Şimdi Ara

Paraf İspark Kampanyası (150 TL Alışverişe 1 Adet Ücretsiz Parklanma) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
24
Favori
36.701
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş yanlışlıkla plakayı yanlış girdik yolladık. Düzeltmek için başvuruda bulundum. Biz sizi arayacğız dediler. Hala arayacaklar bekliyorum.
  • Dün gece Beşiktaş Sahilde isparka aracımı park ettim.
    Mesaj geldi "ISPARK kampanyasi kapsaminda bu ay kazandiginiz parklanma hakkinizdan 17 kalmistir. Kullanilmayan haklar, sonraki aya devredilmeyecektir.www.parafcard.com.tr"
    Demek 100 TL ye ayda 20 hak doğru oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakaik

Dün gece Beşiktaş Sahilde isparka aracımı park ettim.
    Mesaj geldi "ISPARK kampanyasi kapsaminda bu ay kazandiginiz parklanma hakkinizdan 17 kalmistir. Kullanilmayan haklar, sonraki aya devredilmeyecektir.www.parafcard.com.tr"
    Demek 100 TL ye ayda 20 hak doğru oluyor

Doğru hocam radyo reklamlarında da 20 hak diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tripotamo

quote:

quote:

Peki Sabihadaki 48 saat limitini, 4 adet hak kazanarak toplam 8 güne çıkarabiliyor muyuz? Tecrübe eden oldu mu?

Bu aralar Pegasus ucuz günübirlik git gel yapmadığımdan tecrübe edemedim
    Ama sanırım oradaki görevliden rica etmeniz lazım süre bitince 2. hak için giriş - çıkış yazması gereklidir diye düşünüyorum.

20 parklanma dediğiniz gibi yanlış olabilir İnternet Bankacılığından da baktım.
    "Kampanya kapsamında tek seferde gerçekleştirilecek 100 TL 'lik alışverişinize 20 adet İSPARK ücretsiz parklanma fırsatı"
    diye yazıyor

MH ye bir sorayım bakalım 4 hakkı kullanma meselesini.

Yalnız 100 tl lik alışverişle 20 hak verilme konusu bence kesin hatalı ifade. Mümkün değil yani. ayda max 4 olan hak kazanımı 20 ye çıkarılmış. İnsanlar nasıl da inanabiliyorlar böyle şeylere akıl alır gibi değil. 20 hak verilsin kullanıcı adımı silerim ben bu siteden :)

hocam kullanıcı adını silmemişsin daha
    şaka bir yana paraf bu, normal böyle şeyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 1 Haziran 2013; 2:39:36 >

• Geziparkındaki eyleme gitmek için Perşembe akşam 8 gibi karaköydeki açık otoparka gittim. Mesai saati içinde geçerli olduğunu söyledi bir görevli. Ben de inandım ödedim para. Ama şimdi baktım yok öyle bir ifade.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstkurt -- 1 Haziran 2013; 7:47:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

quote:

quote:

Peki Sabihadaki 48 saat limitini, 4 adet hak kazanarak toplam 8 güne çıkarabiliyor muyuz? Tecrübe eden oldu mu?

Ama sanırım oradaki görevliden rica etmeniz lazım süre bitince 2. hak için giriş - çıkış yazması gereklidir diye düşünüyorum.

"Kampanya kapsamında tek seferde gerçekleştirilecek 100 TL 'lik alışverişinize 20 adet İSPARK ücretsiz parklanma fırsatı"
    diye yazıyor

Yalnız 100 tl lik alışverişle 20 hak verilme konusu bence kesin hatalı ifade. Mümkün değil yani. ayda max 4 olan hak kazanımı 20 ye çıkarılmış. İnsanlar nasıl da inanabiliyorlar böyle şeylere akıl alır gibi değil. 20 hak verilsin kullanıcı adımı silerim ben bu siteden :)

Bayadır konuya bakmıyordum. Aklıma geldi bir bakayım dedim ve ne göreyim :)

Arkadaşlar hepinizden özür diliyorum, tam ters köşe oldum gerçekten. Hala inanamıyorum. Adamlar 1 olan kullanım hakkını 20 ye çıkarmışlar akıl alır gibi değil. Düşünün normalde size 5 tl avantaj sağlarken 100 tl sağlıyor artık :)

yok yaa bir yerde yanlışlık var, geri alırla bu hakkı :)

• 2 sefer deneme şansım oldu ikisinde de kart statüsü uygun değil diye hata verdi makine.Hakkım olmasına rağmen bir türlü kullanamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZodiaK123

2 sefer deneme şansım oldu ikisinde de kart statüsü uygun değil diye hata verdi makine.Hakkım olmasına rağmen bir türlü kullanamadım.

deneme derken?

