Şimdi Ara

Panasonic ses sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.panasonic.co.in/wps/portal/home/products/digitalav/homeaudio/hometheatre/SCXH175 Bu ürünü teknosada gördüm.teşhirde yoktu.deneyen dinleyen oldumu.değermi fiyat olarak 599 tl fiyattan satıyor.

• Merhaba ben 2gün önce aldım ürünü teknosadan 559 TL'ye özelliklerine göre diğer ürünlerden daha uygun fiyatta aynı özelliklerde Lg marka bir ürüne baktım 699 TL'ydi fiyatı teknosa cevahir şubesinde teşhirde var istersen ordan bakabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nby -- 14 Haziran 2013; 15:02:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nby

Merhaba ben 2gün önce aldım ürünü teknosadan 559 TL'ye özelliklerine göre diğer ürünlerden daha uygun fiyatta aynı özelliklerde Lg marka bir ürüne baktım 699 TL'ydi fiyatı teknosa cevahir şubesinde teşhirde var istersen ordan bakabilirsin

subwoofer süper görünümlü albenisi var inanki şu sub. panasonic-sc-btt190 blu-ray 3D sinema sisteminde kullansalardı fiyatta uygunmuş bi dakika beklemez alırdım. Gel görki şimdiki kullanılan sub. hoşuma gitmiyor. Güle güle kullanın.

http://www.izlesene.com/teknosaturuncukanal/video/inceleme-panasonic-sc-btt190/6817313#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömerçip1 -- 14 Haziran 2013; 15:22:43 >

• quote:

Merhaba ben 2gün önce aldım ürünü teknosadan 559 TL'ye özelliklerine göre diğer ürünlerden daha uygun fiyatta aynı özelliklerde Lg marka bir ürüne baktım 699 TL'ydi fiyatı teknosa cevahir şubesinde teşhirde var istersen ordan bakabilirsin

hayırlı olsun güle güle kullanın.sizden ayrıntılı bir inceleme bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömerçip1

quote:

subwoofer süper görünümlü albenisi var inanki şu sub. panasonic-sc-btt190 blu-ray 3D sinema sisteminde kullansalardı fiyatta uygunmuş bi dakika beklemez alırdım. Gel görki şimdiki kullanılan sub. hoşuma gitmiyor. Güle güle kullanın.

http://www.izlesene.com/teknosaturuncukanal/video/inceleme-panasonic-sc-btt190/6817313#

açıkcası benimde görünüşü ilk gördüğümde hoşuma gitmedi ama orda test ettikten sonra ve evde kullandıktan sonra tatmin edici buldum bu konularla ilgili çok fazla teknik bilgiye sahip değilim ortalama bir bilgim var ilk aldığımda ev arkadaşlarımla birlikte bir deneme yaptık onlar sinema salonundaki gibi film izlediklerini söylediler fiyat performans açısından bence güzel bir sistem tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: akman7322

quote:

Tşk ederim.çok fazla bir teknik bilgim yok öğrenmek istediğiniz bir bilgi var ise bilgim kadarıyla açıklama yapmaya çalışırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nby -- 15 Haziran 2013; 13:18:37 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akman7322

quote:

Tşk ederim.çok fazla bir teknik bilgim yok öğrenmek istediğiniz bir bilgi var ise bilgim kadarıyla açıklama yapmaya çalışırım

hocam şuan bütçe müsait değil.cihaz daha yeni çıktı.fiyat aşağı çekilirse alabilirim.o zaman size soracaklarım olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.