Şimdi Ara

PARK HALİNDEKİ ARACIMA ÇARPIP KAÇTILAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Konuya nasıl başlayacağımı bilmiyorum.Sinirlerim çok bozuk ve gerçekten kendimi kötü hissediyorum.Batıkent Kardelen mahallesi yakınlarında BAYKUŞ isimli cafede kız arkadaşımla oturuyorduk.Saat 9'da mekana giriş yaptık.Saat gece 11:45 gibi mekandan kalktık.Aracımın yanına geldiğimde alt plakanın olduğu ızgara kısmı hafif içeri göçmüş.Sis farlarında ve ve farlarda herhangi birşey yok.Ama arka tamponun sol kısmı çarpmadan ötürü biraz fazla göçmüş durumdaydı.Vurup kaçan araç da Honda.Vurduktan sonra arabanın marka amblemini yerden bulduk.Arabanın hasarı ne kadar olur ne olur ustamızla görüştük.Yapılabilecek değişmeden düzeltilebilecek durumdaysa elinden geleni yapacağını söyledi.Arabanın daha hatası yok dostlar.Polisi aramadım olayın şokuyla.Fotoğraflarınıda çekmedim olay yerinde.Bu tür bir şeyle ilk defa karşılaşıyorum.Cafe'nin ve yolun karşısında ki sitenin güvenlik kamerası var yola bakıyor.Ne yapılabilir bu durumda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• Polisi arasanız da birşey olmazdı...Kaskonuz varsa kaskodan yaptırıp geçeceksiniz...Geçmiş olsun...
  • her gün ankara trafik sayfasında gördüğüm şeyler şimdiye kadar kaçandan parasını alan zar zor bi kaç kişi biliyorum, Zaten ar namus olsa bir numara bırakır çarpan kişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 27 Şubat 2018; 15:34:14 >
  • Gece doğru düzgün uyuyamadım bile.Bunu yapan kimse peşini bırakmayacağım.Gerçekten büyük vicdansızlık arkadaşlar.Delikanlı gibi gelip söyleseydi veya numarasını bıraksaydı insanlığından ötürü masrafı karşıya yıkmazdım belki de ama bu yapılan düpedüz şerefsizlikten başka birşey değil.
  • Sen üzerine düşen hiçbir şeyi yapmamışsın. Bir şey olmaz. Yaptır, devam et.
  • Cast Away kullanıcısına yanıt
    benim de aracıma tır bagajı göçertip kaçtı polis kasko varsa tamam yaptır diyor sallamıyor.Ben de çok sinirlendim ilk bir ay,sonra alışıyorsun.ben de sizin gibi gelip özür dilese sorun değil yaptırırım diyordum kaçmasına çok sinirlenmiştim,sonra düşündüm elli türlü kan emiciler var arabasına tapan var(arabasına vursan can alacak tipler),herkes bizim gibi anlayışlı değil maalesef.
  • Kamera görüntüsü var ise, savcılığa şikayette bulunun, görüntülerden bulurlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.