Şimdi Ara

Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.929
Cevap
455
Favori
816.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kart başvuru kabul olasılığı nedir abiler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bugün BKM Express üzerinden denemek için asıl kullandığım karttan(Enpara), Papara kartıma kart numarası üzerinden para göndermeyi denedim. Anında geçti, normalde Enpara üzerinden havale veya EFT yapınca gecikme olabiliyordu.

Ama tam tersi işlemi yapamadım Enpara hesabıma parayı normal yollarla çektim. Enparada ATM sorunu olduğu için para çekmek falan bazen sıkıntı oluyordu, artık böyle kolayca yapabilirim. Belki başka arkadaşların da işine yarar diye paylamak istedim

• arkadaşlar paparadan papara dışına normal bir banka hesabına para gönderilmiyor mu?

birde bir kişiye para göndermiştim hızlı bağlantıya gelmiş o kişiyi ordan kaldırma nereden yapılıyor bunu da bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kemâncı -- 30 Mart 2021; 15:23:27 >
  • Kemâncı kullanıcısına yanıt
    papara dışıma sadece kendi hesaplarınıza yollayabiliyorsunuz başka kişinin hesaplarına yollanmıyor hocam

• Mustafa Erpek kullanıcısına yanıt
    İstediğiniz kişiye yollayabilirsiniz
  • kampanyasever kullanıcısına yanıt
    O zaman yanlış biliyormuşum Hocam kusura bakmayın özür dilerim

• Mustafa Erpek kullanıcısına yanıt

anladım hocam teşekkür ederim

@kampanyasever hocam nasıl yapıyoruz iban girsem kısa kalıyor, paparaya bakıyorum papara hesabına gönderilebilir yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kemâncı -- 30 Mart 2021; 16:51:43 >
  • Kemâncı kullanıcısına yanıt
    TR İle başlarsan sıkıntı olmaz

• Çok teşekkür ederim

• Yeni visa kart mastercarddan çok daha şık olmuş bayıldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, bu papara card kredi kartı gibi mi oluyor, moov veya tiktak gibi uygulamaları kullanabilir miyim?

• Devilmaybad kullanıcısına yanıt
    Cıks. Kredi kartı değil.

• tiestoly kullanıcısına yanıt

Bana uymaz o halde, teşekkürler

• nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    MasterCard’a geri dönüldü ama.
  • Kullananlar bilirsiniz genelde netflix spotfiy gibi n11 gibi sitelerden indirim almak için kullanır ama ben tam bir banka kartına dönüşmemesinden şikayetçiyim.

mesala yurt dışından biri bana para gönderemiyor veya başka bir banka hesap bana para gönderemiyor !

bazı faturalarda tam destek yok yani örneğin bir çok elektrik firması var diyelim birini destekliyor diğerleri yok!

ve iddaa gibi onaylı sitelere para gönderip almak istersin onunda desteği yok

• n11'den aldığım ürün temin edilemedi ve para iadesi yapıldı diye ileti geldi ama haç günde karta yansıyor acaba? 2 gün oldu gelen giden yok.

• shutterbug kullanıcısına yanıt

Migrosdan yanlış ürün almışım ödeme sonrası farkettim anında iade ettim. 24 saat içinde yayar dediler 36. Saatte iade oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagmur2780

Migrosdan yanlış ürün almışım ödeme sonrası farkettim anında iade ettim. 24 saat içinde yayar dediler 36. Saatte iade oldu

Cevabınız için teşekkür ederim.

• Yurt dışında olan bir banka hesabına para atabiliyor muyuz? (IBAN'a) Kesinti oluyor mu papara'da veya karşı bankada?

TL veya Dolar cinsi nasıl oluyor karşı hesabın dolar ibanı mı olması gerek yoksa nasıl oluyor?

TL atarsak orda yerel para birimine mi dönüyor?

• Google 'dan baktım da olmuyor sanırım emin olmak istedim.

En uygun yöntemi bilen var mı TR' den yurt dışına...

• 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.