Şimdi Ara

Paralel İthalat Servis Listesi, Garanti Sorgulama Sayfaları ve Yasal Haklarınız (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
20
Favori
33.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

hocam Evo ya şikayet açmak istiyorumda 10 iş günü geçmesine rağmen ellerinde yedek telefon olmadığı için veremeyeceklerini söylediler .. konuşmak istedim kimseyle görüştürmediler bile bitane maille iletişime geçtiler .. talep türünü diğer giriyim .. uyuşmazlık bedelini ne girsem ki acaba .. Valla para sıkıntım yok sadece yaptırım uygulansın amacım var .. bi fikir verebilir misiniz ?

Uyaşmazlık bedeli şu an için olmadığından ötürü o kısım boş bırakılır. Sizin durumda hakem heyetine gidip elden dilekçe yazmanız daha mantıklı olur, çünkü talebiniz yedek telefon talebi. Ancak dediğim gibi yaptırım uygulanması için aradan en az 6 ay geçer ve siz zaten bu sürede telefonu almış olursunuz.

Hakkınızı aramak için avukat tutup ihtar da çektirebilirsiniz ama bu işler masraflı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ripo

quote:

hocam Evo ya şikayet açmak istiyorumda 10 iş günü geçmesine rağmen ellerinde yedek telefon olmadığı için veremeyeceklerini söylediler .. konuşmak istedim kimseyle görüştürmediler bile bitane maille iletişime geçtiler .. talep türünü diğer giriyim .. uyuşmazlık bedelini ne girsem ki acaba .. Valla para sıkıntım yok sadece yaptırım uygulansın amacım var .. bi fikir verebilir misiniz ?

Uyaşmazlık bedeli şu an için olmadığından ötürü o kısım boş bırakılır. Sizin durumda hakem heyetine gidip elden dilekçe yazmanız daha mantıklı olur, çünkü talebiniz yedek telefon talebi. Ancak dediğim gibi yaptırım uygulanması için aradan en az 6 ay geçer ve siz zaten bu sürede telefonu almış olursunuz.

Hakkınızı aramak için avukat tutup ihtar da çektirebilirsiniz ama bu işler masraflı olur.

valla hocam gitmeyeüşendim bi kaç bişey yazdım online olarak şikayetimi yaptım .. çünkü kadın direk aynı mesajı kopyala yapıştır yapmış baya ağrıma gitti .. uyuşmazlık bedeli boş bırakılamaz dedi bende 50 lira yazdım beklentim falan yok ama en azından şikayet edildiklerinden haberleri olsun istiyorum

• quote:

valla hocam gitmeyeüşendim bi kaç bişey yazdım online olarak şikayetimi yaptım .. çünkü kadın direk aynı mesajı kopyala yapıştır yapmış baya ağrıma gitti .. uyuşmazlık bedeli boş bırakılamaz dedi bende 50 lira yazdım beklentim falan yok ama en azından şikayet edildiklerinden haberleri olsun istiyorum

Hakem heyetine maddi talebiniz yoksa ürün isteğinizi yazıp veriyorsunuz. Siteden başvuru yapmadım, ancak oraya da 0 yazılması gerekecektir. Yine de sizi nasıl yönlendirdilerse o şekilde doldurun.

Şikayetinizin firmaya ulaşacağı için muhtemelen daha fazla ilgileneceklerdir.
  • Konu devir aşamasındadır. Konuyu devir almak isteyen varsa bana ulaşabilir.
  • ripo kullanıcısına yanıt
    ADAMSINNNNN GARANTİ BELGESİ OLMADAN GÖNDERSEM TELİ BAKARLAR MI
  • Arkadaşlar telefonum paralel ithalat. Bir yerde paralel ithalat cihazlara teleservice bakıyor diye okudum. Bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbom38

http://www.ritzyteknikservis.com/ nasıldır?

g4 2 ay once gonderdım hala haber yok.Telefonla aradıgınızda kimse telefonu açmıyor.cok ilginiz ve bilgisiz bir firma tavsiye etmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byaahmet -- 28 Ekim 2016; 10:31:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byaahmet

quote:

g4 2 ay once gonderdım hala haber yok.Telefonla aradıgınızda kimse telefonu açmıyor.cok ilginiz ve bilgisiz bir firma tavsiye etmem

Tşk ler.
  • quote:

quote:

quote:

Tşk ler.

Ne demk hocam bilgi paylasınca guzel...Sakın ha bu fırmadan almayın hocam sonra cok basınız agrımasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tşk ler.

