Şimdi Ara

Paraf ile Hepsiburada da %20 parafpuan (max 100 TL) + 100 TL Hediye Çeki (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.374
Cevap
13
Favori
63.923
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • %20 lafı çok saçma olmuş. en fazla 100 tl kazanılacaksa %20 ,ifadesi tamamıyla bir reklam ve müşteri kandırma taktiği. HB çekleri 1 ay sonrasına atması 2 sefere bölmesi ise yine aynı taktik. Şunu yapsalardı tadından yenmezdi:

1000 Tl alışveri yap 200 tl parafparan olsun harbi %20 olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtnylmz82

quote:

Orijinalden alıntı: voyager_71

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kicgine

MİLLET BENİM KART ÇIKTI AMA GİDİP BANKADAN TESLİM ALMADIM. BU ŞEKİLDE KARTI KULLANMA İMKANIMIZ VAR MI?

Var. Müşteri hizmetleriyle görüş. Kart numaran, son kulanma tarihi ve arkadaki son 3 rakam öğren alışverişi yaparsın...

Bende dediginiz gibi aradım diyologu ama malesef kart bilgilerimi vermedilerKartınızın gelmesini bekleyin dediler...Kart 15 gündür kuryenetde.Bunların yapacagı iş bu kadar... Bu şekilde kart bilgisini müşteri hizmetlerinden alabilen varmı?

Müşteri hizmetleri bana internetten alışveriş yapmak için kartın gelmesini beklemenize gerek yok dediler. Ben de başvuru yaptım. Bu ne tezat şimdi. Kafalarına göre iş yapıyorlar. Tekrar tekrar ara baskı yap bence. Seninle ilgilenen muhtemelen bilmiyor.

2 kez üst üste aradım ve kart numarası ile son kullanma tarihini güç bela alabildim.Ama arkadaki güvenlik numarasını biz göremiyoruz deyip işin içinden çıkıyorlar. Varmı bu güvenlik kodunu bu şekilde ögrenebilen.Arayıp adamları daha fazla meşgul bari etmeyim göremiyorlarsa.

• 252TL lik foto makinası ve h.kartı alınacak , uygun koşullarda alabilecek olan parafçılar varsa eğer beklerim

edit : hediye çeki de alan arkadaşın olacak ( 30 TL sanırım )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 3 Mart 2013; 17:04:52 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

MİLLET BENİM KART ÇIKTI AMA GİDİP BANKADAN TESLİM ALMADIM. BU ŞEKİLDE KARTI KULLANMA İMKANIMIZ VAR MI?

Var. Müşteri hizmetleriyle görüş. Kart numaran, son kulanma tarihi ve arkadaki son 3 rakam öğren alışverişi yaparsın...

Bende dediginiz gibi aradım diyologu ama malesef kart bilgilerimi vermedilerKartınızın gelmesini bekleyin dediler...Kart 15 gündür kuryenetde.Bunların yapacagı iş bu kadar... Bu şekilde kart bilgisini müşteri hizmetlerinden alabilen varmı?

Müşteri hizmetleri bana internetten alışveriş yapmak için kartın gelmesini beklemenize gerek yok dediler. Ben de başvuru yaptım. Bu ne tezat şimdi. Kafalarına göre iş yapıyorlar. Tekrar tekrar ara baskı yap bence. Seninle ilgilenen muhtemelen bilmiyor.

2 kez üst üste aradım ve kart numarası ile son kullanma tarihini güç bela alabildim.Ama arkadaki güvenlik numarasını biz göremiyoruz deyip işin içinden çıkıyorlar. Varmı bu güvenlik kodunu bu şekilde ögrenebilen.Arayıp adamları daha fazla meşgul bari etmeyim göremiyorlarsa.

İnernet sifresi alin sanal kart tanimlayin
    Fikir sadece)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

999 ihtimal var

• iyiyiymiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam internet şubenizi açın ; sanal kart tanımlayın . Ancak öyle olur

• Paraf günü tanımlayıp 30 da ordan almak için ugraşıyorum.Ayrıca ilk defa kullanıcam kartı bunlar sanal kartı dahil etmez falan.Sonra %20 dende olmayalım.Halkbank bu.Ne kadar aksilik varsa bunlarda.
  • Ayrıca internet şubesi işlemleri için birde şubeden normal hesap açmak ve şubeden internet şubesi işlemlerine açtırmak lazım.Malum halkbankda şubeye gitmeden hiçbir işlem gerçekleşmiyor.
  • quote:

Paraf günü tanımlayıp 30 da ordan almak için ugraşıyorum.Ayrıca ilk defa kullanıcam kartı bunlar sanal kartı dahil etmez falan.Sonra %20 dende olmayalım.Halkbank bu.Ne kadar aksilik varsa bunlarda.

