Şimdi Ara

Param Kart Ana Konu-Güncel Kampanyalar (Sürekli Güncellenecektir) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.862
Cevap
240
Favori
296.312
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • altungold ile bu kart uyum sağlamadı.alamadım.başka nerde harcayabiliriz cüzzi bi rakam var içinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Behindofthedarkness

Hesabi yeni actim, is bankasina kendi hesabima yaptigim islem aradigimda finansal onay asamasinda ne zaman yatar para belli degil diyorlar. Saka gibi. Sure de vermiyorlar. Ne yapabilirim dolandirici cikti adamlar.
    Aynen; EFT çok uzun sürüyor. Ne kadar sürdü sizin?
  • puan yükleme hep sorundu. normal yükleme de de hep sorun oluyor
  • Param kartta param var nasıl çekebilirim sanal kart.
  • Silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 3 Aralık 2018; 11:44:25 >
  • Param karta temassiz odeme ozelligi geldi. Bu kart 10 numara 5 yildiz. Nasil sorun yasiyorsunuz anlamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    sorun kullanırken değil, kart puanı yüklerken hatta yükleme yaparken bile.. ayrıca mh çalışanlarının bilgisizliği de cabası sanki zorla çalıştırılıyorlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

Param karta temassiz odeme ozelligi geldi. Bu kart 10 numara 5 yildiz. Nasil sorun yasiyorsunuz anlamiyorum
    Param mobil uygulamada troy kartlarım bileklik okutmaya başla uygulaması nedir ne ise yarar nasıl yapılır bilginiz var mı?

• Karta 120 lira yükledim, fakat nakit olarak geri almak istiyorum, valör tarihi ocak ayının sonu, bundan önce çekince ektra ücret daha alıyor. Bakiyeyi almamın bir yolu varmı?

• Lost on you kullanıcısına yanıt
    Online yada mağazadan harcamaktan başka yol yok yani. Sağolun.

Çok saçma bir kartmış, heryerde ücretsiz banka kartları varken bu neden tercih edilir şaşıyorum. (Kartı içinde bir miktar bakiye ile ücretsiz aldım.) BULAŞMAYIN!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacıtitrettin -- 4 Aralık 2018; 11:13:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacıtitrettin

Karta 120 lira yükledim, fakat nakit olarak geri almak istiyorum, valör tarihi ocak ayının sonu, bundan önce çekince ektra ücret daha alıyor. Bakiyeyi almamın bir yolu varmı?
    bu karta diyelim kredi kartı ile para yükledim.

onunla gaz falan alamıyor muyuz petrolde.

ücret mi kesiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: #002#

bu karta diyelim kredi kartı ile para yükledim.

onunla gaz falan alamıyor muyuz petrolde.

ücret mi kesiyor

Alıntıları Göster
    Alirsin ucret yok aylik yukleme limiti 400

• quote:

Online yada mağazadan harcamaktan başka yol yok yani. Sağolun.

Çok saçma bir kartmış, heryerde ücretsiz banka kartları varken bu neden tercih edilir şaşıyorum. (Kartı içinde bir miktar bakiye ile ücretsiz aldım.) BULAŞMAYIN!
    Bu kartın aylık kullanım ücreti yoktur bu kart e ticaret alışveriş kampanyasına girer bu kart harcama hedeflerine uyumludur bu kart troy kampanyasına dahil olur kendisi kampanya yapar üstelik yüzde yirmi oranla. Siz bulaşmayın yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Alirsin ucret yok aylik yukleme limiti 400

Alıntıları Göster
    çok iyi zaman. bir arkadaş card finans kampanyası geçerli dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: #002#

çok iyi zaman. bir arkadaş card finans kampanyası geçerli dedi

Alıntıları Göster
    Ama hocam soyle param fiziki karti yazdim netten acilan belki bkm ile olur bende fiziki kart var her yerde kullaniyorum

• mrtsrky45 M kullanıcısına yanıt
    Bunları yapıp üstüne 45 gün valör süresi olmayan, Troy logolu başka banka kartları da varsa, param kart benim için saçmalıktır.

Kendi firması olmayıp, başkalarının girişimlerine fanatiklik yapan insan da saçmadır. Memnun olunabilir ama fanatiklik saçma. Fanatikler eleştiriyi kaldıramaz, sizin gibi, memnun olan kullanan cevap vermez, yada kendi aldığı faydaları yazar geçer, yukarıda diğer arkadaşın verdiği cevap gibi.

• quote:

Bunları yapıp üstüne 45 gün valör süresi olmayan, Troy logolu başka banka kartları da varsa, param kart benim için saçmalıktır.

Kendi firması olmayıp, başkalarının girişimlerine fanatiklik yapan insan da saçmadır. Memnun olunabilir ama fanatiklik saçma. Fanatikler eleştiriyi kaldıramaz, sizin gibi, memnun olan kullanan cevap vermez, yada kendi aldığı faydaları yazar geçer, yukarıda diğer arkadaşın verdiği cevap gibi.
    O zaman yorumunuzda Bulaşmayın demeden önce bana göre demeyi öğrenmeniz gerekiyor bu mesajınızda olduğu gibi.

Fanatik lik vs cevap vermeye gerek bile görmüyorum. İninal da var papara da var hepsinden de var .konuyu buradan daha fazla uzatmamak adına pm atabilirsiniz.

• vakıf word puanları yukledim bugun ykb word anlasması daha once varmıydı yenımı eklendı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhd82

vakıf word puanları yukledim bugun ykb word anlasması daha once varmıydı yenımı eklendı acaba
    Ykb world anlaşması mı var ki (vakıf World anlaşması uzun zamandır var)

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtsrky45

Bu kartın aylık kullanım ücreti yoktur bu kart e ticaret alışveriş kampanyasına girer bu kart harcama hedeflerine uyumludur bu kart troy kampanyasına dahil olur kendisi kampanya yapar üstelik yüzde yirmi oranla. Siz bulaşmayın yeter.

Alıntıları Göster
    hee alışverişin iade olduğunda paran geri yatsın diye yazışır durursun, bi kere 3 kuruşluk bi kampanya için yuklenen bakiyeyi sonra 2 kampanyadan yararlanılmış diye suç teşkil etmesine rağmen hesaptan kafasına göre çeker

reklamcılara bakmayın kimseye önermem

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.