Şimdi Ara

Panda Internet Security 2012 ve Panda Antivirus Pro 2012 Türkçe (6 AY Ücretsiz) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
13.254
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bakieryigit

quote:

Orijinalden alıntı: ATSIZ

teşekkkürler de bu 30 günlük deneme sürümü kod kullanılıyor diyor.

ürünü bilgisayarınıza kurduktan sonra programı ilk açtıgınızda sizden aktivasyon kodu istiyecektir , bu bölümde yukarıda verdiğim kodları girerek kullanıma başlamaz iseniz 30 günlük kullanım hakkı tanır. kodları girereseniz 6 ay kullanım süreniz oldugunu görürsünüz , ayarlardan düzenleme yaparak verdiğim kodu girin.

Bu arada ülkemizde kaspersky kullanımı daha yaygın ama panda şuan kaspersky'den daha iyi durumda kullanan anlıyacaktır.

Bilgisayarı kasmaması için (netbook) kullananlar gibi kurulum sırasında düşük bellek ve cpu kullanımlı kurulum da mevcuttur.

Sonuç itibari ile şu daha iyi bu daha iyi tartışmalarına da girmeye gerek yok aslında , bunu kullanarak görebilirsiniz , 6 ay denemeniz için önünüzde güzel bir fırsat mevcut.

Beğenenlere ben teşekkür ederim , tekrardan güle güle kullanın.

Dipnot: Bu kampanya aslında ispanyollara özel bir kampanya ama ülkemizin ne eksiği var degil mi ? sizde yararlanın istedim.

Teşekkürler, uzun zaman olmuştu panda kullanmayalı.

• bakieryiğit merhaba
    ben de sorunsuz indirip denedim çalışıyor fakat dikkatimi bişey çekti; pc'de bir kasma sözkonusu ve google chrome çalışmıyor. programı (panda) kaldırdıktan sonra pc ve g.chrome normal çalışıyor..
    neden olabilir
  • arkadaslar bu panda cloud yani bulut sistemi ile çalışıyor degil mi ?

yani internet olmadan pek bi işe yaramaz heralde bu antivirüs ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abaykal

bakieryiğit merhaba
    ben de sorunsuz indirip denedim çalışıyor fakat dikkatimi bişey çekti; pc'de bir kasma sözkonusu ve google chrome çalışmıyor. programı (panda) kaldırdıktan sonra pc ve g.chrome normal çalışıyor..
    neden olabilir

evet aşırı kasıyor kaldırdım ben de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pentagramet

quote:

bakieryiğit merhaba
    neden olabilir

evet aşırı kasıyor kaldırdım ben de

Şuan amd netbookta kullanıyorum ve herhangi kasma yok , kurarken en üstteki seçenekle kurulum yapın. Netbookta rahatça kullanıyorsam gerisini siz düşünün.

Crome hatası bende yok , güvenlik duvarı ayarlarınızda bir sorun olabilir , crome.exe yi engelleme söz konusu sanırım. Bende devamlı google crome kullanırım hatta şuan cromedan yazıyorum.

Şunu bişr deneyin , Windows barında (başlat) sağ köşede saat simgesinin solunda panda simgesi olması lazım , onun üstüne gelip mausela sag tıklayın ve otamatik korumayı kapat seçenegini seçerek , google cromeu kullanmayı deneyin bakalım çalışacak mı?

• quote:

bakieryiğit merhaba
    neden olabilir

PC de bariz yavaşlama ve chrome da gezinirken sayfalarda donmalar meydana geldi. Ayarlarından mı kaynaklanıyor bilemedim. Çözüm bulamazsam avira ya dönecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furuichi

quote:

bakieryiğit merhaba
    neden olabilir

PC de bariz yavaşlama ve chrome da gezinirken sayfalarda donmalar meydana geldi. Ayarlarından mı kaynaklanıyor bilemedim. Çözüm bulamazsam avira ya dönecem

