Şimdi Ara

Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar (243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.929
Cevap
455
Favori
816.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanal karta harcama limiti koyabiliyorsunuz yani çalınınca sadece sizin belirlediğiniz tutara kadar harcama yapılabilir
  • Hsn69 H kullanıcısına yanıt
    Black Card’a da harcama limiti koyulabilir. Dediğim gibi, sanal kart kullanmakla Black Card kullanmak arasında fark yok.
  • bahadır4516 B kullanıcısına yanıt

Her ay yeni bir sanal kart oluşturabilirsiniz, fiziksel kartı yenilemekten çok daha kolay. Kart bilgilerinin çalınması her an başımıza gelebilecek bir şey, sanal kart kullanmak çok daha güvenli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • F3SV mağduru kullanıcısına yanıt
    Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar

• bahadır4516 B kullanıcısına yanıt

Dostum sanal kartını alışverişten önce "Kullanıma Açık" yaparak güvenli bir şekilde kullan ödemeden sonrada " Kullanıma Kapat" bu kadar basit..

• ben de papara black kard siparişi verdim fakat acemisiyim kusura bakmayın hesaptan para çekerken ayda 5 kere limit var fakat benim merak ettiğim yatırma konusu. atm den yatırırken aylık herhangi bir sınırı var mı ?

bir de bütün atm lerde geçerli diye biliyorum doğru mudur ?

• arkadaşlar,

bir ay oldu papara kart isteyeli, istedikten hemen sonra agt kuryeye verildi ama bir ayı geçmesine rağmen kart bir türlü gelmedi.

agt ve papara mh önce topu birbirine attı, şimdi de öne alacaz şöyle yapacaz vs deyip oyalıyorlar.

bu işi hızlandırmanın bir yolu var mıdır yoksa bekleyecek miyiz?

• saltas S kullanıcısına yanıt

şikayetvara yaz bir biraz hızlanıyor agt kuryeye yaz şikayeti. Şikayete takip numaranı da yaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 24 Mart 2021; 11:56:39 >
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt

denedim bakalım inşallah sonuç alırım, sağolu.n

• saltas S kullanıcısına yanıt
    Ben agt takip siteden kuryeyi şikayet etmiştim ertesi gün başka kuryeye verdiler, o gün teslim edildi.
  • Ziraat para kesti tüm atmlere kesiyor mu artık?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Beyler enpara'nin spotify, youtube vs kampanyası için kredi kartına 1000tl mi 1500tk mi extre şartı koymasından sonra bi cacığı kalmadı diye düşünüyorum. Verdim coşkuyu papara ya sıkıntısız cashback ile takılıyorum. Otomatik fatura ödemeye de bikaç kampanya yapsalar da enpara yi komple kullanmasam.

Kuveyt Türk senin bankan kart'a annsmin faturaları oto ödemeye verdim onu ayni zamanda alışveriş kartı olarak kullanıyorum her ay 20tl veriyor böyle yoğun kullanınca da belli bi çizelgesi yok 20tl kazanmak için anladığım kadarıyla.

Onun dışında fatura oto ödemeye herhangi bir indirimdi bonustu alabileceğim bir banka kartı var mı tavsiye edebileceğiniz?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: MertayKardes

ben de papara black kard siparişi verdim fakat acemisiyim kusura bakmayın hesaptan para çekerken ayda 5 kere limit var fakat benim merak ettiğim yatırma konusu. atm den yatırırken aylık herhangi bir sınırı var mı ?

bir de bütün atm lerde geçerli diye biliyorum doğru mudur ?

Direk papara sitesinde vardı bu bahsettiklerinle ilgili güzel bi çizelge hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: kridvan

Dostum sanal kartını alışverişten önce "Kullanıma Açık" yaparak güvenli bir şekilde kullan ödemeden sonrada " Kullanıma Kapat" bu kadar basit..

mantıklı hocam evet teşekkürler

• nicksizayı kullanıcısına yanıt

daha dün halkbank atmsinden para yükledim herhangi bir ücret kesmedi akbank atmsinden de para çektim yine herhangi bir ücret kesintisi olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erensatar -- 26 Mart 2021; 11:14:14 >
  • paparaya %3,4 kesinti gelmiş işlem ücreti. cok yüksek rakkam. kullanilamaz artik......Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar 

• zenci37 Z kullanıcısına yanıt
    Para göndermek her zaman ücretsizdir. Para transferi alan kullanıcılardan ise aşırı/ticari kullanım halinde işlem ücreti tahsil edilir. Papara hesabına bir ay içinde 5 farklı kişiden toplam 5.000 TL veya döviz karşılığı üzerinde transfer geldiğinde sonraki işlemlerine %3.4 (BSMV dahil) işlem ücreti uygulanır.
    Demiş.
    Bir sıkıntı göremiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spotify 29,99₺ harcama için 5₺ cashback geldi daha önce böyle bir sorun yaşayan var mı ?
  • Vendetta29 kullanıcısına yanıt
    Aynı ay içinde Spotify dan cashback almış mıydınız
  • Pore kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bu ayın ödemesi yalnızca
  • 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.