Şimdi Ara

Paraf'tan Yeni Yıl Kampanyası (70 TL ParafPara) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
27
Favori
34.100
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • watsons.com.tr sektör bilgisi ne geçiyor arkadaşlar? bu 70lik parafa uymadı galiba?
  • Bu kampanya da aslında iyi değil ama Maximum, Bonus, World ve Axess adeta uyudu yıl sonu kampanyasında. Geçen sene hepsi birbiriyle yarışıyordu. Diğerlerinde hiçbir şey yok! Yakıt kampanyası bile yok Maximum dışında.
  • ahmet0691 A kullanıcısına yanıt
    Dostum şaka mısın? Bunu internete bağlanma ile ne alakası var? Ki ben yaşadığım bir tecrübeyi buraya aktardım. Axess ile hepsiburadan alışveriş yapınca sektör bilgisi elektronik olmuyor. Diğer sektör bilgisi başlığı altında geçiyor. Yorumları iyi takip etseydin alt yorumda ekran görüntüsü de vardı. Yukarıdaki mesajları bi daha oku.

Not: 2000 den beri internetim var. Yaşını bilmem ama bilir misin zamanında 56 k Modem vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arlanmazz kullanıcısına yanıt
    Asıl sen şaka mısın? 2000 den beri internetin olduğunu söylüyorsun ama hepsiburadanın (senin internetin bağlandığı yıllardaki adı infoshop biz o zaman infoshoptan alışveriş yapıyorduk ) tüm kredi kartlarında elektronik geçtiğini bilmiyorsun. Akbank mobil uygulamaya bakmayacaksın, gerçek uygulanan prosedüre bakacaksın.

* İçinde elektronik geçmeyen bir axes kampanyasında hepsiburada dan bir alışveriş yap bakalım kampanya ya dahil oluyor musun olmuyor musun? Ben yıllardır hepsiburada dan alışveriş yaparım elektronik dışı kampanyalarda axes hepsiburadayı kampanyaya dahil etmemiştir.

** Yaşımı merak ediyorsan yukarıda yazdıklarımı okursan anlarsın. Ben sürekli bu forumdayım, sürekli sıcak fırsatları takip ederim. Sen kalkmışsın cep görüntüsünü atıyorsun, sonra elektronik görünmüyor diyorsun ne söylemeye çalışıyorsun, elektronik değil mi diyorsun orası da anlaşılır değil. Ondan sonra kalmışsın, ben eskiyim, sen yenisin tavırları.... Birader sen o yoldan giderken biz geliyorduk.

Bu arada ilk modemim de rockwell conexant ikide bir hattan düşüyordu. Sonraki aldığım 56k. idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet0691 -- 3 Aralık 2018; 18:58:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: necmettin44

Bu mesaj silindi.
    olsa bile pahalı hocam.
  • englishhome olmuyor.
  • Arkadaşlar yorumları da okudum ama biraz atışma vari olduğu için tam anlayamadım.

Mesela ben hbden sarıkız alsam bunu kampanyadan sayar mı, deneyen olduysa veya daha önce yapmış olan varsa Bilgi verirse tşk ederim

• e-bebek olumlu
  • RyuKeeN kullanıcısına yanıt
    Denendi,olumlu.
    N11 ve Hepsiburada dahil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • * Hepsiburada, n11, trendyol dahil. Ayrıca bu siteler paraf üye işyeri olduğu için paraf günüm indiriminden yararlanılabilir. ( Paraf ekstra puan tavsiye etmem çünkü gelen puan çok az ama indirim olarak yararlanılırsa 20 TL. de oradan gelir.)
    * Gittigidiyor da dahil olur. Ancak paraf üye işyeri olmadığı için ekstra olarak paraf günüm kampanyasından yararlanamazsınız.
  • aynı gün aynı işyeri dahildir inşallah

300 300 yaparız

• Amazondan alisveris yaptim. Maalesef olmadı.

• Acaba market kampanyası gelir mi ki extra bir kamp 7X100 E =80 TL PARAF PUAN vb.
  • ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    Herkes pusuya yattı. Kombo bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 4 Aralık 2018; 9:26:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet0691

* Hepsiburada, n11, trendyol dahil. Ayrıca bu siteler paraf üye işyeri olduğu için paraf günüm indiriminden yararlanılabilir. ( Paraf ekstra puan tavsiye etmem çünkü gelen puan çok az ama indirim olarak yararlanılırsa 20 TL. de oradan gelir.)
    * Gittigidiyor da dahil olur. Ancak paraf üye işyeri olmadığı için ekstra olarak paraf günüm kampanyasından yararlanamazsınız.
    Yalniz parafly ile katilanlar uçak bileti vb aldığı için puanlar katli olarak kullanilabiliyor.O yüzden puan da mantıklı parafly kullananlar için. 20 paraf puani ucak bileti aliminda 40 lira olarak kullaniliyor.

• onur1155 kullanıcısına yanıt
    Bir kampanyada sitenin birisi 0 (sıfır) puan veriyordu puan tercih edenlere hiç puan gelmemişti, o yüzden yazdım. Parafly kullanmadığım için bilmiyorum, o konuya çok uzağım.
  • paraf günüm olmuş fakat bu kampanyaya geçmemiş amazon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spoiler4all -- 4 Aralık 2018; 23:24:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

Acaba market kampanyası gelir mi ki extra bir kamp 7X100 E =80 TL PARAF PUAN vb.
    bu kampanyaya market zaten dahil olduğu için ayrıca bir market kampanyası yapmazlar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.