Şimdi Ara

PARAF SANAL KART KAMPANYASI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
21
Favori
19.744
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    sonu daha farklı bir numaraydı 3. denemede numaraya baktım burda arkadaşın yazdığını görünce, güncelleme yaptılar sözde düzeltildiğinde mesajla haber verilecekmiş
  • çinden alışveriş yaptım. kazandınız mesajı geldi ama 3-4 gün oldu bir yansıma olmadı. ülke içi alışverişlerde sorun yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin_66

100 liranın altına düşmediği için sorun olmaz

Teşekürler cevap için.inş öle olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada kastedilen bir sanal kart ile 100 lira puan kazandıktan sonra o sanal kartı iptal edip yeni bir kart açarak 100 lira daha kazanılamaz demek. Yoksa kampanyanın ortasında olası tüm puanları kazanmadan iptal edilirse kazanılabilir. Yaptığım işlemi söylüyorum yalan mı söyleyeceğim. Müşteri hizmetlerini aradım, limit problemini söyledim kapatıp açalım dedi, kampanyanın devam edip etmeyeceğini sordum eder dedi ve kartı kapattı, ben de yenisi açtım ve 10 lira indirim geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dividend

Burada kastedilen bir sanal kart ile 100 lira puan kazandıktan sonra o sanal kartı iptal edip yeni bir kart açarak 100 lira daha kazanılamaz demek. Yoksa kampanyanın ortasında olası tüm puanları kazanmadan iptal edilirse kazanılabilir. Yaptığım işlemi söylüyorum yalan mı söyleyeceğim. Müşteri hizmetlerini aradım, limit problemini söyledim kapatıp açalım dedi, kampanyanın devam edip etmeyeceğini sordum eder dedi ve kartı kapattı, ben de yenisi açtım ve 10 lira indirim geldi.

önce bir sakin ol, sana yalancı diyen oldu mu. yazdığım mesajı anlamaya çalış; gardını al tongaya düşme diye yazdım, müşteri hiz ile görüştüğümde sanal kartı bugün iptal edersek 24 saat geçmesi gerekiyor dedi kampanyadan faydalanmak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Fussy

sonu daha farklı bir numaraydı 3. denemede numaraya baktım burda arkadaşın yazdığını görünce, güncelleme yaptılar sözde düzeltildiğinde mesajla haber verilecekmiş

benimde 3510la biten bi numaraya gidiyor. Kayıt açtırdık bakalım ne zaman düzeltirler.
  • İgdasın sitesinde doğalgaz faturası ödedim kabul etti.

• kartal_.1987 kullanıcısına yanıt
    Sorunum çözüldü mü. Evdeki bir sanal kartin 3d şifresi bilinmedik bir numaraya gidiyor. Ne salak bir sistemi var bu bankanın ya.. kampanyaları olmasa hiç çalışmam bu banka ile..

• mkaydi M kullanıcısına yanıt
    2 gun sonra cozuldu hocam su an sorun yok.

• www.evidea.com sitesinden yapılan alışverişi, aracı ödeme kuruluşu (E/iyzico İSTANBUL) var diyerek kabul etmedi...
  • arkadaslar konuda bulamadım erteleme kapmanyasına da katılmıştım sanaldan 3 gün üst üste işlem yaptım 10tl kazandınız mesajları geldi ama işlemler dönem içine ertleme oldugundan yansımıyor, haliyle indirimde yansımıyor

ne yapmam gerek, yada indirim hesap kesim zamanında mı yansıyacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandal07

arkadaslar konuda bulamadım erteleme kapmanyasına da katılmıştım sanaldan 3 gün üst üste işlem yaptım 10tl kazandınız mesajları geldi ama işlemler dönem içine ertleme oldugundan yansımıyor, haliyle indirimde yansımıyor

ne yapmam gerek, yada indirim hesap kesim zamanında mı yansıyacak

Aynı durum benim için de söz konusu. Bu sorunun cevabını bilen var mı?

• noirdesire N kullanıcısına yanıt
    3.günden sonra yansımaya başladı hocam
  • gandal07 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• Yapı Kredi ödeme merkezinden yapılan ödemeler dahil oluyor mu? Deneyen var mı?

• kpss ücreti ödedim sanal karta dahil oldu şaka gibi resmen.bu ay hem 70 i hemde sanal karttan 80 lira aldım üstüne harcamalardan da parafpara geldi.ilk defa kullanıyorum baya iyiymiş bu paraf.
  • noirdesire N kullanıcısına yanıt
    oluyor hemen öde. kampanya süresi dolmak üzere.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.