Şimdi Ara

Paraf ile E-Ticaret Harcamalarınıza %10 indirim (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
449
Cevap
19
Favori
37.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oup59

Artıway ben de kullandım. Avantajixte altına iade verilmeyeceği açıkça yazılmış. Artıway böyle bir ibare yok. Henüz işlemlerde gözükmedi. Bakalım oradan gelirse iyi olur.
    Artıway kullandım 2 saatten fazla oldu işlemlere yansımadı. Daha önceleri 30 dakikada yansıyordu. Acaba ordan gelmeyecek mi?
  • ahmet0691 A kullanıcısına yanıt
    Benim işlem dün idi. Hala yansımadı. Sanırım artıway de trendyol altın alımına bonus vermiyor. Avantajix bunu açıkça belirtmiş. Artıway da bu ibare olmasa bile bonus vermeyecek sanırım.
  • Trendyolda 10gr külçe 1834₺, 75+50₺ ile alınır mı ne dersiniz? Baska alternatifi olan var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: attilas35

Totalden 4x100 yapıp 40 puan 40 indirim de kazanabilirsiniz. Ödemeyi totel sisteminden bkm ile yapmak şartıyla tabi..
    BKM olunca e-ticaret sayılacağına dair bir bilginiz mevcut mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdemre

Trendyolda 10gr külçe 1834₺, 75+50₺ ile alınır mı ne dersiniz? Baska alternatifi olan var mi
    Fena değil gibi bende ekledim Septe bekliyorum.

• oup59 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. İşlemlere manuel yansıtılsa bile trendyol işlemi reddettiği zaman yapacak bir şey yok. Sorumlulukları yok. Muhtemelen de reddedilecektir.

* Avantajix biraz daha kurumsal, bilgilendirmeleri zamanında yapıyor, yansımayan işlemleri takip ediyor, sonradan yansıtıyor. Ama üyelik ücreti var işte. Artıway daha önceden de tıklama geçmişinde göründüğü halde trendyol işlemimi yansıtmadı, ekran görüntüsü felan istedi, bende meblağ küçük olduğu için uğraşmadım.
  • ahmet0691 A kullanıcısına yanıt
    Normal şartlarda zaten altın alımına puan vermeleri de pek makul olmaz. Orası da ayrı konu.
  • asdemre kullanıcısına yanıt
    Şu anki piyasa durumuna göre gramını maximum 173,500 TL. den satabilirsin. Aşağı yukarı gram başı 10 TL. zarardan 10x10=100 TL. Pek kârlı görünmüyor. Ziynet üzerinden hesaplar yap, çeyrek, yarım vs. Geçen yıllarda ziynet alımında pek kâr bırakmıyordu, hep külçe tercih ediyorduk. Ama bu yıl ziynetlerin fiyatı daha makul.
  • MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Trendyoldan ben de altın aldım. Bilginiz olsun. 75 paraf+50TL indirim haricinde parafgünümden ekstra puan veya indirim kampanyası geçmiyor. Ben avans borcu olduğundan aldım. 75 paraf iyi oldu.
    Zaten benim paraf günüm indirim olduğu için bir yararı yok bana 125 ₺ yeterli. Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Normalde indiirm olan kampanyalardaki parafgününüzü x5 paraf olarak ayarladığınızda oluyordu. Ama bu sefer hem indirim(50TL) hem de parafpara kazanım (75paraf) olduğundan parafgünüm hiçbir şekilde geçerli olmadığı gibi işlemin kendisine bile puan vermedi. 1500TL işlem 0 paraf. Normalde en azından %1, %0,5 artık oranı ne ise en azından işleme puan vermeliydi. Bankayı aradım. 2 kampanyadan birden yararlanıldığından işlemin kendisinden herhangi bir kazanım olmayacağı bildirildi.

Sonuç olarak avans kapatma açısından 75 paraf güzel oldu.
    Umarım uyanıp paraf iksinin birleşimini kapatmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Kampanya şartları açısından bir sorun yok şu an. Parafgünüm ile zaten birleştirmiyor. O açıdan da herşey şartlara göre uygun ve 75TL parafpara ve 50TL indirim geliyor. Sonraki kampanyaları farklı şartlar ile yaparlarsa onu o zaman görürüz.
  • Arkadaşlar tugruldaki işlemim provizyondan çıkmış ama dönemiçi işlemlerde nedense görünmüyor, taksit mesajı geldi ama indirim mesajı gelmedi. Diger tugruldan alışveriş yapanlarda durumlar nedir acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parafparaya ihtiyacim yok ama trendyoldan en uygun bes ceyregi alip kalani baska bi giyim alisverisi ike tamamlayacagim 75 tl parafpara altin zararina gidiyor 50 kar bin digiavantajdan yapicam belki faturadan duser dusmessede saglik olsun bu arada kesin parafgunum ile birlesmiyorsa yapayim ben bugun islemimi.parafparalari arac kiralama icin kullaniyorum 3x yapiyor.

• bsn33 kullanıcısına yanıt
    İptal olursa haber verirmisiniz

• arkadaşlar azıcık sabır dönem içi işlemlere en erken 2 günde yansır ve kampanyalar bölümünden alısverişinizin dahil olup olmadıgına bakarsınız
  • Emlak vergisi ödemesi yaptım indirim mesajı gelmedi.

Bi şansımı deneyeyim demiştim
  • araç sigortası yaptıran oldu mu acaba. geliyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutevazi1984

araç sigortası yaptıran oldu mu acaba. geliyor mu
    bende tam bunu sormak için girmiştim konuya, garanti olsun diye taksitte yaptıralım bakalım olacakmı.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.