Şimdi Ara

[ParS] (KLAN - I ParS) (864. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.302
Cevap
14
Favori
341.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 862863864865866
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2017 yılında çıkacak olan Call of Duty ile ilgili birçok teori ortaya atılmıştı ancak resmi ağızlardan konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmemişti. Activision’ın çeyrek sonuçlarının açıklandığı toplantıda yeni oyunla ilgili küçük bir ipucu verildi. Oyunun geleneksel savaş mekaniklerine dönüş yapacağı belirtilirken bu kararı verirken oyuncuların isteklerini dinledikleri ifade edildi.

Oyunun geldiği son durum aslında kötü değil ve fütüristik FPS oyunlarını sevenleri tatmin edecek düzeyde. Eğer oyunun adı Call of Duty değil de başka bir şey olsa belki bu son oyunları göklere çıkarabilirdik. Ancak Call of Duty ismi dendiğinde akla gelen eşsiz savaş atmosferi oyunda artık kendine yer bulmayınca oyuncuların sesleri yükselmeye başladı. Umarız Activision’ın oyuncuları dinleyerek attığı bu adım başarılı olur ve bu yıl köklerine dönmüş bir oyunlar karşılaşırız.

Çok şükür ! Uçmalı kaçmalı oyunları terkediyorlar. O tarafı belki de Call of Duty ismiyle değil başka bir oyun olarak sunarlar.

• Gençler nabersiniz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar Abilerim,

Çok uzun zaman oldu en son konuşmamızın, görüşmemizin üzerinden. Her sene kış aylarında okul sebebiyle PS3'ten ve sizlerden kopardım ancak yazları tekrar aranıza katılırdım. Bu sefer öyle olmadı. Gerek ailevi gerek başka türlü bir dünya olay geçti başımdan. Zaman zaman aklıma geldi buraya yazmak ancak bu kadar sürenin ardından, bir anda ortadan kaybolmam sebebiyle yüz bulup da yazamamıştım. Yalnızca bu uzun soluklu ortadan kayboluşumun makul sebepleri olduğunu bilmenizi isterim. Her biriniz benim için çok özel, örnek aldığım abilerimdiniz. Hala daha öylesiniz. Umarım hepiniz iyisinizdir.

Sevgiler, saygılar.
  • mehmet386 kullanıcısına yanıt
    Selamlar Mehmet,
    Bizlerde iyyiz.
    PS4 ten devam ama eskisi kadar da çok fazla takılamıyoruz.
    Hemen hemen aynı psn leri kullanıyoruz zaten.
    eklersen takılırız arada.
  • yıkılmadık ayaktayız ahalii
  • hoooopppp !!!!
  • Burdayııız !!
    :)
  • az biraz ses edin yahu :)
  • 9 yıl olmuş :) Çocuk doğsa liseye başlar be 😀😀

• aynen, 18 martta 9. yılımız olacak
  • Selam ahali,dün İstanbul'dan döndüm. Kamp gibi bir eğitimdeydik, 7 gün. Fırsat olmayacağını biliyordum. O yüzden bir araya gelelim diye de diretmedim :)
    Herkese sevgiler,bu ara biraz MW4 takılacağım.
    Beklerim
  • hello,

gurbet ellerdeyim bir haftadır, nasıl denk getiriyorsun bilmiyorum ama bundan önceki gelişlerinde de hep gurbetteydim, o yüzden hiç topa giremedim, bundan sonraki gelişinde önceden haber ver de adamakıllı toplanalım
  • renzokuken kullanıcısına yanıt
    Aynen,bir gelişimde organize olalım,toplanalım
  • 3 Ağustos 'ta diğer platformlardan önce PS4'e çıkacak olan Black Ops 4'ün Zombi modu fragmanı ile , konu başlığımızdan herkese bi selam gönderiyorum..

• yelek var beyler :))

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar olsun eyyy klan-ı ParS !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhysioTurko

Selamlar olsun eyyy klan-ı ParS !!
    A. Selam beybiii nabersin...

• İyilik ilkay ,seni sormalı ?
    Fifa'ya devam mı :)
  • 
Sayfa: önceki 862863864865866
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.