Şimdi Ara

PARADIGM MONITOR 7 v5 hakkinda bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir magazada tanesi 199 EUR ya PARADIGM MONITOR 7 v5 (v6 da olabilir kendi yazdigim notu okuyamadim) hoporlor buldum. Indirimde oldugunu ve normal satis fiyatinin 450 EUR oldugunu soylediler.

Hoporlorleri dinledim stereo performansini cok begendim ancak home theater performansini test etme imkanim olmadi.

Bu hoporloru home theater ile test eden oldu mu?
    Fiyat oldukca dustugu icin acaba firsat bu firsat mi diye hemen alma egilimim var.

degerli goruslerinizi rica ediyorum.

• hangi mağazada gördünüz acaba?
  • Hollanda`da yasiyorum.
    Amsterdam`da Raf isimli bir magazada gordum.

Web sitesinde bu fiyattan satis gorunmuyor ama magaza icinde var.

www.raf.nl
  • v.5 olabilir .Teşhir ürünü sanırım.Adet fiyatlarıdır.

Sinema da düşünüyorsanda kesinlikle tavsiye ederim ve kaçırma derim.İlerde sinema sistemini Paradigm den oluşturursun .Çokda güzel bir sistemin olur
  • Evet adet fiyati 199 EUR idi. Aslinda daha cok ev sinemasinda kullanacagim.
    size iki soru daha sormak istiyorum.

1- Bu kolonlari yamaha rx-v 465 ile kullanabilir miyim?

2- Frontlar icin 2x wharfedale 9.6 dusunuyordum, burada 9.6 icin adet fiyati 290 EUR.
    PARADIGM MONITOR 7 v5 ile wharfedale 9.6 yi karsilastirirsak hangisi daha iyidir?

Bilgi icin simdiden tesekkurler.
  • 1.Kullanabilirsiniz

2.Monitor 7 modelinde alacağınız detayı 9.6 larda alamassınız.Sizde dinlemişsiniz.Paradigmler Net ,belirgin ve sahneli çalarlar.İlerde tamamladığınızda sisteminizi örneğin bir CC-290 merkez hop. arkalarda da ADP-390 sub olarak da DSP3200 yada DSP 3400 çok çok iyi bir sisteminiz olacaktır
  • Tesekkurler.

Yarin magazaya gidip Prodigm monitor 7v5 leri tekrar dinleyip alacagim, umarim satilmamistir.

Anfi olarak yamaha 465 alma karari almistim. Ancak cesitli forumlarda reviewlarda Onkyo TX-SR607 icin cok olumlu seyler duydum ve kafam karisti.

ben sistemimi 5+1 olarak kuracagim dolayisiyla Onkyo`da olan 7+1 cikisa ihtiyacim yok. Onkyo 607 ile yamaha 465 arasinda sadece 80 EUR fark var.

80 EUR fazla verip Onkyo TX-SR607 almaya deger mi?

Goruslerinizi rica ediyorum.
  • paradigm hakkında açılmış genel bir topic vardı oradan devam etseydiniz keşke.

http://forum.donanimhaber.com/m_31976216/tm.htm
  • Evet. Zaten direkt satış topiği.
  • teknika .
  • Vayy kardeşim...

Öhö Öhö..

• quote:

yarin magazaya gidip Prodigm monitor 7v5 leri tekrar dinleyip alacagim, umarim satilmamistir.

Anfi olarak yamaha 465 alma karari almistim. Ancak cesitli forumlarda reviewlarda Onkyo TX-SR607 icin cok olumlu seyler duydum ve kafam karisti.

ben sistemimi 5+1 olarak kuracagim dolayisiyla Onkyo`da olan 7+1 cikisa ihtiyacim yok. Onkyo 607 ile yamaha 465 arasinda sadece 80 EUR fark var.

80 EUR fazla verip Onkyo TX-SR607 almaya deger mi?

paradigm leri surmek icin hangi anfi daha iyi bir secenek olur? Goruslerinizi rica ediyorum
  • benim tercihim 607 den yana olurdu

onkyolar torku yüksek cihazlardır. Verim alırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hometheatre -- 2 Eylül 2009; 11:38:12 >
  • satış mı ne satışı, kim ne satıyor?

quote:

Orijinalden alıntı: teknika

Evet. Zaten direkt satış topiği.
  • Az once ogle tatilinde bisiklete atlayip PARADIGM MONITOR 7 v5 leri almaya gittim. (parasini odeyip ayirtacaktim, bisikletle tasimak tabi ki mumkun degil :))

Ancak 2 gun once urun satilmis. Paradigm set kurma hayalim boylece baslamadan sona erdi. Donustede sagnak yagmura yakalanip sirilsiklam oldum.
    Speakerlari kacirdigima mi yanayim, sirilsiklam islandigimami bilemiyorum. Iste boyle cok arastirip dusununce hoop bi bakmissin urun gitmis, ustune de yagmuru yemissin.

Tekrar basa donduk, 700 EUR butcem var 2 tower front ve bir center icin ayirdigim.
    Rear ve sub sonra alinacak.

Aklimda wharfadale 9.6 ve Jamo S 606 HCS 6 seti var. Onerilerinizi alabilir miyim?

Frontlar icin 700 eur butce dahilinde cok sistem denedim ama MONITOR 7 v5 de aldigim sesi henuz alamadim.
    wharfadale 9.6 ve Jamo S606 disinda da onerilere acigim.
  • hayırılısı olsun artık kaçırmasaydın iyi olacakmış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.