Şimdi Ara

Pasaport hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, yurtdışında eğitim için pasaport çıkarttırıcam fakat bu konular hakkında pek bir bilgim yok malesef.
    e-pasaport sitesinden randevu alıcam fakat hangi pasaport çeşidini seçmem gerektiğinde kararsız kaldım.
    Umuma mahsus(bordo), hususi(yeşil) hangisini seçmeliyim ?
    Not: Polonyaya gidiyorum, avrupa ülkeleri arasında geçiş yaparken sıkıntı yaşamak istemiyorum. En hızlısından yardımlarınızı bekliyorum. Teşkkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frightfull -- 18 Aralık 2013; 9:08:13 >

• Frightfull kullanıcısına yanıt
    Yeşil pasaportu, babanın ya da annenin özel bir iş pozisyonu yoksa çıkaramazsın. Bordo pasaport için başvuru yapacaksın.

Hangi üniversiteye gidiyorsun Polonya'da? Hangi bölümde okuyacaksın?
  • İlk önce Lodz'da yarım dönemlik hazırlık kursuna gidiyorum. Ondan sonra Krakow Ekonomi yada Kozminski ye başvuru yapmayı düşünüyorum IBM yapmak için.
    Yardımın için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frightfull

Selam arkadaşlar, yurtdışında eğitim için pasaport çıkarttırıcam fakat bu konular hakkında pek bir bilgim yok malesef.
    e-pasaport sitesinden randevu alıcam fakat hangi pasaport çeşidini seçmem gerektiğinde kararsız kaldım.
    Not: Polonyaya gidiyorum, avrupa ülkeleri arasında geçiş yaparken sıkıntı yaşamak istemiyorum. En hızlısından yardımlarınızı bekliyorum. Teşkkürler

Yeşil pasaport 1-2 ve 3. dereceden devlet memurları ve ailesine özel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eostre

quote:

Orijinalden alıntı: Frightfull

Selam arkadaşlar, yurtdışında eğitim için pasaport çıkarttırıcam fakat bu konular hakkında pek bir bilgim yok malesef.

Yeşil pasaport 1-2 ve 3. dereceden devlet memurları ve ailesine özel.

quote:

Orijinalden alıntı: WoraZ

Yeşil pasaportu, babanın ya da annenin özel bir iş pozisyonu yoksa çıkaramazsın. Bordo pasaport için başvuru yapacaksın.

Hangi üniversiteye gidiyorsun Polonya'da? Hangi bölümde okuyacaksın?

benim babam ile annem ayrıldı ayrılmadan önce babamdan dolayı yeşil vardı şimdi seneye yurtdışında okuyacağımda ne olacak? yaş 22 önlisans meznuyum burda lisans okuyorum acıkdan çalışıyorum? velayet anneede

• Frightfull kullanıcısına yanıt
    Hangi okula gidiyorsun,ne kadar ücret ödedin, bu konu hakkında bilgi verirmisin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üniversitenin ingilizce hazırlığına gitmiyorum. Lodzda ingilizce hazırlık merkezi tarzı bi yer fakat adını hatırlamıyorum şu an.
    Danışmanlık + eğitim + başvuru ücreti 3200€ ödedim ben. Okul yaklaşık(yarım dönemlik)1500-1750 arasına denk geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frightfull -- 21 Aralık 2013; 21:38:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.