Şimdi Ara

ParafPara Yağmuru Kampanyası 100 TL(Paraf ve Parafly dahil-Puanlar süreli) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
16
Favori
14.526
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sipariş iptallerinden gelen parafparaların akıbeti ne olacak. bende şu nada 2 tane oluştu bilen var mı yoksa müşteri hizmetlerini mi arayayım?
  • smnkz kullanıcısına yanıt
    hocam ben 6. alışverişimi iptal ettim. parafparalar geri alındı. tekrar yaptım başka alışveriş. hem 6. alışveriş olarak görülüyor hem de parafpara vermedi. mesaj attım cevap vs dönmediler. ararsanız sonucu paylaşır mısınız
  • smnkz kullanıcısına yanıt
    Benim kayıt oluşturuldu ama hala dönenilen olmadı.

11 alışverişim var. İlk 4 ü için 30 tl yapmıştı. 5-6 için 15 tl yattı, 3. Alışverişi iptal edince -15 tl yaptılar. Elde kaldı 30 tl pp.
    Sonra yaptığım 7 ve 8 e pp gelmedi.
    Kayıt oluşturdum. Ama cvp gelmedi.
    Sonra 9 ve 10 u da yaptım. 40 tl pp geldi.

Toplam hedefi geçtim, 100 pp gelmesi gerekirken 60pp geldi.

Aksilik o ki, otel rez yaptım. 100 tl silinecek olan bu ppları kullanacaktım. Şimdi kullanamamış oldum. Bu ppları da boşuna harcamak zorunda kalacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

Benim kayıt oluşturuldu ama hala dönenilen olmadı.

11 alışverişim var. İlk 4 ü için 30 tl yapmıştı. 5-6 için 15 tl yattı, 3. Alışverişi iptal edince -15 tl yaptılar. Elde kaldı 30 tl pp.
    Sonra yaptığım 7 ve 8 e pp gelmedi.
    Kayıt oluşturdum. Ama cvp gelmedi.
    Sonra 9 ve 10 u da yaptım. 40 tl pp geldi.

Toplam hedefi geçtim, 100 pp gelmesi gerekirken 60pp geldi.

Aksilik o ki, otel rez yaptım. 100 tl silinecek olan bu ppları kullanacaktım. Şimdi kullanamamış oldum. Bu ppları da boşuna harcamak zorunda kalacağım.

Ustad sen otel rez. Yap eksiye dus sonra duzeltince telafi edersin...

• mtasova kullanıcısına yanıt
    3 gecenin ikisini adiosla, birini parafly ile aldım, puanlar yeterli geldi. Eksiye düşemedim:( zaten parafly da 2-3 yüz gibi eksiler beni korkutuyor hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

3 gecenin ikisini adiosla, birini parafly ile aldım, puanlar yeterli geldi. Eksiye düşemedim:( zaten parafly da 2-3 yüz gibi eksiler beni korkutuyor hocam.

Bisey olmaz zamaninda -800 dum suanda 1300 artidayim ama hala parafda -200 u kapatamadim bgn sonu yaptim 40 la -160 a dustum

• mtasova kullanıcısına yanıt
    Adiosla eksi sorun değil de parafly da korkutuyor. Kampanya yapmama olasılığı diğerlerinden daha çok.

• öğrenciye parafcart veriliyor mu?
  • dostlar passolig yüklemesi yapsam kabul eder mi?

• maydoganlar1156 kullanıcısına yanıt
    Etmez

• adiosta kac puan kac tl olarak sayildi hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infest06 -- 22 Ekim 2015; 7:37:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musab

öğrenciye parafcart veriliyor mu?

Hayır

• parafly anakonusu nerde acaba gidip parafly çıkardım bu ay kliksa kampanyasına dahil edilmedi.. ilk yıl aidat var mı? vs. bilgi almam lazım bu kampanyadan yararlanıp parafly kapatıp paraf çıkartsam sıkıntı çıkar mı??
  • Ya puan kazanıyoruz ama nerelerde harcıyorsunuz bu puanları? Ben hızlıal'dan başka harcayacak yer bulamıyorum.

Carrefour, Kipa, Migros bunlarda geçiyor mu paraf para?
  • çoğumuz eksi puan da ...
    onları kapatıyoruz...
    yada kazananlar hemen seyahat hattında kullanıyor, benzin alacak olsak bu karta gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigovic

parafly anakonusu nerde acaba gidip parafly çıkardım bu ay kliksa kampanyasına dahil edilmedi.. ilk yıl aidat var mı? vs. bilgi almam lazım bu kampanyadan yararlanıp parafly kapatıp paraf çıkartsam sıkıntı çıkar mı??

Konu kapatıldı. Lİnki:http://forum.donanimhaber.com/m_76207854/f_//tm.htm#76207854
  • Katsayılar düştükten sonra hemen hemen hiç kullanmamıştım kartı. Avans puanları kapatmak için kampanyaya katılayım dedim Migrostan 109 Tl'lik hediye kart yüklemesi yaptım. Parafüstü kampanyasından herhangi bir indirim yansımadı dönemiçi işlemlerime. Daha önceden mesaj geliyordu hemen anında indirim yapıldığına dair. Kampanyalar birleşmediği için mi indirim yansımamış olabilir yoksa daha sonra mı yansıyor bilen var mı?
    Bir de migros hediye karta yüklendiğim paraları daha sonra Paypal karta aktarabir miyim,deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
  • fcnet kullanıcısına yanıt
    Hocam ben adese den 109 tl lik işlem yaptım. özellikle paraf posundan geçmeleri gerektiğini belirttim. hem 9 tl iade aldım hem de parafpara yağmuru geçerli oldu.
  • Migrosun kasalarindaki bazı poslarda paraf tanimli değil benzer olay 2 farklı migrosta başıma geldi.Kartı verirken paraf posundan geçmelerini soyleyin. kasada yoksa eger baska kasaya yönlendirirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadbul -- 22 Ekim 2015; 15:05:28 >
  • fcnet kullanıcısına yanıt
    Malesef hedimyem karttan paypala yükleme olmuyor.birkaç defa farklı kasiyerlere denettirdim.paypal ödeme seçeneklerinde hediywm kart yokmuş.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.