Şimdi Ara

paraf+parafly taksitli 100 Tl alışverişe 10 tl parafpara(BİTTİ)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
46
Cevap
18
Favori
2.219
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> paraf+parafly taksitli 100 Tl alışverişe 10 tl parafpara(BİTTİ)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    19 Mesaj
    Arkadaşlar taksitle altın alınabilecek internet sitesi var mı? Yağmur kampanyasıyla birleştirip on kez alım yapsak birer gramdan her alımda ortalama 15 lira puan gelir.

Cephaneci.com var hocam. Onun haricinde nadirgold, grams, maygold, n11, gittigidiyor gibi siteler var. Cephaneci posu oldugunu bildigim yerler cephaneci ve nadirgold.
    |
    |
    seymetu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ITX PC : Ryzen 1600 AF|| Asrock Fatal1ty B450 Gaming ITX || 16 GB Crucial Ballistix || Ekran kartı || Monitor ||Sabrent Rocket 1TB || Silverstone SG13B || Silverstone SST-PF120-ARGB || XPG Core Reactor 750 || Asus Tuf Gaming K5 Klavye || Fare ||Corsair MM300 Pad

Oyun Konsolu : PS4 Pro (CUH 7216B) || Ev Sineması :LG PF1000UT UST Projektör, Specta 120" Motorlu Perde ve LG SH3B Soundbar
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    Kuyum sektöründe 2 taksite pos cihazından +2 veriyor, bu kampanya şartını sağlar mı acaba, yoksa direk 3 taksit mi olması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Kampanyaya katılım mesajı attım akşam da e bebekten alışveriş yapacağım ama katılıma dair cevap smsi gelmedi 1-2 saattir. Sistemde bir problem var sanırım.

internet bankacılığından katılımınızın onaylanıp onaylanmadığını kontrol edebilirsiniz hocam.
    |
    |
    SouthhPark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

Hem Paraf posu olacak hem de en az 3 taksit, zor cidden

Paraf posu olmazsa taksit yapamaz zaten.

Biliyorum.

Sıkıntı hem paraf posu kullanma zorunluluğu hem de taksitli alışveriş olma zorunluluğu demek istedim.
    |
    |
    Enginturaman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gelen İndirim ve Puanlar

1- Küsürat uçtu.
    2- 25 TL Paraf para kazandım.
    3- Paraf yağmurundan puan geldi.

Gelmeyen İndirim ve Puanlar

1- Paraf günümden puan gelmedi, küsürattan indirim geldiği için.
    2- Taksit kampanyasından yararlanamadım çünkü e-bebek ürünlerde 2 taksit yapıyor, kalan taksitleri + olarak veriyor.
    Kasiyere +2 yap dedim, yaptı ama sadece 2 ye bölmüş. Sanırım + taksit olunca 4 bile olsa yararlanamayacaktım. Ama orası kaçtı.

E-bebekte + olarak 3 ve üzeri taksit yaptırabilen olursa kampanya şartı sağlanıyor mu belirtirse sevinirim.

Orijinalden alıntı: SouthhPark

Dün E-bebekten alışveriş yaptım, 159 küsür.

Gelen İndirim ve Puanlar

1- Küsürat uçtu.
    2- 25 TL Paraf para kazandım.
    3- Paraf yağmurundan puan geldi.

Gelmeyen İndirim ve Puanlar

1- Paraf günümden puan gelmedi, küsürattan indirim geldiği için.
    2- Taksit kampanyasından yararlanamadım çünkü e-bebek ürünlerde 2 taksit yapıyor, kalan taksitleri + olarak veriyor.
    Kasiyere +2 yap dedim, yaptı ama sadece 2 ye bölmüş. Sanırım + taksit olunca 4 bile olsa yararlanamayacaktım. Ama orası kaçtı.

E-bebekte + olarak 3 ve üzeri taksit yaptırabilen olursa kampanya şartı sağlanıyor mu belirtirse sevinirim.

Kampanya geçti ama konuya Yen'i bakıyorum. 3 taksit olmuyor. Hiçbir şekilde.
    |
    |

• Yarbay
    2766 Mesaj
    Sanal kart için ayrıca mesaj göndermeye gerek var mı yoksa bağlı olduğu asıl kart kampanyaya katıldığı zaman otomatik olarak sanal kart da kampanyalara dahil olmuş oluyor mu acaba?
    ITX PC : Ryzen 1600 AF|| Asrock Fatal1ty B450 Gaming ITX || 16 GB Crucial Ballistix || Ekran kartı || Monitor ||Sabrent Rocket 1TB || Silverstone SG13B || Silverstone SST-PF120-ARGB || XPG Core Reactor 750 || Asus Tuf Gaming K5 Klavye || Fare ||Corsair MM300 Pad

Oyun Konsolu : PS4 Pro (CUH 7216B) || Ev Sineması :LG PF1000UT UST Projektör, Specta 120" Motorlu Perde ve LG SH3B Soundbar
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    32 Not
    LCW 4 TAKSİT 127.5 TL

10 / 7.5 / 6 tl kazanım oldu.

|
    |
  • Çavuş
    77 Mesaj

otomatik dahil hocam
    |
    |
    oup59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

tesekkurler.
    |
    |
    bérkay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    345 Mesaj
    THY uçak bileti aldım. Arkadaşlar bu gibi kampanyalarda taksitle hesabımıza çek alarak veya alışveriş iptali ile para yükleyip sonra bunları birleştirip altın'da kullanabileceğimiz bir site yok mu? Mesela kitapyurdu'nda alışverişin bir kısmını iptal edince çeke dönüştürebiliyorsunuz.

Ey İnsanlar! Rabbinize karşı gelmekten sakının. Ne babanın evlâdı, ne evlâdın babası nâmına bir şey ödeyemeyeceği günden çekinin. Bilin ki, Allah'ın verdiği söz gerçektir. Sakın dünya hayatı sizi aldatmasın ve şeytan, Allah'ın affına güvendirerek sizi kandırmasın.
    Lokmân : 33
  • Yarbay
    2766 Mesaj

Kredi kartinizdaki puanlari turna.com'da biriktirebilirsiniz. Parafly puanlari icin anlamli degil.Sonucta katsayili kullaniliyor ama paraf puanlari veya seyahat hattinda gecmeyen puanlari oraya aktarabilirsiniz. Ben oyle yapiyorum. Bilet de aldim o siteden birkac kez.
    |
    |
    abdullah345 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

hizlial a yüklersek. son kullanım tarihi geçince geri iade etsek ne olur deneyen varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    oup59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2766 Mesaj

Gold grubunun durumundan sonra Hizlial hic kullanmadim hocam. Ben kullanmayacagim puanlari Turna.com'a yukluyorum.
    |
    |
    y2101 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    1 Mesaj
    Kampanya bugün de geçerli mi?

Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.