Şimdi Ara

Paracard Bonus ile yapacağınız harcamalarınıza toplam 90 TL bonus! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
8
Favori
4.570
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

150 TL kampanyası malum yerlere işlemiyor.

Kombo yapıp market vs gibi kampanyalarla birleştirilebilir.

• shutterbug kullanıcısına yanıt
    İşleyen vardır illaki 😉

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dalga geçmek istediğim kişiye bile bunu yapmam yahu. Kavganın, aşağılamanın bile bir adabı yok mu bu topraklarda?

• Bonus karta her ay verdiği e-ticaret bonus kampanyasında ki alt limit 500den 1.000 liraya çıkarılmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu kampanya ile birleşerek 180 TL alınabilir, sektör pos şartı yok.

Kampanya 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
    Paracard Bonus ile tüm sektörlerde yapacağınız her ikinci 300 TL ve üzeri harcamanıza 30 TL, toplam 150 TL bonus verilecektir.

• Takip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt

bana şu son 20 günde falan 3 tane falan paracarda 1 tanede kredi kartına harcama hedefi geldi bu ay biraz bonkörler diğer aylara kıyasla hatta bir tanesi ayıptır söylemesi 1000'e 150'ydi sektörsüz

• Garantide doğru düzgün kampanya olmuyor artık yakında bonus flaşı sileceğim telefonumdan.

• Bu garanti bana 150 yatırması gereken bonus puanı 100 olarak yatırmış başına gelen var mı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mami_3r3n kullanıcısına yanıt
    Evet bana da öyle yatmış harcama hedefi kampanyası. Şikayet kaydı açtım sistemde yaşanan bir arıza nedeniyle eksik yatmış 3 Mart’ta kalan bonusu yatıracağız 4 Mart itibariyle kullanabilirsiniz diye mail atmışlar ama şu an gözüken bonus yok yarın gözükür heralde. Size de yatmadıysa şikayet formu doldurup yollayın kampanya görselleriyle birlikte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mauro99 -- 3 Mart 2023; 20:44:18 >
  • Mauro99 M kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam

• Mauro99 M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de aynı sorunu yaşadım 150 TL bonus yerine 100 TL bonus yatırmışlar, 1 Mart tarihinde şikayet formu doldurmuştum ertesi gün aynı size yazdıkları gibi bana da 3 Mart tarihinde yüklenecek, 4 Mart-1 Nisan 2023 tarihleri arasında kullanabilirsiniz şeklinde mail gönderdiler ama az önce yani saat gece 3 civarında kontrol ettim bonus filan yatmamış, Bonus flaş güncel işlemler dönem hareketlerinde ve kullanılabilir bonus bölümünde de bonus yüklemesi görünmüyor, sabaha ne olur bilinmez; ama bu saate kadar yatırmadılarsa benim kartıma kalan bonusu yatıracaklarına dair pek umudum yok.

Sizde de durum aynı mı, yoksa sizin kalan bonusunuz yattı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueyed -- 6 Mart 2023; 17:39:59 >
  • Garantiye yazmak lazım bunu. Yani yaptıklarının farkında olduğumuzu ,tepkimizi gösterebilirz.

• blueyed kullanıcısına yanıt
    Ben müşteri hizmetlerini aradım onlar da kayıt açtı daha fazlasını yapmadılar

Yok hocam yatırmadılar hala. Garanti normalde bonus yatırma konusunda iyidir hiç sorun çıkarmaz ama bu sefer ilk defa sorun yaşadım. Tarafıma attıkları mailin ekran görüntüsünü geri şikayet formu doldurup tekrar attım şimdi. 50₺ bonus için uğraşıp duruyoruz 3 gündür.

• Ben de Garanti'nin sitesinden ekran goruntusuyle kayıt oluşturdum. İlk kez 3ksik puan yatiyor

Aynı durum bende de var. Eksik yatırıldı

Paracard Bonus ile yapacağınız harcamalarınıza toplam 90 TL bonus!

Paracard Bonus ile yapacağınız harcamalarınıza toplam 90 TL bonus!

• Paracard kişiye özel harcamaya 150 bonus yerine 100 TL bonus yatıp, sonrasında kalan eksik bonusu yüklenen oldu mu?

50 TL bonus için kaç gündür bekliyoruz, 1 Mart'ta 100 TL bonus yüklenmişti kayıt açtırdıktan sonra ertesi gün gönderdikleri e-mail'de kalan bonus 4 Mart'ta yüklenecek demişlerdi ama sözlerinde durmayıp eksik bonusu yüklemediler ben de cumartesi akşamı tekrar kayıt açtırdım ama henüz dönüş yapmadılar.

• uncrowned king kullanıcısına yanıt
    Benim de eksik yattı. Uğraşmadım bile hiç

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • uncrowned king kullanıcısına yanıt
    Yok hocam daha yatmadı çoğu kişiye olmuş aynı durum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.