Şimdi Ara

Panda Internet Security 2012 ve Panda Antivirus Pro 2012 Türkçe (6 AY Ücretsiz) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
13.254
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 4 gündür deniyorum 0006:0010 bağlantı hatası veriyor.
  • teşekkürler
  • Tşk.
  • elimde 3 adet bitdefender internet security 2012 lisansı var toatl security almıştım hediye etmişler 5 adet isteyen varsa pm atsın hemen yollarım
  • p.m
  • Kullandıgım laptopda kis2012 yuklu bunada pandayı kurayım bari :)

paylaşım için teşekkürler...
  • 5 lisansı da verdim
  • Grupfoni'de Panda firsati...

http://www.grupfoni.com/tum-turkiye-firsatlari/panda-antivirus-pro-1

Panda Antivirus Pro 2012 Antivirüs Programı; 1 Kullanıcı için 35 TL yerine 15,90 TL, 3 Kullanıcı için 80 TL yerine 29,90 TL!

6-10 Nisan arasi gecerli...
  • Merhaba PAnda antivürüs tarafından yazılanları gördüm. Ben avturk firmasından aslı Avturk olarak Panda Türkiye Distribütörüyüz.

Konuyla ilgili ilgilenenler benimle iletişime geçebilirler..

ASLI DALKILIÇ
    AVTURK BİLİŞİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakieryigit

quote:

Orijinalden alıntı: ATSIZ

teşekkkürler de bu 30 günlük deneme sürümü kod kullanılıyor diyor.

ürünü bilgisayarınıza kurduktan sonra programı ilk açtıgınızda sizden aktivasyon kodu istiyecektir , bu bölümde yukarıda verdiğim kodları girerek kullanıma başlamaz iseniz 30 günlük kullanım hakkı tanır. kodları girereseniz 6 ay kullanım süreniz oldugunu görürsünüz , ayarlardan düzenleme yaparak verdiğim kodu girin.

Bu arada ülkemizde kaspersky kullanımı daha yaygın ama panda şuan kaspersky'den daha iyi durumda kullanan anlıyacaktır.

Bilgisayarı kasmaması için (netbook) kullananlar gibi kurulum sırasında düşük bellek ve cpu kullanımlı kurulum da mevcuttur.

Sonuç itibari ile şu daha iyi bu daha iyi tartışmalarına da girmeye gerek yok aslında , bunu kullanarak görebilirsiniz , 6 ay denemeniz için önünüzde güzel bir fırsat mevcut.

Beğenenlere ben teşekkür ederim , tekrardan güle güle kullanın.

Dipnot: Bu kampanya aslında ispanyollara özel bir kampanya ama ülkemizin ne eksiği var degil mi ? sizde yararlanın istedim.

peki hangisini kuralım Security mi pro mu... ev kullanıcısıyım laptop a yükleyeceğim..

• quote:

Orijinalden alıntı: aslidalkilic

Merhaba PAnda antivürüs tarafından yazılanları gördüm. Ben avturk firmasından aslı Avturk olarak Panda Türkiye Distribütörüyüz.

Konuyla ilgili ilgilenenler benimle iletişime geçebilirler..

ASLI DALKILIÇ
    AVTURK BİLİŞİM

merhabalar.. hangisini kuralım Security mi pro mu... ev kullanıcısıyım laptop a yükleyeceğim..
  • 2011 yılının konusunu niye hortlattınız
    Kodlar geçiyo mu hala
  • panda cloud antivirüs olsaydı iyiydi..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.