Ne demk hocam bilgi paylasınca guzel...Sakın ha bu fırmadan almayın hocam sonra cok basınız agrımasın.

Allah hiç birine muhtaç etmesin.Yıllar önce kvk garantili nokia telefon almıştım.Bozulunca garantiye gönderdim kullanıcı hatası dediler cihaz çöp oldu.
    Geçen sene apple de de sorun yaşadım.Gönderdik kullanıcı hatası diye telefonun sıfırına yakın fiyat isteyip yeni telefon teklif ettiler.
    Telefonu faunus içerisinde mi kullanacağız.Kullandıkça sorunlar çıkacak.Önemli olan firmanın sattığı malın arkasında durup kullanıcıyı memnun edip sorunu gidermesi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tşk ler.

Allah hiç birine muhtaç etmesin.Yıllar önce kvk garantili nokia telefon almıştım.Bozulunca garantiye gönderdim kullanıcı hatası dediler cihaz çöp oldu.
    Geçen sene apple de de sorun yaşadım.Gönderdik kullanıcı hatası diye telefonun sıfırına yakın fiyat isteyip yeni telefon teklif ettiler.
    Telefonu faunus içerisinde mi kullanacağız.Kullandıkça sorunlar çıkacak.Önemli olan firmanın sattığı malın arkasında durup kullanıcıyı memnun edip sorunu gidermesi.

Aynen hocam gecmiş olsun tekrar ii gunler..

• Arkadaşlar Xiaomi Mi 5s 64gb alacağım ama garanti firması Evobt, sizce sorun çıkar mı, delta yok sadece Evobt.?Bu firma ile iyi yada kötü anısı olan varsa paylaşabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turyunus

Arkadaşlar Xiaomi Mi 5s 64gb alacağım ama garanti firması Evobt, sizce sorun çıkar mı, delta yok sadece Evobt.?Bu firma ile iyi yada kötü anısı olan varsa paylaşabilir mi?

kesinlikle uzak durun durup dururken kendi kendine kapanmasında dolayı evobt ye samsung s6 ilk kez servise gonderdım .Yok telefon yandalaında çizik varmiş arkacam çizikmiş dediler.Hep kılıf ve cam koruyucu ile kulandaım o çizikler kılıf sökme takma sırasında olan küçük çizikler ama servis telefonu garanti kapsam dışı ucretli onarım dedi.kesinlikle RİTZY VE EVOBT firmasından UZZAK DURUN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byaahmet -- 21 Aralık 2016; 1:38:35 >
  • Teşekkürler

• Konuyu uyandırayım... Diğerlerini bilmiyorum günahlarını almayayım ama kesinlikle DELTA TEKNİK SERVİSTEN uzak durun..Hala delta garantili cihazlar satılıyor...200 300 tl fazla verin kafanız rahat olsun. Aradaki fark için 2 3 bin kaybınız olmasın. Ben delta teknik servis kadar iş bilmez, kul hakkı yiyen başka firmayla karşılaşmadım....

Son kez, ne yaparsanız yapın 2. el alın ama DELTA TEKNİK SERVİS garantili cihaz almayın aldırmayın.
  • 500tllik telefon alacağım ama garanti servisi Evo. Ne dersiniz? Alalım mı. Bu arada telefon Carrfourda satılan Microsoft Lumia 640.

• quote:

Orijinalden alıntı: lesperanz

Konuyu uyandırayım... Diğerlerini bilmiyorum günahlarını almayayım ama kesinlikle DELTA TEKNİK SERVİSTEN uzak durun..Hala delta garantili cihazlar satılıyor...200 300 tl fazla verin kafanız rahat olsun. Aradaki fark için 2 3 bin kaybınız olmasın. Ben delta teknik servis kadar iş bilmez, kul hakkı yiyen başka firmayla karşılaşmadım....

Son kez, ne yaparsanız yapın 2. el alın ama DELTA TEKNİK SERVİS garantili cihaz almayın aldırmayın.

O kadar fiyat farkı olsa dediğinde haklısın ancak örneğin Huawei P10 orjinal teknik servisli fiyatı 3000 TL iken ithalatçı garantili fiyatı 2.200 TL arada nereden baksan 800 TL oynuyor.
  • arkadaslar g4 bootlop oldu faturasi yok ikinci el almistim ergenc diye bir firma disribitor bilen varsa bana yazabilirmi internete sorgulama yapiyorum cikmiyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.