Şimdi Ara

Paraf İspark Kampanyası (150 TL Alışverişe 1 Adet Ücretsiz Parklanma) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
24
Favori
36.702
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lucca

quote:

Orijinalden alıntı: Hakaik

quote:

Orijinalden alıntı: Lucca

quote:

Plakanizi Parafa tanimlama yaptiysaniz alisveris sonrasi mesaj gelecek telefonunuza. Kartin kimin adina oldugu onemli degil.
    Otoparka arabayi birakinca isbank gorevlisine Paraf kampanyam var demeniz yeterli.
    Not:Bariyerli yerlerde girmeden once soyleyiniz yoksa hesap odettirmek isteyebilirler.

Ben 100 tl lik alışevriş yaptım ama telefona 1 hakkınız var diye msj gelmedi. Gelmesi mi gerekiyordu. Sadece plakayı ilk tanımlattığımızda tebrikler kampanyaya katılımınız alındı diye msj gelmişti.

Bana mesaj geldi hatta kullandığınız zamanda mesaj gelecek.
    Alışverişiniz provizyon şeklinde çekim yapılmışsa mesaj gelmemiş olabilir İnternet bankacılığından veya telefonla arayıp kontrol edebilirsiniz.
    Not: Bu arada ücretsiz otopark hakları devredilmiyor. Yani 28 martta harcama yaptıysanız 31 martta kullanım hakkınız sona ermiş olacak.

provizyon şeklinde yapılsa da eninde sonunda geçmiyor mu harcamalara?

Provizyon hesaba geçiyor ama mesaj geliyor mu onu tam bilmiyorum.
    Müşteri hizmetleri daha detaylı bilgi verir diye düşünüyorum.

• bu kampanyanın belirlenmiş bir süresi varmı?
  • Son süre belirtilmemiş.

Bu arada bugün 600 TL lik bir işlem yaptım fakat bana da mesaj gelmedi.
    Ardından Limit Arttırım talebi için müşteri hizmetlerini aradım ispark kampanyasını da sorgulattım.
    Kontrol ettikten geçerli dedi sonra da mesaj geldi telefonuma 4 Adet ücretsiz hakkınız tanımlanmıştır diye.
  • Eşimin paraf kartı ile yine eşimin telefonundan kendi aracımın plakasını kayıt ettirdim. Eşimin telefonuna msj geldi 1 hakkınız var diye. Şimdi ben aracımla isparka gidince görevliye 1 hakkım var dediğimde benden neler talep edecek? kredi kartı ve kimlik bilgileri sorguluyorlar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tripotamo

Eşimin paraf kartı ile yine eşimin telefonundan kendi aracımın plakasını kayıt ettirdim. Eşimin telefonuna msj geldi 1 hakkınız var diye. Şimdi ben aracımla isparka gidince görevliye 1 hakkım var dediğimde benden neler talep edecek? kredi kartı ve kimlik bilgileri sorguluyorlar mı ?

Sizden plaka haricinde hicbir bilgi talep etmeyecek.
    Sadece otoparka park ederken ispark gorevlisine benim paraf kampanyam var demeniz yeterli.
    Gorevli sisteme girince kampanya kullanimi ile ilgili sms gelecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecen gun Halk Bank dialogdan aradilar kampanya memnuniyeti icin
    Bende bir problem yok ama her 100 TL yerine 50 TL olsa daha iyi olur dedim.

Birde THY de hic olmazsa yolcu ugurlamak icin 2 saat olsa super olur diyemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Off yanlış mı okuyorum acaba! Sadece 100 TL lik harcamaya aylık 20 kez ispark hakkı, doğru mu? Kampanya değişmiş galiba?

İSPARK Kampanyası Katılım Detayları

Kampanyaya SMS ile katılım sağlanmalıdır.
    Katılım SMS’ i, kart sahibinin Halkbank’ ta kayıtlı olan cep telefonundan gönderilmelidir.
    Kampanyaya bir defa SMS ile katılım yeterlidir.
    Kampanyaya katılım için gönderilen SMS’ te belirtilen kredi kartı ile harcama yapıldığı takdirde kampanyadan yararlanılabilir.
    Katılım sonrasında, tek seferde yapılacak 100 TL tutarındaki alışveriş işlemi için anında 20 adet ücretsiz parklanma hakkı kazanılacaktır.
    Ücretsiz parklanma hakkından yararlanmak için, kampanyadan yararlanılmak istendiği parklanmadan önce İSPARK görevlisine iletilmelidir.
    Bir müşteri bir plaka numarası ile kampanyaya katılabilir.
    İSPARK’a ait yol üstü otoparklarda 0-2 saat, açık ve katlı otoparklarda 0-3 saat, Sabiha Gökçen İSPARK otoparkında ise 48 saat ücretsiz parklanma hakkı verilecektir. Süre aşımı durumunda, müşterilerimiz İspark standart tarifeleri üzerinden ücretlendirileceklerdir.
    Bir ayda kazanılabilecek maksimum ücretsiz park hakkı 20’dir.Kazanılan parklanma hediyeleri, ayın 1’i ile 31’i arasında kullanılabilecek olup, kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmeyecektir. Bir sonraki ay, yeniden ücretsiz parklanma hediyesi kazanabilmek için, ilgili ay içerisinde kampanya kriterlerine uyan yeni bir işlem gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
    Kampanyadan bireysel kredi kartlar yararlanabilir. Ek kartlar kampanya kapsamı dışındadır.
    Kampanyaya kayıt yapılan kartın iptal edilmesi durumunda, kart aynı gün içinde yenilenmezse, kayıt iptal edilir. Yenilenen kart ile tekrar SMS gönderilerek kayıt olunması gerekir.
    Parafpara kullanımları, nakit avans işlemleri, kredi kartından kira,eğitim aidat ödemeleri dahil talimatlı işlemler kampanya kapsamı dışındadır.
    Kampanya, Çağlayan Adliye otoparkı ve Kartal Adliye otoparkları dışındaki tüm İSPARK otoparklarında geçerlidir.

