Şimdi Ara

PAŞABAHÇE ve BORCAM 1 alana 1 bedava - migros (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
3
Favori
4.820
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: belo3

Arkadaş barkodu paylŞmış. Yakınınızdaki mağazayı arayıp barkodu vererek nerelerde var öğrenebilirsiniz. Kampanya başlamadan önce anadolu hisarı ve süreyyapaşada 14 adet filan vardı

Hocam bu barkodu aratınca bu set yerine tencereli bir set çıkıyor, o da bize lazım değil. Arkadaşın paylaştığını da Vatan Migros'ta bulamadım, Historia'ya bakacağım vakit bulunca...

PAŞABAHÇE ve BORCAM 1 alana 1 bedava - migros

Bu ürün çıkıyor barkodla aratınca...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Garip Bedevi G kullanıcısına yanıt
    Görsel farklı olabilir resime çok takılmayın

• quote:

hocam size birkaç sorum olacak..

ilk olarak eskiden başvurup aldığım ve şuan elimde olmayan bir money club kartım var (sistemde var kart elimde yok) ayrıca garanti bankasının money kredi kartı var elimde fakat kartı iptal ettirdim. kredi kartının üstündeki min kodu ile uygulamaya giriyorum ve sorunla karşılaşmıyorum. bu durum bana ilerde sorun çıkarır mı? kasada sadece telefon numaramı vermem yeterli mi? yeni bir kart almalı mıyım?

ikinci olarak manisa'da oturuyorum ve burada gidebileceğim 2 migros var. birisi 5m biri m.. sanal market kullanamıyorum. ürünlerin stok durumlarını nasıl öğrenebilirim? barkodu vererek öğrenebilirsiniz demişsiniz. barkodu olmayan ürünler için sorgulama yapamaz mıyım?

zamanınızı çaldıysam affola.. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :) bayramınızı da kutlarım şimdiden :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tugayyalinc

quote:

hocam size birkaç sorum olacak..

ilk olarak eskiden başvurup aldığım ve şuan elimde olmayan bir money club kartım var (sistemde var kart elimde yok) ayrıca garanti bankasının money kredi kartı var elimde fakat kartı iptal ettirdim. kredi kartının üstündeki min kodu ile uygulamaya giriyorum ve sorunla karşılaşmıyorum. bu durum bana ilerde sorun çıkarır mı? kasada sadece telefon numaramı vermem yeterli mi? yeni bir kart almalı mıyım?

ikinci olarak manisa'da oturuyorum ve burada gidebileceğim 2 migros var. birisi 5m biri m.. sanal market kullanamıyorum. ürünlerin stok durumlarını nasıl öğrenebilirim? barkodu vererek öğrenebilirsiniz demişsiniz. barkodu olmayan ürünler için sorgulama yapamaz mıyım?

zamanınızı çaldıysam affola.. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :) bayramınızı da kutlarım şimdiden :)

Telefon numaranızı vermeniz yeterki. Telefonla alışverişlerde sadece şöyle bir sıkıntı var 10 money üzeri harcamak isterseniz telefona sms geliyor onu kısa sürede kasireye vermek zorundasınız.

Barkodla stok öğrenmek daha kolay o yüzden öyle dedim. Barkodu yoksa ismi ne geçiyorsa tam olarak söylerseniz öylede bulurlar ama biraz zorlanabilirler türkçe karakterler vs den dolayı.

Sen manisadasın demekki bugüne kadar nerelerdeydin hep manisada birini aradım ben o 5m manisada ne delist mallar çıkıyordu. Bundan sonra görüşelim. Pmden numaranı alayım.

• Borcam hala üretiliyor mu yahu?

PAŞABAHÇE ve BORCAM 1 alana 1 bedava - migros

• Garip Bedevi G kullanıcısına yanıt
    Kahramanmaraş'tayım. Bu barkodlu üründen 4-5 adet vardı. Ama gel görki ev borcam dolu :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pi kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewre

Kahramanmaraş'tayım. Bu barkodlu üründen 4-5 adet vardı. Ama gel görki ev borcam dolu :)

Nasip kısmet hocam, Vatan Migros'ta varmış galiba 6 tane ama depoda hasar görmüş, kırılmış dediler ben de üstelemedim çok yoğun olduğundan. Bizim borcamlar 20 yıllık falandı, geçen biri fırında çatlamış ondan yenisini arıyordum uygun fiyata. Neredeyse benle yaşıt borcamlar var evde, bana mısın demiyorlar maşallah

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.