Şimdi Ara

Param,Oldubil %25 GİYİM...koooşş (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
29
Favori
29.753
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

nays %20 veriyordu. bu kampanya bitti zaten

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Hocam ag ya da başka yer her neyse ödülü alırsın olay biter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Param a iyi bir ders vermek lazım ag yapanlar kurala aykırı bir işlem yapmadı sonuçta ag sitesini aksesuar olarak gören kendisi ayrıca hesabı kapatıp içerideki paraya el koymak nedir işlemi geçersiz sayarsın olur biter kimin parasına ne sebeple el koyuyorsun iade ettiğin tutarı geri al olsun bitsin hesap kapatıp paraya el koymak nedir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • YASIN0634 kullanıcısına yanıt
    5k ücretsiz yükleme olmazsa zaten bir işlevi yok çöp.
    Sadece babalar gününe özel kampanya yapar onun dışında %10 verir ya 100 yada 50₺.
    Nays’ı örnek alsın. Kurumsal bir firma merdiven altı çalışmaz.. Ayrıca suistimale konu bir durum yok.
    İlgili ekiple görüştüğümde Kampanyadan kazandığınız iadeyi TOSLAYA cektiğiniz icin kampanya iadesi harcanması gerektiği icin banladınız dedi bana.

Altungold yapmak kampanya suistimali değildir arkadaşlar.
    Tödebe ve ilgili mercilere başvurun mutlaka.
    İlave olarak KVKK dilekçesi yazıp verilerinizin işlenmesini durdurun.

Benim 0.00 icinde kalmıştı Allahtan param kalmadı:) Zaten ön ödemelilerde hiçbir zaman içeride para bırakmam:) Güvence yok bir şey yok.

• uzaypatronu kullanıcısına yanıt
    İlgili mecilere başvuru için dilekçe örnekleri varsa özelden atabilirseniz memnun olurum

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

Hocam benim param ,oldubil hesabını kapattılar.hatta moneypeyi bile askıya almışlardı.Moneypay e e mail ile kimlik bilgileri ve talep göndererek actırdım.Param ve oldubil de icerde bakiye yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ag den alışveriş yapıp gelen parayı tekrar ag ye yatıran var mı ? Onların hesap kapandı mı merak ettim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TÖDEB ve KVKK'ya dertlerini anlatsınlar. Usulsüz şekilde hesap kapatıp legal bir siteden alışveriş yapmayı nasıl suistimale sokarlar söylesinler bakalım.

Arkadaşların da dediği gibi ödülü alırsın madem yanlış sektör belirlemişsin posunda olur biter. Küçük esnaf kafasıyla kendileri zarar görür.

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Üstadım biliyorum bittiğini(konu sahibi olarak da)ama daha önce yaptığım defacto alışverişi kampanyaya dahil değilmiş..Soruyorum defacto market mi oto mu nedir sizde hangi sektör olarak geçiyor diye cevap yok..Param ile flo gelmişti ama defacto oldubil 530 tl ye gelmedi(ürünü almasam iptal ederdim..resmen tüketiciyi yanıltma

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Hocam şikayet örnek metni varmı.paylasabilir misiniz .teşekkürler

• cengbil_68183 C kullanıcısına yanıt
    Bende DeFacto online dan alisveris yaptim oldunil ile %6 yatirdilar, kayit açtim, babalar günü kampanyası pasifize edildi orda %6 verecegiz diyor. Sartlarda tam tersi yaziyor diyorum. Bizde öyle bir bilgi yok diyor. Siz ne yaptiniz. Oldubil kampanya ekran görüntüsü var mı acaba. Param,Oldubil %25 GİYİM...koooşş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykanarya -- 21 Haziran 2023; 17:42:31 >
  • tbskvk55 T kullanıcısına yanıt

Hocam bana da olumsuz dönüş yaptılar DeFacto için. Sikayet var sitesine de yazdım. Sizde yazın, yazılanlara destek verin olmadı, tödeb e de başvururuz.

• ykanarya Y kullanıcısına yanıt
    kullanmayın bu ön ödemeliyi tam bir merdiven altı kurum.
    Sonra paranıza el koyarsalar görürsünüz aman dikkat

Bana da aynı şekilde defacto için olumsuz dönüş yaptılar

• Azstek kullanıcısına yanıt
    Mantıkli bir izahat yapamıyor ki, niye %6 verdiniz diyorum, bizim posumuzdan geçmiş diyor. Genelde bankalar hep kendi posundan geçsin ister, zaten mantıklı olan bu degil mi? Ayrıca hangi postan geçmiş ben nasıl bilebilirim, online siteye müdahale etme imkanım var mı diyorum.. Dogru haklısınız diyor, konuyla ilgili altyapı çalısmalarımız devam ediyor diyor. Madem haklıyım verin iademi dedim. Bana iletilen cevap bu şekil dedi. Sikayet var , Twitter'da yazdım. Sizde yazın ,baskaları da yazmış, herkesinkini beğenin paylasın ki çözüm bulsunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykanarya -- 22 Haziran 2023; 18:37:10 >

Todeb ye yazdım zaten hocam.

Benim sorun hesabımı kapatmaları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tbskvk55 -- 22 Haziran 2023; 18:43:29 >
  • Gerizekalı param ,gitmiş kredim hesabını da kapatmış.
    Hopi pay da param a geçecekmiş.bunlar şimdi bize geçiş hakkı tanımaz.bunlar ultra manyak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tbskvk55 -- 23 Haziran 2023; 12:28:19 >
  • tbskvk55 T kullanıcısına yanıt
    Tödeb te hangi üye kuruluş ile ilgili basvuru yapacaksiniz diyor ama listesinde oldubil yok. Neyi sectiniz,

Turk para

• Hesabı kapanıp ta sonuç alan oldu mu arkadaşlar.iceride parada kaldı,lanet herifler ya.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.