Şimdi Ara

Panini Euro 2020 Sticker Album Fan Club

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
9
Favori
3.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar, 1 yıl gecikmeli olarak euro 2020 yaklaşırken yeni konumuz hayırlı olsun. Album panini avrupa sayfalarında (örnek: ingiltere) ön siparişe açılmış. Geçen sene turnuva yapılamadığından "preview albüm" çıkmıştı, şimdi gelecek olan asıl albüm ise "tournament edition" olarak geçiyor.

Panini Türkiye hardcover albüm getirmeyeceklerini iletti, ayrıca ülkemiz çıkış tarihi hakkında bilgi edinemedim. Benim gibi hardcover almak isteyenlerin önerilerine açığım, yurtdışından getirme konusunda birbirimize yardımcı olabiliriz.

Sticker takas etkinliklerinde görüşmek üzere, saygılar.

Not: İngiltere ön sipariş linkini de örnek olması açısında aşağıda paylaşıyorum.

https://www.panini.co.uk/shp_gbr_en/store/col_gbr_en/004111agbh-it-euro-2020-album-filiali-hard-cover.html

Panini Euro 2020 Sticker Album Fan Club

• bunlarla hala uğraşan var mı ya. ahaaha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hardcover albüm almazsak olmaz.

• Hardcover albüm getirtebilen oldu mu? Amazon üzerinden almaya kalkınca, kargo ile beraber 400 küsür TL civarına geliyor.

• Merhaba herkese,

Bugün panini türkiye ile görüştüm ve hardcover albümü sordum. Geri dönüş aşağıdaki gibi :

“Hardcover albüm stoklarımıza girdi, önümüzdeki hafta için satışını planlıyorduk. Ancak tam kapanmadan dolayı önümüzdeki hafta depomuzu çalıştırabilecek miyiz şu anda net değil.

Harcover albümün fiyatı 150 TL olacak. Ödeme, dekont, kargo konuları için önümüzdeki Salı günü tekrar haberleşelim.”

• quote:

Orijinalden alıntı: goddear_kdr

Merhaba herkese,

Bugün panini türkiye ile görüştüm ve hardcover albümü sordum. Geri dönüş aşağıdaki gibi :

“Hardcover albüm stoklarımıza girdi, önümüzdeki hafta için satışını planlıyorduk. Ancak tam kapanmadan dolayı önümüzdeki hafta depomuzu çalıştırabilecek miyiz şu anda net değil.

Harcover albümün fiyatı 150 TL olacak. Ödeme, dekont, kargo konuları için önümüzdeki Salı günü tekrar haberleşelim.”

Harika haber, teşekkürler.

• Merhabalar tekrar, bugun itibariyle panini turkiye uzerinden hardcover album elime ulasti. Daha once site ile yaptigim yazismayi paylasmistim. Sali gunu ilgili iban hesabina 150 lirayi gonderdim ve adres bilgisiyle beraber tekrar mail attim. Bugun oglen elime ulasmis oldu.

Bu sene cok havasi olmasa da geleneksellesmis bir etkinligi devam ettirmek guzel. Cikartmalar biriktikce takas yapmaya da baslariz. Umarim yeterli sayida biriktiren olur :)

• goddear_kdr G kullanıcısına yanıt

Albümü temin etmek için, arayıp mı sipariş vermek gerekiyor yoksa site üzerinden satış olacak mı?

• Ben mail atarak aldim. Su anda ellerinde var ama sitede hala gozukmuyor. Muhtemelen siteye de koyacaklardir fakat daha erken almak istiyorsaniz bir telefon veya mail ile iletisime gecmek gerek

• goddear_kdr G kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

• Bu sene buralar hareketsiz. 2014 yılında ne takaslar yapmıştık ya..
    Albüme gelecek olursak; tarihin en kötü albümü diyebilirim. Renkler tuhaf, çıkartmalar yatay, oyuncu kulüp bilgileri yazmıyor, 678 çıkartma var ama ne stad ne takım ne de şehir çıkartmaları yok. İlkokul fişi gibi olan çıkartmalara devam etmişler.
    Fiyat zaten çok uçuk ve bir albümün tamamlanma maliyeti 2 bin tl ye yaklaşıyor.

• Bazzzingaaa kullanıcısına yanıt

Ben daha albümü tedarik edemedim, Hardcover alacağım. Albümü tedarik edince, ufaktan başlarım çıkartma toplamaya ama şuan herhangi bir yerde de çıkartma satılmıyor sanırım ya da ben göremedim.

• Herkese Merhaba,

Bir yıl gecikmeli olarak tekrardan soluğu burada aldık. Şimdiden albüme başlayanlara hayırlı olsun, inşallah kısa süre içinde burada yine eksik/fazla listelerini görmeye başlarız Panini Euro 2020 Sticker Album Fan Club 

Şunu sormak istedim, online olarak alma opsiyonu mevcut ama elden gidip alabileceğimiz bir mecra mevcutta var mıdır (D&R vs.) bilen varsa aydınlatırsa çok sevinirim.

Hayırlı forumlarPanini Euro 2020 Sticker Album Fan Club 

• Arkadaşlar selamlar, konuyu açtıktan sonra fazla yanıt gelmeyince buraları pek takip edemedim. Ayrıca özel mesaj yoluyla "bununla mı uğraşıyorsun, çocuk musun" gibi sorularla karşılaşınca cevap vermesem de hevesim kaçtı doğrusu.

Aradan geçen zamanda hala benim gibi bu albümün peşinde olanlar görmek güzel, ben hardcover albümü yurtdışından gelen bir yakınım vasıtasıyla temin ettim ancak yukarıdaki eleştirilere de sonuna kadar katılıyorum. Euro 96'dan beri albümleri alan ve takip eden biri olarak albümün-çıkartmaların fiyatı, içeriği ve kalitesi ne yazık ki beni tatmin etmedim.

Bu arada panini euro turnuvaları için bu albümü son kez çıkarmış, lisansı bu seneden itibaren başka bir firma almış. World Cup albümleri ise yine panini çıkarmaya devam edecekmiş. Takas konusunda ilerleyen günlerde görüşmek dileğiyle.

• Buradan 2 albüm + 500 çıkartma olarak 675 TL'ye temin edilebiliyor:https://collectibles.paniniturkiye.com/store/col_tur_tr/bundle004111b5b100at-bundle.html

Bence bu döviz kurlarına göre iyi fiyat.

Takas konusu aktif olursa ben de almayı düşünebilirim.

• Panini'ye mail attım ama hala herhangi bir geri dönüş yapmadılar Hardcover albüm için.

Edit: Dün öğlen iletişime geçtiler ve ödemeyi gerçekleştirdim. Haftaya elimde olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanagilis -- 22 Mayıs 2021; 11:6:2 >
  • Arkadaşlar, ben migros lardan hem albüm hem de sticker satın aldım. Ama migros dergi bölümünde bayaga bir araştırma gerek. Ayrıca Hepsiburada üzerinden 50 li sticker kutu satın aldım. Herkese kolay gelsin.

• Albüm bugün itibariyle elime ulaştı, toplamaya başlayabiliriz. :)

• bu sene albüm toplayan olmayacak gibi görünüyor yoksa şimdiye takas için listeler paylaşılırdı

• artık biriktiren yok sanırım baksanıza kimseler gelip yazmıyor önceden böyle değildi burası

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.