Aynen ya bilgisayarım iyi olmasına rağmen geç açılıyor.Comodo çok hafifmis şimdi anladım.
  • Varsa öyle bir sorun, avastta kalıyım bi arkadaşta vermişti forumdan 6 aylık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 27 Aralık 2011; 18:40:25 >
  • avira kullanıyorum bende son zamanlarda ilk açılışta çok bekletiyor bunu denesem mi çok kasıyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_80 -- 27 Aralık 2011; 18:46:19 >
  • Netbook ayarlarında yükleyebiliyorsun kurulum sırasında , normal kurulum çok kasarsa onu kurarsınız , hiçbir farkı yok.
  • Teşekkürler bilgilendirme için.Bende yararlandım.Laptopda panda cloud,desktopda panda internet security...Panda işini sevdim galiba.
  • Beyler bu programı silemiyorum bilgisayarımdan ne illet bir anti vir. programıymış ya amd 3 .2ghz 4 GB ddr 3 rem 1 gb e.kartı var bu kadar kasıcak ne var ? Programı nasıl sildinz başlat denetim masası donanım kaldır diyorum silmiyor lanet programı ya tövbe bir daha böyle programa
  • hayret..
    ben her iki programı da denetim masasi program ekle-kaldır' dan rahatlıkla sildim
  • x64 desteği var mı acaba ?
    EDİT : Sitesinde
    İşletim Sistemi

Windows 7 (32-bit ve 64-bit)
    Windows Vista 32-bit 64-bit
    Windows XP 32-bit

Teknik Gereksinim

İşlemci: Pentium 300 MHz veya daha hızlı
    RAM: TruPrevent olmaksızın 128 MB
    TruPrevent ile 512 MB (1 GB önerilir)
    Sabit Disk: 275 MB boş alan
    MS Internet Explorer 6.0

Desteklenen Tarayıcı

Microsoft Internet Explorer 6.0 veya daha yeni sürümü
    Mozilla Firefox 2 ya da daha yeni sürümü
    Google Chrome
    yazmış fakat sadece x64 setup yok mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hotlevel -- 28 Aralık 2011; 1:50:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

arkadaslar bu panda cloud yani bulut sistemi ile çalışıyor degil mi ?

yani internet olmadan pek bi işe yaramaz heralde bu antivirüs ??

bilen yok mu ?
  • ben de 6 aylık pandamı etkinleştirdim, teşekkürler.
    daha önce kısa bir süre kullanmıştım ama çok detaylı gözlemleme şansım olmamıştı.
    bu zamanda bedava antivirüs sürümleri yerine internet security kullanmak lazım.
    bedava diye kullandığımız bir sürü antivirüs kırpılmış versiyonlar.
    o yüzden standart antivirüslerden memnun olmayın, biraz daha fazlasını isteyin.
    hepimiz internete giriyoruz sonuçta.

edit: ağdaki rooter switch'in wi-fi üzerinden taramasını algıladı.
    system32'de bir dll riski yakaladı daha en baştan.
    yukarıdaki cümlelerime ekleme: kesinlikle ücretsiz antivirüs sürümü kullanılmamalı!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zurrani -- 29 Aralık 2011; 10:32:58 >
  • quote:

Netbook ayarlarında yükleyebiliyorsun kurulum sırasında , normal kurulum çok kasarsa onu kurarsınız , hiçbir farkı yok.

eyvallah dostum
    tekrar indirip dediğin gibi netbook ayarında kurdum dünden beri sorun yok, paylaşım için teşekkürler..
  • quote:

quote:

Netbook ayarlarında yükleyebiliyorsun kurulum sırasında , normal kurulum çok kasarsa onu kurarsınız , hiçbir farkı yok.

eyvallah dostum
    tekrar indirip dediğin gibi netbook ayarında kurdum dünden beri sorun yok, paylaşım için teşekkürler..

Ne demek amaç paylaşmak sonuçta güle güle kullanın.

• Ben win7 ultimate x64'e kurdum. hanımın laptobunda deneme şansım oldu. önceden 2-3 senedir hep eset smart security kullandım. Bu ürün bana yavaş geldi. Bilgisayarı da bayağı yavaşlattı. Tavsiye etmiyorum. Pandanın kendini sistem kayakları kullanımında geliştirmesi lazım.
    Kaldırması da bir dert. Uninstaller programı kaldırmadı başka şeyler denemek zorunda kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furuichi

quote:

bakieryiğit merhaba
    neden olabilir

Aynı sorun bende de var, kaldırmayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.