Şimdi Ara

Param Kart Ana Konu-Güncel Kampanyalar (Sürekli Güncellenecektir) (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.862
Cevap
241
Favori
296.719
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yuzyirmi

Hesabı bugün açtım ama hiçbir yerde kullanamıyorum. Hadi elektronik para kuruluşlarına çekmeme izin vermiyor, ASİS'e (toplu ulaşım kartı) bile yükleyemedim. Yeni hesap açtım diye midir yoksa başka bir şeyi mi var?

Konuda çok konuşuldu az yukarı bakarsınız neden olmadığını öğrenirsiniz
  • Can851 kullanıcısına yanıt

Evet hocam da aklim almiyor karti kullanamayacaksam ne anlami var ki...

Kimlik dogrulamasi yapmamistim bir sekilde icindeki parayi kurtarip hesabi kapatsam iyi olacak gibi. Nasil kurtarabilirim o parayi alisveris yapmadan?

• quote:

Orijinalden alıntı: yuzyirmi

Evet hocam da aklim almiyor karti kullanamayacaksam ne anlami var ki...

Kimlik dogrulamasi yapmamistim bir sekilde icindeki parayi kurtarip hesabi kapatsam iyi olacak gibi. Nasil kurtarabilirim o parayi alisveris yapmadan?

Yönetmelik çıktı ondan kaynaklı yoksa param özelinde değil kişiselleştirilme yapılmayan kartlar ile bir kaç siteden alışveriş yapılabiliyor güven damgalı sitelerde yani fiziki kartınız var ise de normal olarak kullanılabiliyorhttps://www.guvendamgasi.org.tr/view/guvendamgasi/gdalan.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can851 -- 25 Aralık 2023; 22:42:20 >

• yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt
    1000₺’ye kadar atm’lerden cekebilirsin.
    onun dışında harcama yapmadan o parayı cıkarabilmek mümkün değil.

simdi 1k cek, 6 gün sonra yeni yila girecez 1000₺ daha cekebileceksin limitler sıfırlanırsa eğer.
  • uzaypatronu kullanıcısına yanıt

Para çekmeye kimlik doğrulama istiyor. Kapatacağım hesaba da kimlik doğrulaması yapmak istemiyorum. Başka bir yolu var mı?

İade istesem yollarlar mı Kredi Kartına?

Edit: İade formu yolladılar yollayıp iade isteyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuzyirmi -- 26 Aralık 2023; 8:19:23 >
  • ParamKart’la 350 TL’ye varan nakit iade fırsatı seni bekliyor.

• Kampanya, tek seferde 2.000 TL ve üzeri harcamaya 200 TL, 5.000 TL ve üzeri harcamaya 350 TL nakit iade fırsatı ile fatura ödemeleri, vergi ödemeleri, kurum, kuyum sektörü alışverişleri, otoyol-köprü ücretleri, para transferi, akaryakıt harcamaları, sigorta ödemeleri hariç tüm sektörlerde geçerlidir.
    • Kampanya, Param Classic kart tipi içerisinde yalnızca “Param MC, Param Troy, Param Visa, Param Business, Qnet Param Kart, AdaletKart, BaroKart, TÜRMOBKart, BYS PlatinCard, Medipol Üniversitesi, MepaşKart, Zorlutekstil, Anadolu Üniversitesi, Uni magnet, Muratpaşa Belediyesi, Plugs, DG, Kainat, Evyap, Uğur Okulları, Hak-kart, Shell Partner Card, Eskart, GÜÇLÜKART” kartları için geçerlidir.
    • Kampanya kapsamında kazanılabilecek maksimum nakit iade tutarı 350 TL’dir. Kullanıcılar sadece tek bir cashback tutarından faydalanabilir.
    • Kampanya kapsamındaki kazanılacak nakit iade tutarı, alışveriş sonrasında kartına yatırılır.
    • Bu kampanyadan yararlanabilmek için ParamKart’ında yeterli bakiye olması gerekir.
    • Kampanya 25.12.2023-31.12.2023 tarihleri arasında geçerlidir.
    • Bu kampanyanın aktif olduğu tarihlerde aynı kategorideki diğer avantajlardan yararlanılamaz, ayrıca bu kampanya ParamKart'ın başka kampanyaları ile birleştirilemez.
    • Kampanyadan yalnızca kişiselleştirilmiş hesaplar yararlanabilir. ParamKart’ının kişiselleştirme işlemlerini Param uygulamasından yapabilirsin.
    • Bir kişi, aynı kart tipinde olan birden fazla kart ile bu kampanyadan yararlanamaz.
    • TURK Elektronik Para A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    • Kampanya kapsamındaki alışverişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali / iade vs.) nakit iade kazanma durumunu etkileyebilir. Söz konusu alışverişe ilişkin siparişin iptali/iadesi hallerinde (sipariş iptali/iadesi kısmi olsa dahi) TURK Elektronik Para A.Ş., nakit iadeyi geri alma hak ve yetkisine sahiptir.