Benim bildiğim önce sisteme kayıt oluyorsunuz. Msj atarak. Sonrasında yapmanız gereken başka bir şey yok. Plakayı mı kayıt ettiremediniz?
  • quote:

quote:

2 sefer deneme şansım oldu ikisinde de kart statüsü uygun değil diye hata verdi makine.Hakkım olmasına rağmen bir türlü kullanamadım.

deneme derken?

Benim bildiğim önce sisteme kayıt oluyorsunuz. Msj atarak. Sonrasında yapmanız gereken başka bir şey yok. Plakayı mı kayıt ettiremediniz?

ÜCretsiz parkı deneme şansım oldu ancak yine para vermek zorunda kaldık.Plaka kayıtlı cihazdaki yazıyı bizzat görevli okuttu üstüne düşmedim bende.
  • quote:

quote:

quote:

deneme derken?

ÜCretsiz parkı deneme şansım oldu ancak yine para vermek zorunda kaldık.Plaka kayıtlı cihazdaki yazıyı bizzat görevli okuttu üstüne düşmedim bende.

İyi de kart statüsü ne demek. Bu hak sadece platin karta tanımlanmış bir hak değil ki, her paraf kartın dahil olduğu bir kampanya. MH ye sorun bence. tekrar ihtiyacınız olacaktır ne de olsa.

• Valla ben ne bileyim bu bankanın işlerini
    Bu ay içinde tekrar kullanmaya çalışacağım bakalım 3. sefer de aynı şey olursa aricam bu sefer.
  • quote:

Valla ben ne bileyim bu bankanın işlerini
    Bu ay içinde tekrar kullanmaya çalışacağım bakalım 3. sefer de aynı şey olursa aricam bu sefer.

İnternet bankacılığınız varsa girip bakın haklarınıza yoksa müşteri hizmetleriyle görüşün.
    Provizyonda yada tanımlanmamış işlemden ötürü hakkınız yüklenmemiş olabilir.
    Ayrıca bugün 3 Temmuz ay içinde harcama yapmak gerekli unutmayalım
  • quote:

quote:

Valla ben ne bileyim bu bankanın işlerini

İnternet bankacılığınız varsa girip bakın haklarınıza yoksa müşteri hizmetleriyle görüşün.
    Provizyonda yada tanımlanmamış işlemden ötürü hakkınız yüklenmemiş olabilir.
    Ayrıca bugün 3 Temmuz ay içinde harcama yapmak gerekli unutmayalım

Ayın 1 inde 2 tane 100 TL üstü işlemim oldu mesaj da geldi de işte bana denk geldi.Aricam yakın zamanda bakalım.

• Müsadenle 2 sorum olacak dostum;
    1. Sabiha gökçen'de günlük araç park ücreti ne kadar?
    2. Paraf kartınıza yıllık kullanım ücreti yansıtılıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azoss -- 9 Temmuz 2013; 11:19:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azoss

Müsadenle 2 sorum olacak dostum;

1.İspark otoparka parkediyorsunuzhttp://www.ispark.com.tr/Haberler/71/ISPARKa-Park-Et-Ucakla-Devam-Et/130.aspx

2.Yillik kart ucreti bildigim kadariyla alinmiyor. Alinsa bile iptal ederler diye dusunuyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: azoss

Müsadenle 2 sorum olacak dostum;

1.İspark otoparka parkediyorsunuzhttp://www.ispark.com.tr/Haberler/71/ISPARKa-Park-Et-Ucakla-Devam-Et/130.aspx

2.Yillik kart ucreti bildigim kadariyla alinmiyor. Alinsa bile iptal ederler diye dusunuyorum.

Kart ücreti alınmıyor parafın internet sitesinde yazılmış.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

quote:

quote:

diye yazıyor

Bayadır konuya bakmıyordum. Aklıma geldi bir bakayım dedim ve ne göreyim :)

Arkadaşlar hepinizden özür diliyorum, tam ters köşe oldum gerçekten. Hala inanamıyorum. Adamlar 1 olan kullanım hakkını 20 ye çıkarmışlar akıl alır gibi değil. Düşünün normalde size 5 tl avantaj sağlarken 100 tl sağlıyor artık :)

yok yaa bir yerde yanlışlık var, geri alırla bu hakkı :)

Hocam bi zahmet kendini çiziver siteden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha önce kayıt olduğumuz plakayı nasıl değiştiriyoruz *
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucca

Daha önce kayıt olduğumuz plakayı nasıl değiştiriyoruz *

Nasıl olduğunu bilmiyorum fakat sadece kampanyada 1 plaka tanımlı olduğu için ya iptal edilecek tekrar tanımlanacak yada değiştirilecek.
    Müşteri hizmetlerini arayıp bize de bilgi verebilir misiniz?
  • Harcama yaptım sonra mesaj attım cevap yok mesajdan sonra tekrar harcama yaptım yine cevap yok farklı bir cepten mesaj attım telefon kayıtlı değil diye mesaj geldi. Şartları sağlayıp benim gibi katılım mesajı gelmeyen varmı acaba?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.