Şimdi Ara

Paneli kaliteli laptop önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ekranı tam beyaz tonları verebilen yani sarımtırak olmayan, ips panel 5 bin civarı i7u laptop arıyorum. Ancak 7-8 bin Tl altındaki notebookların panelleri berbat. 10 yıllık tft-lcd panel makinam daha iyi görüntü veriyor. Geçen hafta netten lenovo 330 siparişi verdim. Tn panel. Görüntü çamur resmen. İade ettim. Sanırım kurdan dolayı maliyet düşürmek için bizim gibi ülkelere eski teknoloji bileşenlerle gönderiyorlar.

Aynı durumdan muzdarip arkadaşlar için teknoloji marketlerini gezdim. Hp omen serisi, region y530 ve acer nitro tam beyaz ve kaliteli panele sahip. Ancak fiyat 8 binden fazla. İnternete satılan çoğu model teknoloji marketlerde yok. Video incelemelerde ise kamera parlaklık duyarlılığı nedeni ile ekran kalitesini anlayamıyorsunuz.

Bu nedenle panele göre alım yapmış arkadaşlardan tavsiye rica ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkür ederim. Evet kaliteli ancak 14 inc ekranı var ve su an 8600 fiyatı. Şu anda sanki kimse durumun farkında değil ya da herkes oyun oynuyor. Çalışmak için kullananlar yeni panellerden muhtemelen rahatsız olacaklar. Renkler donuk, solgun, keskin ve temiz bir görüntü yok. Kaliteli olanların fiyatı 8bini geçiyor. En son dell g315 baktım. Ips ekran olduğu halde sarımsı ve donuk bir görüntüsü var. Kalitesiz ips ekranlarda varmış.
    Ekranından memnun olan arkadaşlar bilgi verirse çok makbule geçer.

• Kdek K kullanıcısına yanıt
    günlük kullanım ve çalışmak için istiyorsan 2.el macbook bakabilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.