Şimdi Ara

party yaratıkları için yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bilgisi olan var mı biiz 2 kişi kuruyoruz partyi ama yaratık falan çıkmıyor normal canavar kesiyoruz anlamadım bu işi bilgisi olan yardım etsin bi yerden bişeyler mi alıp çıkartıyoruz monster sc gibi mi?

• kardeşim party exp auto share olacak bir de parti arkadaşınla yan yana olacaksın zaten kesmesi çok zor hele hele party giantını isudan daha zor bayıyosun
  • yav tamam yan yana duruos exp share item share ama canavar falan çıkmıo
  • bu beni aşar:D
  • ayıalra gideceksin onlardan falan çıkıyo belli başlı yaratıklar var..ama ayılar idealdir.(isimlerini unuttum)
  • tamam onu deniyecem bakam
  • quote:

Orjinalden alıntı: MetallioR

ayıalra gideceksin onlardan falan çıkıyo belli başlı yaratıklar var..ama ayılar idealdir.(isimlerini unuttum)

adamin resmindeki ayidan mi esinlendin
  • Akşam pt giantımı tek başıma kesmem yaklaşık 15-20 dakika sürdü üzerimde ne kan kaldı ne mana Hele 79 Lwl Generallerin PtGiantlarını kesmek lordu kesmek ile aynı gibi (belki de daha zor), lorddan bile fazla vuruyo bi de adiler
  • bak buda ilginç forumun hiç biyerinde yoktu bu parti kurunca yaratıkların dahada güçlü olacağı bu çin karakterlerindede var ve farkettimde dün chaki kesiyom partideyim normal bi giant çıktı berserker mod bitmeden kestim bi baktım bi chaki generral party diyo acaba dedim neymiş bu gianttan 8k exp aldım party yaratığı 13k exp verdi ama berserker mod daha yarısında bitti :D
  • ben yabancı bi party ye girdim.o anda karşıma tiger party çıktı...ben skillsiz vuruom güya kesecem...ama çok güzeldi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.