Şimdi Ara

PANASONIC TX-P42U10E Plazma TV Bilgisayara Bağlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TV yi dün aldık arkadaşlar. SD yayınlarda gayet iyi fakat bi sorum olucak bilgisayara bağlamak için ne yapmam gerekiyo? hdmi bağlantısı var tv de ama pc de yok vga dan hdmi ye donusturen kablo mu alıcam? eğer öyleyse pcnin sesi gelicekmi tv ye ?

masaüstü kullanıyorum aldım kabloyu ekran kartı<hdmi donuşumu ve normal hdmi kablosuyla bağlantı sağlıyorum. fakat ses çıkmıyor, normal hoparlor takınca ses alıyorum, tvnin arkasındaki girişleride denedim olmuyor.. -.- internette biostan felan yapılıyo diye gordum ama doğrumudur bilmiyorum. bakıcam şimdi. ilginize tşkler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.K D®!FT K!NG -- 24 Ekim 2009; 19:42:21 >

• özür dilerim sorunuza cevap veremiyorum ama benim size bir sorum var cevaplarsanız çok sevinirim;acaba nereden aldınız panasonic plazmayı?
  • Bulgaristan'dan kampanya ile 1200 TL'ye aldım.
  • yok masaüstü kullanıyorum aldım kabloyu ekran kartı<hdmi donuşumu ve normal hdmi kablosuyla bağlantı sağlıyorum.
  • evet ses çıkmıyor ya fakat normal hoparlor takınca ses alıyorum tvnin arkasındaki girişleride denedim olmuyor.. -.- internette biostan felan yapılıyo diye gordum ama doğrumudur bilmiyorum. bakıcam şimdi. ilginize tşkler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.