Şimdi Ara

'_______ PANASONİCLİLER_______' (1565. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.742
Cevap
178
Favori
1.750.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15631564156515661567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşlar bende 50st50e panasonic plazma var bunun profesyonel görüntü ayarlarına nasıl girebilirim acaba görü
    ntü ayarları kısıtlı
  • Panasonciler 3 yeni lcd modeli tanıtıldı sizin için.

'_______ PANASONİCLİLER_______'

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhabalar.65vt 60 serisinde netflix yayınlarını nasıl izlerim bilgisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f.papila

merhabalar.65vt 60 serisinde netflix yayınlarını nasıl izlerim bilgisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim.

Bir adet apple tv 4k veya nividia şhield media player alıp kullanın android nimetlerinden faydalanın phu tv youtube netfilix hepsini seyredebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: f.papila

merhabalar.65vt 60 serisinde netflix yayınlarını nasıl izlerim bilgisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim.

Panasonic yazılımları arasında netflix mevcut, eğer APPS sekmesinde göremiyorsanız ekleyebilirsiniz.
    Ancak bu uygulama benim TV'de bağlanmıyor, hata veriyor. Siz de bir deneyin eğer olmuyorsa dış kaynaktan yollamanız gerekiyor.
    Ben HTPC kullanıyorum, veya önerilen Apple TV olabilir.
  • apps de göremedim tv yi güncellersem belki gelir dedim yazılımınız günceldir ibaresi geldi apps ye nasıl ekleme yapacam kısaca anlatırsanız sevinirim.saygılarımla
  • f.papila F kullanıcısına yanıt
    Sayfanın görünmeyen bir yerinde, kaydırma ile geçilen yerlerde olabilir.
    Yoksa APPS sayfasında Panasonic Smart Vierra Market var, ona girince Netflix ikonunu bulup kur derseniz kuruluyor.
    Sonrasında Netflix'e girip üyelik mevcutsa kullanıcı adı ve şifreyi kaydederseniz çalışır.
    Benim TV'de artık çalışmıyor.
  • meke kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizi daha evvel yaptım viera markette netflix uygulamasınıda bulamadım.bu akşam ev halkı yatınca bidaha bakacam.ilginiz için teşekkürler.saygılarımla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spy box s9 ile kullanıyorum.. mükemmel uyum içinde çalışıyorlar :))
    Tavsiye edilir...
  • Selam arkadaşlar, önceki sayfalarda 32"-42" inç arası LED tv ve LCD tv'ler için hareketli, 14 farklı yöne çevrilebilen, ÇOK SAĞLAM ve KALİTELİ tv askısı arayanlar vardı, elimde 1 adet SIFIR orijinal kutusunda, kullanılmamış olarak mevcuttur ve İNDİRİMLİ olarak 320TL'den satılıktır. Eğer isteyen olursa özelden mesajla benimle iletişime geçebilir, bu askının piyasada muadilleri 400-450TL civarında, pazarlık payı mevcuttur. özellikle ev, cafe, restorant veya otel bekleme salonlarında kullanım için idealdir. Bu tv askısı ayrıca forumdaki "satılık ilanlar" kısmında da satışa sunulmuştur. Bilginize...

Satılık ilanı linki: https://forum.donanimhaber.com/32-42-inc-arasi-monitorler-ve-led-tv-ler-icin-hareketli-tv-askisi-indirimli--134490671

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x3po -- 17 Ağustos 2018; 12:7:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Selam arkadaslar bi sorunum var pana s20 seri plazma sahibiyim ekranin ortasinda dikey olarak bir serit oluştu sorun nedir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: barber34

Selam arkadaslar bi sorunum var pana s20 seri plazma sahibiyim ekranin ortasinda dikey olarak bir serit oluştu sorun nedir acaba

Ayni durumu vestel plazmada yasamistik, panel arizasi. Kisa bir sure sonra baska siyah seritler olusmustu sonrasinda. Servise bir danisin, gecmis olsun.

• cause_of_death C kullanıcısına yanıt
    selam teşekürler dostum nadir de olsa panel arızası evet gercekten geçmiş oldu servisle konuştum yapacak bişey yok dendi
  • Arkadaşlar selam

5 senedir 55st60 kullanıyorum son derece de memnunum.

Ama zt60 içimde ukdedir. o zamanlar çok para idi alamadım.

forum bünyesinde zt 60 satan var mı acep?
  • 55st50e kullanıcısıyım. cinema-normal-cinema thx modları var. custom mode u nasıl açabilirim ?
  • arkadaşlar merhabalar herkese uzun zamandır yazamıyordum .
    benim 42pv70 fa bozuldu hdmı çıkışları gitti .bunun anakartını nereden bulabiliriz ?
    içini açtım yanık vs görünmüyor hiç uydu alıcım bozuluncca yanında benim tv deki hdmı larıda götürdü .
    eski olduğu için artık para da vermek istemiyorum fazla .. ucuza bunu nasıl halledebilirim
    şuan scarttan çalışıyor sadece oda çok kötü açıkçası .

tamirini ucuza nasıl yaptırabiliriz öyle 200 300 tl de vermek istemiyorum.
    50 100 tl arasına ?
  • Arkadaşlar selam,

Bende 42gw30 model var. Yaklaşık 7 sene oldu. Kullanıyorum. Bazen tv standby tuşu yanıp sönüyor. Tv açılmıyor. Tekrar kapattığımda tv. Açılıyor. Bugün akşam izlerken tv kendi kendine kapandı. Stand by işığı yanıp sönüyordu. Stand by dan kapayıp tekrar açtım tv açıldı. Ama sorunun ne olduğunu bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bir konuda görüşünüze çok ihtiyacım var. Panasonic 42st50e plazma tv yildirim sonrası tüm hdmi bozuldu. Kendi mediaplayer film görüntü alıyorum. Ama hdmi hepsi tepkisiz. Problem anakartta. Anakart txna1 suee tnph0989 diye geçiyor. Hicbir yerde bulamadım. Bir tek panasonic 50stw modelden çıkma uydu alicili tnph0989 anakart buldum. 400tl . Ben usaktayım. Cihaz ist gelecek. Sorum şudur bu anakart benim tv me olur mu? Cihaz taktiktan sonra 50st den 42st ye taktığımız icin bir ayar gerekir mi acele cvp bekliyorum. Baska önerisi olan varsa bekliyorum. Saygılar..

• Panasonic 65vt30
    ekran saat ömrüne nasıl bakılıyor menülerden bilgisi olan var mı ?
  • 7 yıllık Panasonic VT30 plazma televizyonumda ekranın ortasında şöyle bir siyah bant çıkmaya başladı.

Panelin ömrü sona mı erdi sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazzaro -- 7 Eylül 2018; 23:55:25 >
  • 
Sayfa: önceki 15631564156515661567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.