Şimdi Ara

Paraf eptavm 250 ye 30 paraf para (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
16
Favori
11.268
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim
    Ben de buraya daha önce yazanlar sayesinde öğrenip yapmıştım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Buradan sarıkız süt vermiş miydi arkadaşlar? Paraf günüm de olursa almak istiyorum da

• Babalar günü kampanyası ile paraf epttavm 250/30 birleşir mi? Telefon aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalender6276 -- 22 Haziran 2020; 22:41:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babalar günü birleşmiyor ama e ticaret bugün başlayan kampanya var. Onunla birleşir
  • isikayhan kullanıcısına yanıt
    Mtv ödemesinde eptt 30 lira kampanyası dahil oldu mu?

• sefsefa S kullanıcısına yanıt
    Olmadı

• Mtv ödemesi sayılmadiği için bankaya şikayet kaydi oluşturdum. Bugün dönüş yaptilar kampanyanin en altinda bulunan emtia alimlarinda geçerlidir ifadesinden dolayi sayilmadiğini herhangi bir ürün alinip fatura kesilmediği için mtv nin geçmediğini söylediler

• bide bankaya şikayet kaydı oluşturmanız yok mu
  • Konuyu takip ettim ama net bir bilgi yok sanırım. 500/40 ve epttavm 250/30 birleşiyor mu? Mtv ödemesi dışında bir alışveriş için soruyorum.

• hbasdereli70 kullanıcısına yanıt
    Birleşmemesi için bir sebep yok, 500/40 her alışverişe işliyor.
  • Birleşti hocam sıkıntı yok.
    Paraf eptavm 250 ye 30 paraf para

• hiç bir şey almayın ePttAVM'den. 1 haftadır telefonu kargolıyacaklar. Şikayetvarda herkes yazmış benzer şeyleri.
  • anlaşılan mtv den puan gelmiyor. saymıyorlar.
  • bulutcuk kullanıcısına yanıt
    Tüh kötü oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: serin_su842

.
    aldığım ürünü yok deyip iptal ettiler işin garibi 250 ye tamamlamak için almıştım sonran 37 TL lik ürün iptal olunca bana yatan 30 parafpara geri alındı, şimdi ben 250 Tl ilk işemi yapmış mı oluyorum yapamamış mı oluyorum,bu gün saat 12 ye kadar 250 TL lik alışveriş yapsam 30 parafpara gelir mi acaba
  • egridereli kullanıcısına yanıt
    Elektronik kampanyasında benimde iptal üründen geri almışlardı, sonra tekrar tamamlayınca geri yattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet0691

Elektronik kampanyasında benimde iptal üründen geri almışlardı, sonra tekrar tamamlayınca geri yattı.
    tamamlayınca derken 250 tl lik mi aldın iptal edilen tutar kadar mı aldın. Ben 37 TL iptal edildi 40 TL ye aynı üründen başka satıcıdan aldım ama iade etmediler...
  • egridereli kullanıcısına yanıt
    Sizin (EPTT) kampanya da tek seferde 250 TL. şartı var, önceki elektronik kampanyasında toplamda 750 TL. tutar şartı vardı. Tutar tamamlayınca tekrar yükleniyordu. Bu kampanyada iptal oldumu tekrar baştan başlıyor.
  • 258 TL'lik Mtv ödemesi yaptım. Herhangi bir bildirim gelmedi. Mobil uygulamaya baktım. Uygun bir harcama bulunmadığını söylüyor. MTV'den birşey gelmiyor demekki. Biraz boş yere yapmış oldum.
  • Epttavm den mtv ödeyince sektör olarak ne gözüküyor acaba?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.