Şimdi Ara

'_______ PANASONİCLİLER_______' (1296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
31.742
Cevap
178
Favori
1.750.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12941295129612971298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50GT50 kullanıcıları görüntü ayarlarını paylaşır mısınız lütfen.?

benim gözler bozukmudur nedir eve her gelen TV neden karanlık diyor ama bana normal geliyor

bir de sizin ayarlarınızla denemek istiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfatih85

quote:

Orijinalden alıntı: ohbenezor

quote:

Orijinalden alıntı: mfatih85

Panasonic 47ET5E de kumandadaki kayıt özellikleri çalışmyor.
    kayıt özelliği bu cihazda yok sanırım

Disk ya da USB taktınız mı? Dahili tuner'ı kullanıyorsunuz değil mi?

pardon sadece dahili tuner da mı çalışıyor

Evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prof19

42ET50E aldım plazmadan vazgeçtim. Her yerde teşhire düşmüş. GOP Vatan bilgisayarda 1600 TL kutulu.

Birçok tv inceledim bugün. Lgde iyi kampanyalar var ama forum dh bu markayı önermiyor zira bende çok beğenmedim
    Sharp,sony ve panasonic arasında kaldım. Özellikle 42et50e çok iyi diyorlar. Panasonice oldukça yakınım. Özellikle Vatan bilgisayarın kampanyasında olunca kaçırmak istemiyorum açıkçası ancak 1600'e kadar başka bir marka ürün tavsiye ederseniz de olabilir.
  • Ümraniye mediamarktta;

Samsung PN64F8500 plazma: 8.499 TL
    Panasonic 65VT60E plazma : 11.999 TL

aralarındaki 3.500 TL.lik fiyat farkını hakedecek ne üstünlüğü var Panasonic'in merak ediyorum.

Geniş bir zamanda gidip ikisini de kurcalayacağım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalkanka_1905

Panasonic Viera TX-P42UT50E 3D Plazma TV

nasıl arkadaşlar

1.999 TL %35

dan

1.299 TL KDV DAHİL düşmüş alınırmı yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

42" (106 cm)
    Slim Kasa
    2000 Hz
    Internet Tarayıcı

Evet, ElectroWorld'de bu fiyata düşmüş, alınır mı bu fiyata bende merak ediyorum ama ustalardan cevap gelmemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuhsaR.55

quote:

Orijinalden alıntı: sanalkanka_1905

Panasonic Viera TX-P42UT50E 3D Plazma TV

nasıl arkadaşlar

1.999 TL %35

dan

1.299 TL KDV DAHİL düşmüş alınırmı yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

42" (106 cm)
    Slim Kasa
    2000 Hz
    Internet Tarayıcı

Evet, ElectroWorld'de bu fiyata düşmüş, alınır mı bu fiyata bende merak ediyorum ama ustalardan cevap gelmemiş

ZATEN O fiyattaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

42ET50E aldım plazmadan vazgeçtim. Her yerde teşhire düşmüş. GOP Vatan bilgisayarda 1600 TL kutulu.

Birçok tv inceledim bugün. Lgde iyi kampanyalar var ama forum dh bu markayı önermiyor zira bende çok beğenmedim
    Sharp,sony ve panasonic arasında kaldım. Özellikle 42et50e çok iyi diyorlar. Panasonice oldukça yakınım. Özellikle Vatan bilgisayarın kampanyasında olunca kaçırmak istemiyorum açıkçası ancak 1600'e kadar başka bir marka ürün tavsiye ederseniz de olabilir.

Gaziosmanpaşa Electroworld'e sormuştum P42UT50E kapalı kutu var demişlerdi fiyatı hatırlamıyorum ama 1600den düşüktü.

• evet bugün itibariyle 42gt50e ürünü satın almış bulunmaktayım hızlıal sitesinden

fikir veren ve beni plazmaya yönlendiren herkese teşekkür ederim umarım pişman olmam :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

Gaziosmanpaşa Electroworld'e sormuştum P42UT50E kapalı kutu var demişlerdi fiyatı hatırlamıyorum ama 1600den düşüktü.

