Şimdi Ara

Parrot Bebop Drone (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
3.737
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben gelen ürünü denedim, iade edeceğim için evde halının üstünde uçurdum. kumanda arızalıydı ve telefonla kontrol ettim ancak telefonla kontrol etmek oldukça güç. içinden türkçe kılavuz çıkmıyor. farklı dilde de kullanma talimatı yok zaten. netten video seyredin diyor. kontrol etmek hakkaten güç.
  • Arkadşalar bu hepsiburada iyice azıttı.

Açılmış paketteki ürünleri yani geri iade gelen ürünleri size satmaya devam ediyor :) benim bununla ilgli tüketici mahkemem devam ediyor.

Bu siteden bence artık alışveriş yapmayın elemanların facebookları gördüm iade olarak gönderdiğiniz ürünleri deniyor hatta kullanıyorlar bununla fotoğraf çekip facebookları atıyorlar sonrada iade alıp işlem yapıyorlar.

Bununla ilgili facebook adreslerini daha sonra paylaşırım
  • Benim ürün henüz kargoya bile verilmedi. Süper hızlı gönderiydi güya, 2 gün oldu kargo yok. Üstüne bir de kullanılmış ürün gelirse, ışığı gosteririm onlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir an önce siparişinizi iptal edin, Phantom 3 Standard'a yönelin derim. Her ikisini de kullandım, bebop ile sinyal kesintisi motorların çabucak bozulması stabilite eksikliği ne ararsanız var. Tek avantajı ufak ve taşınabilirliğinin daha iyi olması. DJI Phantom 2 bile bundan kat kat daha iyidir.
  • DJI 2/3 alın diyen arkadaşlar bebop 1750 TL DJI 3 5400 TL 2350 TL fark var arada
  • benim iadeyi anında kabul etmişler, yenisi yolda. umarım o problem yaşatmaz.
  • Benim Bebop henüz tedarik edilemedi. Süper hızlı gönderi deyip 72 saattir tedarik edilemeyince sordum ve, kusura bakmayın, 20 lira hediye çeki veriyoruz size dediler. Çok acelem yok ama bayram sonrasına da kalmaz umarım. akhtar sizinki kargoya verilince buradan haber verebilir misiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukcoskun

Benim Bebop henüz tedarik edilemedi. Süper hızlı gönderi deyip 72 saattir tedarik edilemeyince sordum ve, kusura bakmayın, 20 lira hediye çeki veriyoruz size dediler. Çok acelem yok ama bayram sonrasına da kalmaz umarım. akhtar sizinki kargoya verilince buradan haber verebilir misiniz acaba?

bana da vermişlerdi 20 tl lik çeki ama ertesi gün kargoya verilmişti. İade ettikten sonra çekide kullanrak sipariş verdim maxipuanla falan 1650 tl ye gelmiş olacak. 2. aldığım Normalde cuma günü kargoya verilecek dendiği için başka bir şehirde olurum diye oraya gönderdim ama siparişin ertesi günü kargoya verildi şubeye vardı ama ordan adresi değişikliği talep ettim. Yarın ulaşır sanırım.
    bunda benim şikayetimin etkisi olabilir bilmiyorum, hemen kargolanmasında

• quote:

Orijinalden alıntı: akhtar

quote:

Orijinalden alıntı: ufukcoskun

Benim Bebop henüz tedarik edilemedi. Süper hızlı gönderi deyip 72 saattir tedarik edilemeyince sordum ve, kusura bakmayın, 20 lira hediye çeki veriyoruz size dediler. Çok acelem yok ama bayram sonrasına da kalmaz umarım. akhtar sizinki kargoya verilince buradan haber verebilir misiniz acaba?

bana da vermişlerdi 20 tl lik çeki ama ertesi gün kargoya verilmişti. İade ettikten sonra çekide kullanrak sipariş verdim maxipuanla falan 1650 tl ye gelmiş olacak. 2. aldığım Normalde cuma günü kargoya verilecek dendiği için başka bir şehirde olurum diye oraya gönderdim ama siparişin ertesi günü kargoya verildi şubeye vardı ama ordan adresi değişikliği talep ettim. Yarın ulaşır sanırım.
    bunda benim şikayetimin etkisi olabilir bilmiyorum, hemen kargolanmasında

Benimki yarın stoklarında olacakmış. Mail geldi şimdi. Bakalım göreceğiz bayramdan önce teslim alabilecek miyim.

• yenisi geldi ancak sorunlar bitmedi. kutusu yine daha önce açılmış, artık buna alıştım ama şarj cihazı çalışmıyor bu kez. Önceki cihazı şarja takınca kırmızı ışık yanardı bunda ışık yanmıyor.
  • Yav nasıl kullanılmış ürün gönderirler, kullanıldığına dair uyarı bile yok. Benimki de kullanılmış olarak gelirse, tüketici mahkemesi yolunu tutarim. Daha evvel de yaptığım şeydir mahkeme. Olumlu sonuç almıştım.

• ufukcoskun kullanıcısına yanıt
     Parrot Bebop Drone
     Parrot Bebop Drone
     Parrot Bebop Drone

cihazın şarj aleti çalışmıyor hocam. kutunun da fotosunu koydum. bandroller falan ortada.

• Phantom 3 standart şuan mağazada garantili olarak 1890 tl.

• HB nin bunu bu kadar ucuz nasıl sattığı anlaşıldı. Arızalı ya da geri dönen ürünleri toplayıp satışını yapıyor. Bir daha almamak üzere iade ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akhtar

HB nin bunu bu kadar ucuz nasıl sattığı anlaşıldı. Arızalı ya da geri dönen ürünleri toplayıp satışını yapıyor. Bir daha almamak üzere iade ediyorum.

Ben de iletişime geçtim. İAde ürün/ikinci el mi ürünler, eğer öyleyse hiç göndermeyin iptal edeceğim diye de ekledim. Ne cevap verecekler bakalım.
  • ufukcoskun kullanıcısına yanıt
    Puanla çekle falan 1650 tl ye geldi bana. İade edip yenisini çeksiz puansız almam. Yarın servisi arıycam, şarj cihazı gönderirlerse iade etmem. Göndermezse bu sevdadan vazgeçicem.
    On gündür heves bırakmadılar. Yani yapıyosan düzgün yap şu işi ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: ankarali87

bu cihazda ekranı dahil değil sanırım birde ekran mı alacağız?

Telefon, tablet ile kullanılıyor.
  • Kutunun daha önce açılmış olduğuna neden bu kadar emin olduğumu da söyleyeyim. Kutunun içinden normalde bir usb kablo ve bir pervane takma aparatı çıkıyor. Ama bende çifter çifter çıktı.

• http://www.teknosa.com/urunler/125086866/parrot-jumping-sumo-beyaz-akilli-oyuncak

linkteki ürünü kullanan oldu mu? sipariş verdim az önce işe yaramaz bişeyse iptal edeyim.
  • arkadaşlar selam,

bu drone'u alıp kartını pilini motorunu benim isteklerime göre imal edilmiş bir başka drone gövdesine taksam kullanabilir miyim acaba ya?

mucit aranıyor
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.