Şimdi Ara

Park halindeki arabamın ön tamponuna vurdular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iş yerindeyken park halinde duran arabama ptt kargonun arabası geri gelirken ön tamponuna vurmuş. Neyse tutanak düzenledik, fotoğraf çektik ama ilk kez başıma böyle bir iş geldiği için süreç nasıl ilerleyecek çok iyi bilmiyordum. Karşı taraf bana sigorta şirketine tutanağı yolladığını söyledi ama bugün 3. gün herhangi bir ses çıkmayınca kendi sigorta şirketimi aradım. Bana karşı tarafın sigorta şirketini aramam gerektiğini dosya açılmış mı kontrol edin dedi. Karşı tarafın sigorta şirketini aradım. Bana tamir edilecek bir servise gidip bu tutanakla onların kendilerini aramasını gerektiğini söylediler. Buraya kadar olanlar doğru mu bir teyit almak istedim? İkincisi tamponda çok büyük fazla bir şey yok ama 3 yerinden 3-4 cm boyutunda çatlak oluşmuş. Fakat bu çatlaklar büyüyebilir cinsten. Benim duran arabaya çarptıkları için ileride kasko veya sigortada bana bir ekstra ücret çıkar mı? Yorumlayan arkadaşlara tşk ederim şimdiden.

• elinde tutanak varsa götür servise ver tutanağı gerisi seni bağlamaz. ileride kasko sigortada ekstra artış olmaz
  • Karşıntafafın anlaşmalı tamir yapam yere gidin gerisi onlarda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.