Şimdi Ara

PARAF SANAL KART KAMPANYASI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
21
Favori
19.741
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Otomatik ödemeyi test etme şansım olmadı. Enerjisanın sitesinden ödedim. Kesinti, komisyon yok. Taahhüt yoksa talimatı iptal edebilirsin. Son ödeme tarihinden sonra yine verirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar internet şubede bu kampanya için hedef kaç görünüyor? Bende 2 gözüküyor ve 3. alışveriş de dahil demesine rağmen hedefin 2 yazmasına kıllandım. Sizde durum ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: projist

Arkadaşlar internet şubede bu kampanya için hedef kaç görünüyor? Bende 2 gözüküyor ve 3. alışveriş de dahil demesine rağmen hedefin 2 yazmasına kıllandım. Sizde durum ne?

En az 2 yapılması gerektiği için öyledir.

Zira 100 TL'ye kadar indirim diyor, yani 11 kere alışveriş yapılabilir kampanya dahilinde.
  • İzmirgaz faturasını ödedim sanala dahil olmadı bahara oldu.

• sanalla dun yapılan işlemler taksite boldugu için gelecek donem taksitlerde gorunuyor ancak

7 mart işlemler yapıldı

8 mart bekleyen prov da yok..donemiçi de yok

10 indirim sms geldi ama ekstre de yarın mı gorunuyor

parafgunum de bır gun sonra gorunurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: laiklikforever

quote:

Orijinalden alıntı: projist

Arkadaşlar internet şubede bu kampanya için hedef kaç görünüyor? Bende 2 gözüküyor ve 3. alışveriş de dahil demesine rağmen hedefin 2 yazmasına kıllandım. Sizde durum ne?

En az 2 yapılması gerektiği için öyledir.

Zira 100 TL'ye kadar indirim diyor, yani 11 kere alışveriş yapılabilir kampanya dahilinde.

Tamamdır, çok teşekkürler.

• Ortak marketim fatura ödeme sanal kart kampanyasına dahil olmadı, ödeme kuruluşu olarak geçiyor sanırım. Fatura ödemeleri kuruluşlardan yapıldığında kampanya dışı.
  • Arkadaşlar "bir" sitede aşağıdaki ödeme seçeneklerinden en üsttekini seçip sanal kartla ödeme yapmaya çalışıyorum ancak onay vermiyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Altta bir tane daha seçenek var tek çekim olarak onu denemedim. Ne yapmalı?

PARAF SANAL KART KAMPANYASI
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Arkadaşlar "bir" sitede aşağıdaki ödeme seçeneklerinden en üsttekini seçip sanal kartla ödeme yapmaya çalışıyorum ancak onay vermiyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Altta bir tane daha seçenek var tek çekim olarak onu denemedim. Ne yapmalı?

Edit: Mesajım biraz karışık ve yanlış oldu o sebeple sildim. Altta TylerD gerekli bilgiyi vermiş. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SouthhPark -- 10 Mart 2017; 10:48:40 >

• SouthhPark kullanıcısına yanıt
    Üstteki güvenli ödeme kampanyaya dahil değil, en alttaki dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TylerD.

Üstteki güvenli ödeme kampanyaya dahil değil, en alttaki dahil.

Onu seçtim şimdi de bu hatayı verdi. Sanal kartta yeterli limit var. Telefona 3D şifresi de geliyor. Yani kart bilgileri de doğru.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilecerme -- 10 Mart 2017; 11:20:37 >

• kilecerme kullanıcısına yanıt
    Telefona sms gelmesi tüm kart bilgilerinin doğru olduğu anlamına gelmez, son kullanım tarihi ya da cvv kodu hatalı olabilir.
    Ben sanal kartla her iki seçenekten de alışveriş yaptım , en alttaki seçenekten ilerleyip Halkbank'ı seçtim kampanyaya dahil oldu.
  • AliExpress geçerli denedim oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • parafgünüm ile birleşmiyor bilginiz olsun hangi ödül fazla ise o geçerli oluyor

• sanal kart oluşturdum, hemen mesaj gönderdim, bir gün beklemeden kampanyaya dahil oldum, alışveriş yapsam sorun çıkar mı acaba, hem sms geldi, hem internet bankacılığında katıldığım bilgisi var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih06

sanal kart oluşturdum, hemen mesaj gönderdim, bir gün beklemeden kampanyaya dahil oldum, alışveriş yapsam sorun çıkar mı acaba, hem sms geldi, hem internet bankacılığında katıldığım bilgisi var

internette gozukuyorsa sıkıntı yok hemen alışveriş yapabilirsiniz lakin ilk 100 tl üzeri alışverişde indirim vermiyor ondan sonraki her 100 alışverişte geçerli kampanya belki dikkatinden kaçanlar olmuştur söyleyeyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jonathanlivinston

İninal geçerli, KYK ödemeleri vergi dairesinden sitesinden ödeme de geçerli

Hocam sanal ininal kartla internet vergi dairesinde ödeme yapılabiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

quote:

İninal kart ile vergi dairesinden ödeme yapılamıyor hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delpiero68

quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

quote:

İninal kart ile vergi dairesinden ödeme yapılamıyor hocam.

Sagolasin hocam..

• RID_ONE_54 R kullanıcısına yanıt
    Ben ilk sanal alışverişimi, bahar kampanyası + paraf günüm indirimi kullanmak için yaptım. Sanal kart kampanyasının ilki olarak sayıldı zaten ilkinde indirim yok. diğerlerini almaya devam ediyorum şimdi. Kullanmayanlar bu sıra ile işlem yapsınlar. 2. ve sonraki sanal işlemlerde parafgünüm ile çakışırsa sanal kart indirimi alınamaz.Sizin dediğiniz gibi hangi ödül fazla ise o geçerli olur.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.