• quote:

quote:

Eşimin paraf kartı ile yine eşimin telefonundan kendi aracımın plakasını kayıt ettirdim. Eşimin telefonuna msj geldi 1 hakkınız var diye. Şimdi ben aracımla isparka gidince görevliye 1 hakkım var dediğimde benden neler talep edecek? kredi kartı ve kimlik bilgileri sorguluyorlar mı ?

Sadece otoparka park ederken ispark gorevlisine benim paraf kampanyam var demeniz yeterli.

o zaman şöyle anlıyorum ben. İndirim doğrudan plakaya tanımlanıyor ve görevli plakayı girince sistemde plakaya tnaımlı indirimi görüyor.Benden de ne kimlik ne de paraf kart talebinde bulunuyor. Doğru muyum ?

• Ana mesajı güncelledim.
    Evet değişmiş park sayısı 20 ye çıkarılmış daha iyi olmuş
  • quote:

quote:

quote:

o zaman şöyle anlıyorum ben. İndirim doğrudan plakaya tanımlanıyor ve görevli plakayı girince sistemde plakaya tnaımlı indirimi görüyor.Benden de ne kimlik ne de paraf kart talebinde bulunuyor. Doğru muyum ?

Evet doğru sizden bir belge istemiyor.
    Yani aracı başkası park etse bile sadece görevliye hatırlatmanız gerekli Paraf kampanyası diye yoksa direk para girişi oluyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakaik -- 16 Mayıs 2013; 1:10:51 >

• quote:

Ana mesajı güncelledim.
    Evet değişmiş park sayısı 20 ye çıkarılmış daha iyi olmuş

bunda hata olmalı. ayda max 20 dir muhtemelen o. Yoksa tek bir 100 tl lik harcamaya 20 park fırsatı sunmaları uçuk olur.
  • teşekkür hakaik.
  • Plaka tanımlı olduğundan görevliye ispark kampanyasından faydalanacağım diyorsunuz.Elindeki makinaya plakanızı girip kampanyadan faydalanacak diye işaretliyor.Kart falan göstermenize gerek yok
  • Kampanya ana sayfada yer alan pop-up mesajda 20 olarak yanlış yazılmış fakat linkte yer alan sayfada daha değişiklik yok. Bekleyip göreceğiz ama anladığım 4 olan aylık limiti 20'ye çıkardılar..

Katılım sonrasında, tek seferde yapılacak her 100 TL tutarındaki alışveriş işlemi için anında birer ücretsiz parklanma hakkı kazanılacaktır.
    Ücretsiz parklanma hakkından yararlanmak için, kampanyadan yararlanılmak istendiği İSPARK görevlisine iletilmelidir.
    Uygun kriterleri taşıyan Halkbank kredi kartı sahipleri, İSPARK anlaşmalı otoparklarında araçlarını ücretsiz park etmeleri için ayda en fazla 4 defa parklanma hediyesi kazanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -YağmurAdam- -- 16 Mayıs 2013; 10:19:18 >
  • Peki Sabihadaki 48 saat limitini, 4 adet hak kazanarak toplam 8 güne çıkarabiliyor muyuz? Tecrübe eden oldu mu?
  • quote:

Peki Sabihadaki 48 saat limitini, 4 adet hak kazanarak toplam 8 güne çıkarabiliyor muyuz? Tecrübe eden oldu mu?

Bu aralar Pegasus ucuz günübirlik git gel yapmadığımdan tecrübe edemedim
    Ama sanırım oradaki görevliden rica etmeniz lazım süre bitince 2. hak için giriş - çıkış yazması gereklidir diye düşünüyorum.

20 parklanma dediğiniz gibi yanlış olabilir İnternet Bankacılığından da baktım.
    "Kampanya kapsamında tek seferde gerçekleştirilecek 100 TL 'lik alışverişinize 20 adet İSPARK ücretsiz parklanma fırsatı"
    diye yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakaik -- 16 Mayıs 2013; 17:33:03 >

• Her ay katılım mesajı göndermek gerekiyor mu? yoksa tek bir sefer gönderdikten sonra her ay 100 tl üzeri alışverişe otomatikman mı tanımlanıyor
  • Sadece 1 kere SMS gönderince her ay otomatik kampanya yenileniyor.
  • tşkler yanıt için
  • Kampanya manyak olmuş. 100 TL harcamaya neredeyse 200 TL lik bedava işpark.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.