Şimdi Ara

Parayı yatırmadı gözüküyor !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün saat 16.05 de AKBANK internet bankacılığı ile ygs parasını yatırdım dekontu da aldım ancak şuan ösymnin sitesine başvuru için girdim ve paranın ödenmediği yazıyor.

Parayı öderken yalnızca T.C kimlik numaramı girmeme rağmen dekontta adım soyadım felan çıkmış. Yani yanlış ödemiş olmam imkansız. ÖSYM'nin telefonuda arıyorum çalmıyor bile ne yapmam lazım ???

• quote:

Orijinalden alıntı: Unjust01

Dün saat 16.05 de AKBANK internet bankacılığı ile ygs parasını yatırdım dekontu da aldım ancak şuan ösymnin sitesine başvuru için girdim ve paranın ödenmediği yazıyor.

Parayı öderken yalnızca T.C kimlik numaramı girmeme rağmen dekontta adım soyadım felan çıkmış. Yani yanlış ödemiş olmam imkansız. ÖSYM'nin telefonuda arıyorum çalmıyor bile ne yapmam lazım ???

keşke vakıfbank yada ziraat bankasından yatırsaydın
    vakıfbank atmsinde sorunsuz hallettim dün
    internet bankacılığı sakat iş

• Gidip sıra beklemek istemedim. Hem internet bankacılığı varken neden şubede sıra bekleyeyim diye düşündüm.

Ne yazık ki ösymnin telefonu çalmıyor bile
  • quote:

Gidip sıra beklemek istemedim. Hem internet bankacılığı varken neden şubede sıra bekleyeyim diye düşündüm.

Ne yazık ki ösymnin telefonu çalmıyor bile

atmden yatırıyorsun parayı
    Ben dün 5 dk da hallettim işimi bir kişi bile yoktu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene vakıfbank'tan yatırmıştım 5 dk geçmeden kontrol etmiştim geçmişti ama 2 saat sıra beklemiştim.
  • quote:

Geçen sene vakıfbank'tan yatırmıştım 5 dk geçmeden kontrol etmiştim geçmişti ama 2 saat sıra beklemiştim.

Ben dün sıra numarası aldım sıra bekledim bir saat,sıra bana geldiğinde adam bana burdan değil bankamatikten yatırabilirsiniz parayı dedi sonra bankamatikte beş dk da hallettim
    Bankamatikteki işimi hallettikten sonra başvuru merkezine gittim.Başvuru merkezinde kimse yoktu gider gitmez hallettim işimi ve çıktım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖSYM'ye ulaşabilirsem dekont numarası ile halledebilirim ama ulaşamadım bir türlü
  • Bekle biraz hemen geçmemiş olabilir sisteme.

Edit: dün yatırmışsın parayı sorun çıkmış olmalı ösym'ye ulaşıp sor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kloroflorokarbon -- 3 Ocak 2014; 11:51:55 >
  • 26 Dakika telefonda sıra bekledikten sonra aldığım cevap '' Hiçbir işlem yapmanız gerekmiyor ödemeniz en kısa zamanda sistemde gözükecektir. Sayfamızı takip ediniz. '' demesiyle 26 dakika boşa beklediğimi anladım.

Yardımcı olmaya çalışanlara teşekkürler.
  • dostum bugün bnde aynı sorunu yaşadım akbank internetten yatırdığım halde ösymnin sitesinde yatırılmadı gözüküyor ösymnn telefonu sürekli meşgul ulaşılmıyor senin sorunun düzeldimi acaba
  • wwolf W kullanıcısına yanıt
    Şuan baktımda düzelmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.