ParamKart’ına kredi kartı ile ya da havale/EFT yaparak TL yüklemek için tıkla.

ParamKart başvurusu yapmak için tıkla.

param.com.tr
    ParamKart�tan B�y�k Y�l Sonu Kampanyas�
    https://param.com.tr/avantajlar/paramkart-tan-buyuk-yil-sonu-kampanyasi-128

• srcn1905 S kullanıcısına yanıt
    aman sağlığınızdan olmak istemiyorsanuz bu firmadan uzak durun derim.
  • Hem oranları düşürdüler hem harcama limitini yükseltiyorlar çöpü uygulama piyasadan silinip gidecek böyle giderse
  • JaWs1903 J kullanıcısına yanıt
    inşallah silinir gider.
  • uzaypatronu kullanıcısına yanıt

Zamanında hadi market sayıyor diye 100 lira için ban yemiştim, keza yine altungold yüzünden ban yiyenler olmuştu. Sonuç olarak hile hurdaya girmeyince fena sayılmayan bir şirket.

Param Kart Ana Konu-Güncel Kampanyalar (Sürekli Güncellenecektir)

Kesinlikle… Haksızlık ediliyor bence Param’a, insanlar kim bilir hangi yollara başvuruyor da ban yiyorlar.

• Zamanında yine kampanya yapmıştı param böyle.Kosullarda kuyum geçerli değil diye bir kısıtlama yoktu.millet ag yaptı.gelen iadeyi de çekti.sonra param kural değiştirdi.ag yapanları banladi.hesaplarini eksiye düşürdü.
    Sahi bu param sütten çıkmış ak kaşık.
    Suçlu hep kullanıcılar...
  • berkeonline B kullanıcısına yanıt
    Aynı işlemleri vatandaşlar ininalde de gerçekleştirdiler bırakın ban atmayı sadece belirli bir süre kampanyayı durdurdular yeniden aynı şekilde devam etti.

Bana göre param kurumsal bir firma değildir.
    Ufak, tefek hatalar ile kullanıcılar banlanmaz.

Ya kazanımları iptal edersin yada kampanyayı kısıtlarsın olur biter.

Ayda yılda da kampanya yaptığı için ve anonim zımbırtısı sadece bu firmada olduğu için kullanan insan pek yoktur bile.

Hangi akılla insanlar buraya para yüklesin ve harcasın.
    1000₺ tek yükleme ücretsiz zaten kalanında %3.5 komisyon ödüyorsun.

Zamanında bizde ücretsiz 5000₺ yükleme icin hesap oluşturmuştuk yoksa paramın ekstra bir albenisi yok.
  • Cüzdandan bir kart daha eksildi
  • tbskvk55 T kullanıcısına yanıt

hocam bizim gibi kurnazları elemek için yem atıyorlar :) bizde kendi çapımızda kurnazlar olduğumuz için yiyoruz maalesef.

"cüzdan yüklemeleri" ne ilişkin bir şey dememiş ama sayar mı ki hepsipay'de param alt yapısı kullanıyor oraya yüklesek kendi içinde gibi görür banlar mı ki bizi :)

• 350₺ yi almak için harcama yapmadan bir yol varmı? Yardımcı olur musunuz
  • Onurluonur O kullanıcısına yanıt

Dalga mı geçiyorsunuz?

• nier kullanıcısına yanıt
    havadan para kazanmaya alışmış bu nesil ama heryerden banlanacaklar merak etme.
  • Onurluonur O kullanıcısına yanıt
    Seçil erzana mail atabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.