arşivi yaptım. Bir tanesini Kilit Ekranı resmim olarak atayacaktım fakat bunda da resmi kırptırma zorunluluğu çıktı karşıma. Lütfen bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi, gerçekten çok çok mutlu olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Note4 ten gecme sebebiniz nedir?

G4 ü incelemeye gittiğimde çok beğenmiştim. Kuzenim yeni telefon alma arefesindeyken Note 4 ü devredip G4 e geçtim.

• victor nicolas V kullanıcısına yanıt
    Medimarkt pendorya subesinde 1999 fiyat,ama 2199 yaziyor reyonda.bi calisani cagirin o fiyattan veriyorlar.gecen hafta baska bi konudada yazmistim.

• medu_07 M kullanıcısına yanıt
    Hocam bu olayı bende bir sorun olarak goruyordum ama degil. Telefonun sarjini tamamen bitirip taktim 80 dakikada %100 oldu. Elimde bir seyler yaparken taktim 5 dakikada %1 ya da %2 doldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Burkipower

Lg g4 umuzde ne yazıkki equalizer app bulunmuyor bende xda da biraz yokladim ve CM'nin audioFx programını kurdum ve çok güzel seklde calisyir denemenizi tavsiye ederim.

http://forum.xda-developers.com/g4/themes-apps/cyanogenmod-audio-fx-t3115358

Bir degisiklik olmadı bende. Acaba bu ayarlar böyle diye mi?
     [PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam)

• quote:

Orijinalden alıntı: adını nick koydum

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Note4 ten gecme sebebiniz nedir?

G4 ü incelemeye gittiğimde çok beğenmiştim. Kuzenim yeni telefon alma arefesindeyken Note 4 ü devredip G4 e geçtim.

Az isikta kamera kalitesi farklari var mi? Bende almayi dusunuyorumda note 4 gece performansi cok onemli.

• Bende bu seklde ama siz hangi app yuklediniz anlamadim

[PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam)

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.