Şimdi Ara

Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.072
Cevap
7
Favori
251.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barca baskani ve seyh gorusmus 100+cou demis barto.

Seyh de daha 130 milyom istyormus sakami nedir. Neyse neymar buyuk olasilikla barcada tekrar kabul edip anlasirlar kesinlikle

• Tuchel hoca yetersizmis? Modern futbola ayak uyduramayan, kendini yenileyemeyen Mourinho kumarini oynamaliymisiz? Tuchel hoca kime gore, neye gore yetersiz? Gecen sezon, sistem oturduktan sonra tum buyuk maclarda iyiydik.Futbol mucizesi olan M.united maci haric.O mactada Neymar ve Cavani yoktu.Henuz ilk senesi.Forumdaki uyeler, Liverpoollu taraftarlarin ilk senesinde kloppa ana avrat kufrettiklerini soyluyorlardi.Dun dedigim gibi, psg buyuk takim reaksiyonu gostermek zorunda.Psgde baski olur.psg, liverpool gibi, baba takimlarin hepsinin kotu olmasini, sansin kendisine gelmesini bekleyemez.son 10 senenin en kotu munihi》Porto》3-0dan tur verecek kadar kotu Barca》Tottenham.Superkupada son senelerin en kotu Chelseasi.Butun bunlarin ayni anda olma olasiligi bile cok dusuktur.Boyle bir yil 10 ya 1 kez olur ya olmaz.psg, baba takimlarin hepsinin kotu olup, sansin kendine gelmesini beklese dahi bu kadar sansli olmayabilir.Piyasadaki en iyi topcular icin her takimla rekabet edebiliyoruz son ana kadar.Hangi ingiliz takimi bunu yapabiliyor? Liverpool ve Tottenhami birak City gucundeki takim yapamiyor.Maas yukumuz 332 milyon avro.Topculara kalitelerinden yuksek maasta vermiyoruz.

Peki biz nerede hata yapiyoruz? Transfer politikasi, kadro muhendisligi ve istikrar konularinda.

Alman,italyan ve Fransa liglerini cok daha iyi kullanmaliyiz.1.5 senede defansif 6 bulamadik.Hala kalecimiz yok.Transferde sistematik ve planli hareket etmiyoruz.Defansif 6ya mi ihtiyacimiz var, sportif direktorun elinde ertesin gun 10 kisilik liste olmali.

Katar psgye sanildigi kadar mali destek vermiyor.M.citynin sahiplerinin son 10 senede m.citye aktardigi para; 1.275 milyar avro.

Katarin psgye aktardigi para, 222 milyon avro.

O paranin cogunu odedik, 104 milyon kaldi.

Katar, psgye sponsorluk yoluyla ilk baslarda cok mali destek verdi.lakin, psgnin artik mali yapisi guclu ve sponsorluk yoluyla destegi biraktilar.m.citynin sahipleri sponsorluk yoluyla hala buyuk destek veriyor.

Premier ligi kazanmak zor, cunku m.city var.serie ayi kazanmak zor cunku juve var.bundesligayi kazanmak zor, cunku munih var, la ligayi kazanmak zor cunku barca var.bu takimlarin hepsi istikrarli takimlar.her zaman bu seviyede varlar.Napoli, son 30 senede kac kez sampiyonluk yarisina girdi? Birkac kez.A.madrid birkac kez.Liverpool? 3 kez.Aralarindan yalnizca A.madrid 1 kez ligi aldi.Ligde de baba takimlarin hata yapmasini beklersen 30 senede 3 kez sampiyonluk yarisinda olursun.Sans.3unde de ligi kazanabilirlerdi, 3unde de ligi kaybedebilirlerdi.Psg icin Fransa ligi hicbir zaman sorun olmadi.cunku psgnin diger baba takimlar gibi hedefi hic lig olmadi.barcanin juvenin realin munihin hedefi lig mi? Ust duzey topculari makul maaslara psgye getirdik hep.Fransa liginin bir dezavantajini yasamadik.

Neymara gelince, biz 222 milyonluk bir yatirim yaptik.
    Sportif olarak karsiligini almasakta mali yonden kat kat fazlasiyla aldik.Psg, 222 milyon harcadi, simdi 250 istiyoruz.Barcada kredi ceksin, 250 milyonluk yatirimi yapsin.Coutinho+Rakitic gibi Barcanin elden cikarmak icin para odemesi gereken topculari teklif ediyorlar.27 yasindaki 1.5 senedir berbat, tek kontra pres takiminda iyi is yapmis olan Coutinhoya kim 30 milyon maas ve 100 milyon bonservis verir? Neymara Real 160+Jamesi veriyor.James 40 eder.200.Barca, Neymari gercekten istiyorsa, kredi cekip 200-250 odemeli.