Halkbank sağlam bankalardan bence kampanya konusunda. Puanlarımı günü gününe yatırdılar şimdiye kadar. Hiçbir aksilik çıkmadı. En çok Vakıfbank'tan çektim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

http://www.hepsiburada.com/liste/silicon-power-diamond-d05-usb-30-1tb-25-tasinabilir-disk/productDetails.aspx?productId=bd40167&categoryId=100225&navq=categoryid%3d100225%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_secondid%3dbd40167%26fh_lister_pos%3d5%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483646%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483646_3013121%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483646_3013121_100225%257d%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dlister

bu hdd den 3 tane alınca 500 lira falan yapıyo.
    paraf karta 100 lira puan veriyo , 100 lirada çek verince düşersek tanesi 100 e falan geliyo.
    kartı olupta ortaklaşa almak istiyn varsa 125 lira veririm ben.

bende alırım kardeş 1tane.

Ben de almak isterim ama nasıl olacağı hakkında fikriniz var mı?

• Bende 2 adet paraf kartı var.Alacağı ürünün fiyatına göre anlaşıp parasını peşin veririm diyen arkadaşlar iletişime geçebilir.
  • Paraf kartımın kesim tarihi 7 Mart. İpad almak istiyorum ne kadar gelir bana bu acaba?

Erteleme olunca ilk ekstre indiriminden faydalanamam diye düşünüyorum.

Nasıl yapmalıyım?

http://www.hepsiburada.com/liste/apple-ipad-mini-16gb-79-wi-fi-siyah/productDetails.aspx?productId=bd40706&categoryId=3008012
  • ortaklaşa oyuncu klavye mouse seti alacak varsa haber verin arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oKsEAt

Paraf kartımın kesim tarihi 7 Mart. İpad almak istiyorum ne kadar gelir bana bu acaba?

Nasıl yapmalıyım?

http://www.hepsiburada.com/liste/apple-ipad-mini-16gb-79-wi-fi-siyah/productDetails.aspx?productId=bd40706&categoryId=3008012

Erteleme yaparsan ilk ekstreden faydalanamazsın.
    Ipad mini bilkom garantili miacaba ben de düşünüyorum da...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TURKYILMAZ

quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

http://www.hepsiburada.com/liste/silicon-power-diamond-d05-usb-30-1tb-25-tasinabilir-disk/productDetails.aspx?productId=bd40167&categoryId=100225&navq=categoryid%3d100225%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_secondid%3dbd40167%26fh_lister_pos%3d5%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483646%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483646_3013121%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483646_3013121_100225%257d%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dlister

bu hdd den 3 tane alınca 500 lira falan yapıyo.
    paraf karta 100 lira puan veriyo , 100 lirada çek verince düşersek tanesi 100 e falan geliyo.
    kartı olupta ortaklaşa almak istiyn varsa 125 lira veririm ben.

bende alırım kardeş 1tane.

Ben de almak isterim ama nasıl olacağı hakkında fikriniz var mı?

Kardes paraf kartim var. Ama dediginiz gibi kabul eden varsa ben de veeirim 125

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Paraf kartımın kesim tarihi 7 Mart. İpad almak istiyorum ne kadar gelir bana bu acaba?

Nasıl yapmalıyım?

evt ekstre indiriminden yararlanamazsınız tahminim. tek çekimde dahi 150 tl üzeri 3 taksit yapıyormuş banka otamatikman..

bende biraz önce sipariş verdim ıpad mini wifi için paraf günümüde bu güne aldım bakalım gelişmeleri yazarım buraya

• 500 TL'lik alışveriş yapabilecek Paraf sahiplerinden ümidi kestim. Bari 250 TL'lik alışverişi 200 TL'ye yapabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omurkadir

quote:

Nasıl yapmalıyım?

Erteleme yaparsan ilk ekstreden faydalanamazsın.
    Ipad mini bilkom garantili miacaba ben de düşünüyorum da...

hepsiburadaki yorumlarda yazıyodu bilkom diye garantisinin öyle hatırlıyorum hepsiburadanın yorumlarına tekrar bakabilirsiniz tabi güveniyosanız.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.