Şimdi Ara

[ParS] (KLAN - I ParS) (687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.301
Cevap
14
Favori
341.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilkayım bu konuda sana katılamıycam en dandik hdmı 15 en ucuz pes 9 bile 15 tl pes 11 25tl den assağıya bulamassın sen 2. el aldın ps3 sen dahsa iyi bilmen lazım 5 tl ye hdmı varsa söylede 3-5 tane alayım neyse bana ucuz geldi yazdım daha ucuzu oyun hediyeli hdmı kablolu sony garantili 12 taksitle varsa at linkini de belki alır satarım
  • Teknosada satılanlarda sony garantili bilader.pes11 in yüzüne bakan yok 15 tl forumda.Yanı oyunla hdmı toplam 25 tl.Ben 2. El aldımda tam 1 sene oldu alalı.Neyse bugun yarın yıne kampanyalar olur koyarım linkini.
  • elbette kanpanyalar olucak ama insan almaya karar verdimi kanpanya olmuyo genelde malasef
  • Salla şimdi ps3 ü gel nba jam turnuvasına :)
  • Lan iyice msn'e çevirmişsiniz burayı
  • Topikte olmasa nerde konuşcaz adem :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın panpalar

İlkay Hayirdir nick I'ni neden değiştirdin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Topikte olmasa nerde konuşcaz adem :)

Gunaydin beyler ilkay abi nick guzel olmusta eskisinden pek farki olmamis bence
  • Sıkıldım diger nickten taylan.Bunun sonunada yanlıslıkla 2 r koymusum ama iyi boyle.
  • Günaydın arkadaşlar,
    herkese iyi haftalar dilerim

saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExMarshal

Günaydın arkadaşlar,
    herkese iyi haftalar dilerim

saygılarımla

Selamlar harun abi..
    Merhaba arkadaşlar..
    İyi hafta dileklerini görmezsem rahat edemiyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: HEKTOR-NG

Selam beyler bir kaç gündür foruma giremedim. integramı satmakla meşguldüm.

- Birileri prestijde herkesi geçicem diyormuş kim o delikanlı

Nuri abi valla o gun bana pes dedinya kotusun fln bi gaza geldim merte sor her oyunda kafa goz ayak burun daliyom ve acayyip oynuyorum onumuze geleni mertle hallediyoruz TrRs lere soracam ben mertle ben oliym onlar 6 kisi kabul ederlerse mac yapalim 6vs2 valla bu gazla onumuze geceni deviririk mertle kim bilir 6vs6 olsak ohooooo
  • HERKESE İYİ HAFTALAR

DÜN AKŞAM NE SD YAPTIK ÖYLE

ARADA GAZA GELİYORUM HANİ

AMA BAĞLATI KÖTÜ OLUNCA HEVESİM KURSAĞIMDA KALIYOR HİÇ ZEVK ALMIYORUM
  • mw3 de s&d ye alışamadım nedense bir türlü sevemedim...

merminin nereden geldiğini bile anlamıyorum bazen o derece pusmalık yer var...

biraz nostalji yapayım ne güzel black ops da her şeyi yapabiliyordun...

• Taylan sd ye alışmak için binbir çile çektik mw3 de.Sen ffa ve tdm den ziyade sd ye yüklü agırlık ver bence.
  • abi ffa da 25-30 öldürürken, sd de maksimum 5-6 oluyor, ee haliyle de silah açmak adına yetersiz kalıyor :)

prestige e geçtim, sadece acr ile bu level a geldim aşırı hızlı bir şekilde... sd filan oynasaydım heralde daha 20 de filan olurdum...

ortalama bir seviyeye çekeyim prestige i, sd ye geçiş yapacağım :)
  • Karsima cikmayin acimem leyttt
  • quote:

Orijinalden alıntı: tef-ox

Saygideger Pars ailesine selamlar. Ben BoR clanindan Tevfik. Bilindigi uzere clanimiz yeniden revizyona girerek cok sey degistirdi. Sizin gibi saygideger, tecrubeli bir clanla sonraki haftalarda karsilasmak isteriz. Iyi oyunlar, saygilar.

Kardeşim öncelikle güzel mesajın için teşekkürler.

Sizinle maç yapmayı bizde isteriz iki klan içinde uygun olan bir gün ve saatte yapalım istersen. cuma ve cumartesileri saat 22:00 dan sonra genelde daha kalabalık ve uygun oluyoruz. fakat diğer günlerde olabilir.

psn eklersen ayrıntıları ordan görüşelim: Captain_HEKTOR

-----------------------------------------------------------------

Taylan sen bu kadar az oynayacaksan hiç prestij kasma bence 80lv i doldur aç istediğin perk ve silahları keyfine bak derim.

Ayretten bağlantı sorunu diyenler var bende niye yok yahu. çok nadir host sorunu oluyor onun dışında bir sıkıntı yaşamıyorum açıkcası. sizin kendi altyapınızla ilgili bir sıkıntı olsa gerek.

• @HEKTOR-NG, Nuri abiydi sanırım? Biz Mertle konuştuk Cuma veya Cumartesi akşam/gece farketmez bizler için, sizin uygun olduğunuz bir saat önemli

PSNe de ekleyeceğim mutlaka girdiğimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tef-ox -- 9 Ocak 2012; 17:21:58 >
  • Hafta sonu uygunum klan maçları için..
  • 
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.