• İki gün sonra yeni nick Coutinho10
  • Hala 200 250m diyor

Tuchel yetersiz biri bu arada

Millete şansla cl finaline çıktı diyorsun akademi oyuncularına elenmeyi şansızlığa bağlıyorsun. Şansızlık falan değil tuchelin beceriksizliği

• Neyse işte nickini Marquinhos6 yapmak zorunda kalmadan çizilmiş oldu. Bu da bişeydir.
  • Rennes'de 2-1 yendi PSG'yi acınız acımızdır tsubasamessi(mbappe7) ve yeni nicki artık ne olursa gerçi gene farkedilirde neyse.
  • psg neymar gidince elit oyuncusu kalmadı mbabbede ayrılır seneye yoksa orda çürür bence böyle. böyle öne geçip defans yapanlara zor açarlar lyon favorim
  • PSG, Real Madrid'in Neymar için yaptığı 100 milyon euro + James Rodriguez + Gareth Bale + Keylor Navas teklifini reddetti. (L'Equipe)
  • aksam tolus ile macimiz var

• Up for bro

• mbabbe nerde forumda gözükmüyor ? neymar kadro dışı mı kalıcak şimdi nasıl oynucak o takımda
  • Zamanında çoluk çocuk demiştik bu arkadaş için onu kanıtlar nitelikte bi yazı yazmış profiline.

"Neden banlandiğimi bilmiyorum.Forum desteğe mesaj attim, cevaplamadilar bile.Beni merak eden arkadaslara tesekkür ederim. Ben her zaman kurallara uyarim.Bir arkadaşin söylediği, birileri bana kafayi takmiş, banlatmiş.Whatsup gruplari falan varmiş.Son zamanlarda bu grupta tek konusulan benmisim.Ben de diyorum Barca konusundaki mesajlarim aninda nasil 13 kişi tarafindan begeniliyor? Neyse, uzatmanin anlami yok. DH, benim ekmeğimi vermiyor.Forum Klopp ve o whatsup grubundakilerin olsun.Hesabimi ve tüm mesajlarimi silerlerse sevinirim. Bu forumda tek bir mesajim dahi olsun istemiyorum.Simdiden tesekkür ederim."

şurası çok sinsice yalnız. "Ben de diyorum Barca konusundaki mesajlarim aninda nasil 13 kişi tarafindan begeniliyor?"

Bu arkadaş bayağı bi demagoji ustasıydı o konuda tebrik etmek lazım.

ayrıyetten 13 değil 27 idi o :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

mbabbe nerde forumda gözükmüyor ? neymar kadro dışı mı kalıcak şimdi nasıl oynucak o takımda
    "Neden banlandiğimi bilmiyorum.Forum desteğe mesaj attim, cevaplamadilar bile.Beni merak eden arkadaslara tesekkür ederim. Ben her zaman kurallara uyarim.Bir arkadaşin söylediği, birileri bana kafayi takmiş, banlatmiş.Whatsup gruplari falan varmiş.Son zamanlarda bu grupta tek konusulan benmisim.Ben de diyorum Barca konusundaki mesajlarim aninda nasil 13 kişi tarafindan begeniliyor? Neyse, uzatmanin anlami yok. DH, benim ekmeğimi vermiyor.Forum Klopp ve o whatsup grubundakilerin olsun.Hesabimi ve tüm mesajlarimi silerlerse sevinirim. Bu forumda tek bir mesajim dahi olsun istemiyorum.Simdiden tesekkür ederim."

Banı açıldı ama girmiyor artık.

• PSG baya sağlam bir takım hüviyetine büründü kalede tecrübeli ve kariyerininde sonuna gelmemiş bir isim Neymar gidecek denirken üstüne İcardi geldi.

Şimdiden Grup liderliği garanti çok renkli maçlara sahne olacak.
  • Sergio Ramos cezası sebebi ile Psg'nin Parc des Princes'te oynayacağı ilk UCL maçında Real Madrid adına forma giyemeyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 3 Eylül 2019; 2:7:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jedem Das Seine

Zamanında çoluk çocuk demiştik bu arkadaş için onu kanıtlar nitelikte bi yazı yazmış profiline.

şurası çok sinsice yalnız. "Ben de diyorum Barca konusundaki mesajlarim aninda nasil 13 kişi tarafindan begeniliyor?"

Bu arkadaş bayağı bi demagoji ustasıydı o konuda tebrik etmek lazım.

ayrıyetten 13 değil 27 idi o :)
    yalnız bu liverpool tayfası harbiden çoluk çocuk ya, şu adamla bile uğraşacak kadar işsiz olup whatsapp'dan adam hakkında konuşmuşlar. bu kaçıncı seviye işsizlik be. adam renk katıyordu foruma

• quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

yalnız bu liverpool tayfası harbiden çoluk çocuk ya, şu adamla bile uğraşacak kadar işsiz olup whatsapp'dan adam hakkında konuşmuşlar. bu kaçıncı seviye işsizlik be. adam renk katıyordu foruma

Alıntıları Göster
    o da ayrı bi manyaklık, forum yahu altı üstü karı gibi entrika çevirmek nedir allasen.
  • Keşke süresiz ban yeseydi de rahatlasaydık her yorumu çocuk gibi şikayet ediyordu.
  • Kim ne derse desin adam foruma renk katıyordu. Futbol bilgisi olsun yorumları olsun okumaya değer bir üyeydi.

Ayrıca adamın arkasından Whatsapp gruplarında konuşmak nasıl bir manyaklıktır!

Neyse Icardi geldiğine göre Cavani ne olacak merak ediyorum. CL grubunda da 6/6 bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 4 Eylül 2019; 10:42:34 >
  • 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.