X

Çavuş
21 Nisan 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Amd driverlerini nasıl yükleyebilirim? tarayıcıda video izlerken sorun yok fakat video playerdan izlerken videolar donuyor izleyemiyorum sanırım ekran kartı driverıyla ilgili

i7 9750h cpu var. undervolt yaptım termal macunları yeniledim fakat oyunlarda sıcaklık 95lere kadar çıkıyor. bu sıcaklıklar normal midir?
28 Nisanda yola çıkan kargomun 30 nisanda teslim edilmesi gerekiyordu. 28 Nisandan beri kargo durumu güncellenmedi günlerdir hala yolda gözüküyor. Günlerdir Hepsijet müşteri hizmetlerini arıyorum ne zaman arasam mesai saatleri dışında olduklarını söylüyorlar. Hepsiburada müşteri hizmetlerini arıyorum konudan tamamen uzaklar yapabildikleri tek şey Hepsijet'e e-mail atıp cevap beklemek kendi firmaları kendi çalışanlarına ulaşamıyor daha biz nasıl ulaşalım.
144hz en az 27' ips monitör arıyorum film-oyun herşey için kullanılacak. 2000-3000tl arasında bişey düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.
64gb iphone x 16ay garantili 128gb s10+ la takas edilir mi?
cihazı henüz yeni aldım far cry new dawn oyununda sıcaklık 96lara kadar çıkıyor normal günlük kullanımda sıcaklık 55-60 arası. undervolt işlerini araştırdım bişeyler denedim fakat fazla tecrübem yok. sıcalık oyun oynarken kasa üzerinden hissedilmiyor performans düşüşüde yok fakat işlemciye uzun vadede zarar verir mi? tam olarak ne yapmalıyım?
cihazı henüz yeni aldım far cry new dawn oyununda sıcaklık 96lara kadar çıkıyor normal günlük kullanımda sıcaklık 55-60 arası. undervolt işlerini araştırdım bişeyler denedim fakat fazla tecrübem yok. sıcalık oyun oynarken kasa üzerinden hissedilmiyor performans düşüşüde yok fakat işlemciye uzun vadede zarar verir mi? tam olarak ne yapmalıyım?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 65
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 81)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Taşınabilir Bilgisayarlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.