Ut modeli yanlis hatirlsmiyorsam plazma. Aslinda plazma da olabilir zira panasonic plazma konusunda gercekten iyi. Ancak et serisinde ozellikle wifi ve subwooferli ses sisteminin olmasi cok daha iyi. Harici bir ses sistemine ihtiyac duyulmaz izellikle gunluk kullanimda.
    Eger ses sistemi varsa plazma da tercih edilebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 42ut50 plazma aldım 15 haziranda. ürün batman da olmadığı için ekişehir espark bimeks ten istendi.
    ürün çarşamba saat 18:00 da geldi. ertesi gün servis geldi. kutuyu açtı. kutunun içi dağınık. köpükler kırılmış. ürünün kumandası yok.
    servise rapor tutturup tekrar paketledik. onlara postaladık. bakalım cevap bekliyorum.
    yaw bu firmalar ne yapıyor böyle?

yalnız batman bimeks müdürüne helal olsun. adam benimle birebir ilgilendi. hatta ürünü benim evimden kendi arabasıyla alıp, beraber
    kargoya verdik. müdürün ilgi ve alakasından, mevcut durumu düzeltmeye çalışmasından inanılmaz derecede memnun kaldım.
    adamı tanımam etmem. bu zamanda kaldı mı böyle adam gibi adam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinematör

42ut50 plazma aldım 15 haziranda. ürün batman da olmadığı için ekişehir espark bimeks ten istendi.
    ürün çarşamba saat 18:00 da geldi. ertesi gün servis geldi. kutuyu açtı. kutunun içi dağınık. köpükler kırılmış. ürünün kumandası yok.
    servise rapor tutturup tekrar paketledik. onlara postaladık. bakalım cevap bekliyorum.
    yaw bu firmalar ne yapıyor böyle?

yalnız batman bimeks müdürüne helal olsun. adam benimle birebir ilgilendi. hatta ürünü benim evimden kendi arabasıyla alıp, beraber
    kargoya verdik. müdürün ilgi ve alakasından, mevcut durumu düzeltmeye çalışmasından inanılmaz derecede memnun kaldım.
    adamı tanımam etmem. bu zamanda kaldı mı böyle adam gibi adam?

kötü bir sürpiz olmuş geçmiş olsun yenisi gelir telafi edilir markalar bu tip magza hatalarından yada 3 kağıtçıklardan dolayı zarar görüyorlar..
    müdürü bende takdir ettim helal olsun gerçekten esnaf adammış

• hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    kardeş,
    yenisi gelemiyor. çünkü ellerinde kalmamış. ne yapalım şans işte.
  • yurt dışı sitelerden pana alan var mı..shop panasonic diye bi site var..50st60 1000dolar..ne dersiniz..nasıl olsa sorunsuz tv..ordan gelir mi acaba..yoksa uygun panasonic plazma alıcam diye kafayı mı sıyırdım..
  • dırestraıts D kullanıcısına yanıt
    yurtdışından tv almak zor AB ülkesi olsan sorun olmaz amazondan alınır

Avrupadakiler farklı ülkelerden alıyor sorun olmuyor ama kurulum ücretli kendileri kuruyor genelde ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 23 Haziran 2013; 20:44:09 >
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    merak ediyorum bizde kaçtan satışa girecek st60..2000 tl lik tvyi 3500 den başlarlar..bi sene bekle ki 2500e düşsün..500 ler 1000 ler havada uçuyor..
  • dırestraıts D kullanıcısına yanıt
    Amazon Almanya fiyatları bizde de bu fiyatlara yakın giriş yapar ....

42st60 909 € 2300 tl
    50st60 1299 € 3300 tl
    55st60 1699 € 4300 tl
    65st60 2599 € 6600 tl

Avrupadaki fiyatlarla aynı oluyor Türkiyedeki fiyatlar ABD ye bakmayın .....
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

Amazon Almanya fiyatları bizde de bu fiyatlara yakın giriş yapar ....

42st60 909 € 2300 tl
    50st60 1299 € 3300 tl
    55st60 1699 € 4300 tl
    65st60 2599 € 6600 tl

Avrupadaki fiyatlarla aynı oluyor Türkiyedeki fiyatlar ABD ye bakmayın .....

fiyatlar açıklanmış
    42st60 909 € 2300 tl - 3000 tl
    50st60 1299 € 3300 tl - 4500 tl olduğu yazıldı bir yerde şok geçirdim yoksa bende buna yakın fiyatlar beklyrm
    55st60 1699 € 4300 tl
    65st60 2599 € 6600 tl
  • arkadaşlar 60 serisi tamam anladık yokta
    50 seriside nette hi. model yok nerden alıcaz bu tv
    bu kadar güzel bir ürünün bu kadar kötü tanıtılıp pazarının daraltıldığı rezaletini görmedim ben
    ihracatçı firma kimse gitsin pazarda peynir satsın
  • 
Sayfa: önceki 12941295129612971298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.