Şimdi Ara

[ParS] (KLAN - I ParS) (859. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.301
Cevap
14
Favori
341.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 857858859860861
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: renzokuken

hello :)

kadirim daha önce de söylemiştin, fırsat bulamadım, o tabloyu bulur bulmaz eklemeyi yapacağım merak etme

Hep bi geçiştirmeler hep bi oyalamalar..
    Avukat bey illa size bilir kişi isyanı mı yazalım uzun uzadıya ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadirizm_TR -- 21 Kasım 2014; 14:29:38 >
  • 2014 Yaz tatili içerikli hazırlamış olduğum aile klibimiz..01:44 te Atombak'ı görebilirsiniz
  • video süper olmuş hakan eline sağlık müzik de süper
  • Piskopat bu adam ya nerlerden atlıyor :))
    Çocuğuda çekirdekten yetiştiriyor :)

Süper olmuş cidden klip helal..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal hakanım. cesaret ister bu işler. şahsen bende yüzmeyi çok iyi bilirim balıklama atlamayada bayılırım ama bu yükseklikten macam yemez heralde.

e bide tabi klanın profosyenel sporcusu olarak senden başka kim yapacak bu işleri.
  • Hayırlı sabahlar dostlar herkese hayırlı işler bol gülüşler
  • Son güncellemeden sonra lag olayı almış gitmiş deyular :/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın beyler hasta olmuşumya ulen bir kışıda hastalıksız geçirelim olmazmı.Mw 1 ciler nasıl gidiyor oyun bakalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 23 Aralık 2014; 6:58:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun kardeş

• Eyv saolasın kadir nbr sin :)

• Şükür abi.. AW de göremiyorum seni karşılaşamıyomuyuz abi yanlız yanlız takılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Günaydın beyler hasta olmuşumya ulen bir kışıda hastalıksız geçirelim olmazmı.Mw 1 ciler nasıl gidiyor oyun bakalım :)

İlkayım geçmiş olsun,

MW1 efsane zaten ona söylenecek bir laf yoktur :)
    tabiki hile olayı kaçınılmaz bu saatten sonra ama hilesiz loby bulmak da mümkün

dün akşam da MW2 oynadım,oyundaki tüm sesler gerçekten harikaymış yaw
    silahların sesleri,bomba sesleri çok iyiymiş,şimdiki oyunlardaki sesler onun yanına bile yanaşamaz
    hile olayı MW2 de de var tabi,ama onda da çok görmedim açıkçası.

bu akşam da kısmetse MW3 oynayacağız :)

ertesi gün de BO2

sonraki akşam GHOST

ondan sonraki akşamda AW

sloganımız artık şöyle; HER GÜN AYRI BİR COD,HER COD AYRI BİR TAD

saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExMarshal -- 23 Aralık 2014; 14:48:23 >

• Bir tad bir doku
    Diyosun ..

Zaten Mw2 den sonra Bops serilerinde falan sesler sıfırdı.. Birazda o yüzden oyun soğuk gelmişti bana.
    Harun aga akşama devam MW'den derim :D
  • Yeni yılın tüm klana mutluluk ve sağlık getirmesi dileğiyle iyi seneler !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhysioTurko -- 31 Aralık 2014; 12:31:53 >

• ( Getiremedi )
  • :) çok boşladık buraları beyler

whatssap forumların sonu oldu valla
  • Aynen Taylan bende Harun abi ye geçen gün bunu söyledim.

Buranın havası başkaydı gerçekten. Whatsapp çok kıyak bi olay ancak burayı katletti .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HEKTOR-NG -- 18 Ocak 2015; 0:40:04 >
  • Dün sabah işe giderken servis beklediğim durakta içinde cüzdanım şarj aletim vs vs bulunduğu el çantamı düşürmüşüm.Elimde ayrıca bir poşet vardı çantayla beraber çantayı düşürmüşüm poşet elimde servise binmişim.İş yerine ulaştığımda farkettimki çantam yok allah dedim nerde bu!

Servisi aradım taradım yok anneme telf ettim git servis durağıma bak çantamı düşürmüşüm diye aradı taradı bulamadı yok çanta.

İzin aldım işten düştüm çantanın peşine tam minübüse bindim servise bindiğim durağa doğru gidiyordum birde ben bakayım diye içim hiç rahat değil çünkü kartlar ehliyet kimlikler vs herşey o çantada.

Baktım telefon geldi bizim şef arıyor ilkay çantan bulunmuş numarasını verdi aradım hemen. Kardeşim kaldırımda düşürmüşsün buldum dedi akşama iş çıkışında aynı yerden gel vereyim dedi bizim orda oturuyormuş zaten.

Ben işe geldim anneme dedim git adamdan çantayı sen teslim al numarasınıda verdim.Adam demiş anneme çantanın fermuarı açık halde yerde buldum içinden maaş bodrosu buldum iş yerine ulaştım demiş ben hiç kurcalamadım bodro gördüm aldım demiş. Cüzdanda nakit 50 tl param vardı yok almışlar.

Bulan adamdan önce biri bulup 50 tl yi alıp tekrar çantayı oraya atmış sizce öylemi olmuştur yoksa çantayı bize teslim edenmi almıştır parayı içinden ?

Ki çantada kerdi kartı maaş kartı vs vardı!

• 50 tl ye valide çökmüş olabilir kardeşim asdfghjhgfds

Şaka bi yana..Kartların falan bi işe yaramayacağı zaten belli, şifre vs...Adamın cüzdanı tekrar sana ulaştırmasına binaen olumlu düşünüp adama yükleme kanımca. Her ihtimal gerçekleşmiş olabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xavi06 -- 29 Ocak 2015; 12:49:30 >

• buna da şükür panda, kartlar vs gitseydi yenilerini çıkartmak isyan ettirirdi...
  • 
Sayfa: önceki 857858859860861
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.