Şimdi Ara

Para Koleksiyonu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
4
Favori
6.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ŞEHZADEKOLEKSİYON Ş kullanıcısına yanıt
    isminiz nedir ben kagit para koleksiyonuna yeni basladim belki yardimci olursun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coleksiyoner C kullanıcısına yanıt
    merhaba ben ercan size koleksiyon konusunda ciddi yardımlarda bulunabilirim. .hem bilgi olarak hemde ürün olarak. @coleksiyoner
  • 5.emisyon 5 lira lazim tertib i farketmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TÜM TERTİPLERİ VAR FINDIK TOPLAYAN KIZLAR. 5. EMS 5 LİRA . KONDÜSYONUNA GÖRE FİYATLAR DEĞİŞMEKTEDİR. BANA ÖZELDEN ULAŞIRSANIZ YARDIMCI OLURUM.
  • face hesabiniz varmi yada elden alabilecegim bi dukkaniniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coleksiyoner -- 16 Şubat 2014; 17:16:13 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • eL_TuRCo kullanıcısına yanıt
    Dostum paralarını ne şekilde koruyorsun?Hepsi çok düzgün ve temiz duruyor.Ben de uzun zamandır bu tarz bir şey araştırıyordum.
  • celades kullanıcısına yanıt
    merhabalar ürünleri saklamak için kullandığım ürünleri sizede tavsiye ederim. isterseniz benden temin edebilirsiniz.

• ŞEHZADEKOLEKSİYON Ş kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.İstanbul'da bulabileceğim bir yer var mı?
  • Kağıtları albümde ya da PVC föylerde saklıyorum

madenileri ise kapamalarda, kapsüllerde, onların yetmediği durumda da ufak kilitli torbalarda saklıyorum bir çok yolu var.

Ama esas önemli olan bu paraları çil ya da bulabildiğin en temiz kondüsyonda bulup aynı şekilde muhafaza etmek.
  • Teşekkür ederim.Peki bu dediğiniz malzemeleri nerelerden bulabilirim.Fotoğraflarınıza baktım da özellikle madeni paraları çok güzel şekilde saklamışsınız kapsüllerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celades

Teşekkür ederim.Peki bu dediğiniz malzemeleri nerelerden bulabilirim.Fotoğraflarınıza baktım da özellikle madeni paraları çok güzel şekilde saklamışsınız kapsüllerde.

Paralar bana çok temiz ( ÇİL ) geldi bana da aynı şekilde saklamak düşer tabi,,,

internette bu tarz ürünler satan yerler var.

istersen özelden yaz
  • Merhabalar arkadaşlar Müzayedemiz yarın saat 2'de Pera Mezat Müzayede Salonumuzda olacaktır. Yer : Hüseyinağa Mahallesi Duduodaları Sokak No:8 Balıkpazarı Beyoğlu/İstanbul Katılım ücretsizdir. Herkesi bekleriz.

https://www.facebook.com/events/1463041610599417/?ref_newsfeed_story_type=regular

En azından ilgileniyorsan gelin görün nasıl oluyor diye. Değişiklik olur
  • bende baya vardı konu açıcam yarın
  • celades kullanıcısına yanıt
    SELAMLAR
    BULABİLECEGİNİZ YERLER TOPHANEDE SALI VE CUMA 16:00 DA YAPILAN MEZAT VAR BOGAZKESEN CAD.NO:43 TOPHANE MEZATINDA VAR HEM KOLLEKSİYONLUK MADENİ PARA VE KAGIT PARALAR İÇİN ZARFLARI TEMİN EDEBİLİRSİN HERŞEY 1 LİRADAN ÇIKIYOR AÇIK ARTIRMAYA...
  •  Para  Koleksiyonu Para  Koleksiyonu Para  Koleksiyonu Para  Koleksiyonu Para  Koleksiyonu Para  Koleksiyonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyrae Vega -- 18 Temmuz 2014; 16:22:23 >

• >
     Para  Koleksiyonu Para  Koleksiyonu Para  Koleksiyonu Para  Koleksiyonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyrae Vega -- 18 Temmuz 2014; 16:32:15 >

• Elimde 2000 adet madeni para bulunmakta osmanlıdan kalan paralar var tarihlerini okuyamıyorum cumhuriyet dönemi paralarıda var 1950 den itibaren bunları nerede nekadara satabilirim
  • coleksiyoner C kullanıcısına yanıt
    fiyatı nedir bu resimdekilerin ??
  • joniy J kullanıcısına yanıt
    selamlar , bana satarak değerlendirebilirsiniz , rica etsem fotoğraflarını atabilir misiniz?
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naaalalllakakal -- 22 Eylül 2021; 20:42:30 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.