Şimdi Ara

Parçası ucuz otomobil tavsiye?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı forumlar. Şuan elimizde golf 4 2000 model var ve bu golf 6 ay önce motor sorunu çıkardı 3k para gitti. Geçenlerde bi sorun daha çıkardı şuan sanayi de bi 3 daha gidecek gibi. Sözün özü golf belimizi büktü. piyasası fena değil 30k ya gidiyor bizde parçası ucuz piyasada çok tutulan otomobil almak istiyoruz. Bütçemiz 50-55k. Asgari 2012 baz alarak bi piyasa yoklaması yaptim clio 4 Hyundai i20 ilanı baya fazla. clio 4 hoşuma gitti alınır mi nedir durumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joker-Batman -- 19 Ağustos 2018; 16:46:11 >

• Dizele lpg oluyor mu?? Zaten bu sorunu sorduğunuza göre araçlar hakkında bir habersiniz ve bunu anlayan kasap tamirciler 1000 liralık masrafı 3 de der 5 de. Yanlış anlamayın amacım kötülemek değil herkes bilgisiz olabilir ama yakın çevrenizde arabalardan iyi anlayan arkadaşınız varsa rica edin sizin yerinize baksın arabaya yoksa 50 bine aracağınız araç için bile 50 bin masraf yaparsınız
  • Golf c clio b sınıfı olmasına ragmen

boyutları aynı

belki clio daha iyi bile olabilir

golf 4 te arka koltukta daralmıştım resmen

Clio olabilir ayrıca binmekte oldugum 308 önerrim ama dizelini lpg de cok sorun cıkıyor diye duyum alıyorum sürekli
  • 7dreaMSoLdier_ kullanıcısına yanıt
    Hocam dizele LPG oluyor mu
  • hocam araç ne arızası çıkardı bu kadar büyük merak ettim
  • Benzinli i20 , dizel Clio diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joker-Batman

Hocam dizele LPG oluyor mu
    O nasıl bir soru ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7dreaMSoLdier_

O nasıl bir soru ?

Alıntıları Göster
    Valla ilk defa duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bellup

hocam araç ne arızası çıkardı bu kadar büyük merak ettim
    Valla otomobilin içini tam bilmem de araç yol bilgisayarinda yağ arizasi verdi motora yağ koyup devam ettik hata bilgisayardan gitmedi biz biraz daha yol alınca araba stop etti sanayi ye götürdük pistonlarin ve pistonlarin dışının değişmesi gerektiğini söyledi
  • quote:

Orijinalden alıntı: CLİO SYMBOL

Benzinli i20 , dizel Clio diyorum
    hocam galiba i20 alcam ama clio nun dışı çok iyi i20 opsiyonlar donanım olarak daha iyi gibi sanki
  • Joker-Batman kullanıcısına yanıt
    308 öneririm ama dizelini dedim

Benzinli kullanırsanız sorun yok

Lpg taktırmak isterseniz benzinli motor pek uyumlu degil dedim lpg de sorun cıkartıyormuş.

Sizin ne dediginizi anlamadım ben, herneyse sorun degil.
  • Hergün parça değiştirilmiyor sonuçta ayda yılda bir sefer parçası ucuz araba= kötü araçtır desek yeridir
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7dreaMSoLdier_

308 öneririm ama dizelini dedim

Benzinli kullanırsanız sorun yok

Lpg taktırmak isterseniz benzinli motor pek uyumlu degil dedim lpg de sorun cıkartıyormuş.

Sizin ne dediginizi anlamadım ben, herneyse sorun degil.
    Anladim anladim sizi kusura bakmayin teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: karahancer2

Hergün parça değiştirilmiyor sonuçta ayda yılda bir sefer parçası ucuz araba= kötü araçtır desek yeridir
    Hocam hergun parça değişmiyor da bi değişti mi golf için söylüyorum 2000 model bi araba ya çok fazla fiyat çıkıyor. Arkadaşimda Passat vardi ciddi bakıma 10k para gitti. Alman arabası düşünmüyorum mesela
  • Joker-Batman kullanıcısına yanıt
    Dizele lpg oluyor mu?? Zaten bu sorunu sorduğunuza göre araçlar hakkında bir habersiniz ve bunu anlayan kasap tamirciler 1000 liralık masrafı 3 de der 5 de. Yanlış anlamayın amacım kötülemek değil herkes bilgisiz olabilir ama yakın çevrenizde arabalardan iyi anlayan arkadaşınız varsa rica edin sizin yerinize baksın arabaya yoksa 50 bine aracağınız araç için bile 50 bin masraf yaparsınız
  • bio technolog kullanıcısına yanıt
    Haklısınız ve ben de zaten öyle yapıyorum. Araçlar hakkında yeni yeni bilgi sahibi olmaya başladım dizele LPG olmadığını zaten biliyorum arkadaşın mesajını yanlış okumuşum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joker-Batman

Hocam hergun parça değişmiyor da bi değişti mi golf için söylüyorum 2000 model bi araba ya çok fazla fiyat çıkıyor. Arkadaşimda Passat vardi ciddi bakıma 10k para gitti. Alman arabası düşünmüyorum mesela

Alıntıları Göster
    bense tam tersi
    15-20 yaşında araba alacaksam ilk tercihim alaman olurdu
    2000 model 1.6 passat kullandım hem parçası ucuz hem ustası çoktu
    misal arabayı 1500 km içinde hiç su kalmayacak şekilde sorunsuz kullandım sadece 40 tl blok kaynak masrafı çıkarmıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

bense tam tersi
    15-20 yaşında araba alacaksam ilk tercihim alaman olurdu
    2000 model 1.6 passat kullandım hem parçası ucuz hem ustası çoktu
    misal arabayı 1500 km içinde hiç su kalmayacak şekilde sorunsuz kullandım sadece 40 tl blok kaynak masrafı çıkarmıştı

Alıntıları Göster
    tezinize katılıyorum alman arabalari genel olarak sağlam 4 yıl kullandık golft ü ve cidden memnunuz ama artık yaşı küçük araba bakıyoruz. Yeni her zaman yenidir
  • Toyota alın, size lazım olan tek parça, filtre ler olur.
  • asbengu A kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında benim gönlüm 2010 üstü araç almak niyetinde toyota 2010 ve üstü en fazla 50k ya bulunur mu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.